Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jude reče Dne, 26. 10. 2022 at 12:09:

A je kakšen razlog, da Wood ne igra +35 minut? 

Zato da ne bo McGee uzaljen, sel kolegom govort da ga je Dallas zajebal in da nej ne grejo kt FA h Dallasu.

 

In ker nimajo dost jajc, bo Wood mel hude stevilke s minutazo in naslednjo sezono podpisal pogodbo s kom drugim.

 

Al pa pac se studirajo rotacije pa akcije ki jih bosta igrala z Lukatom in bo pol igral vec. Al pa cakajo da bodo mediji zacel chantat da mora Wood vec igrat.

Povezava do prispevka

Res ne vem kaj delajo z Woodom in me že živcira gledat.

 

Tip je drugi najboljši ofenzivni igralec Dallasa letos. Meče preko 60% iz igre in trojke in je edini razen Polija in Dinwiddieja, ki si zna naredit svoj šut. Ne samo, da je igral manj kot pol tekme, 24 minut od 53ih. Dobro, si hotel malo več obrambe. Sicer ne vem zakaj je potem Hardaway 30 minut not ma ok. Ampak izenačen izid, 8 sekund do konca, žoga v tvoji posesti za zmago. Ti ga imaš na klopi. Za koji k? Da imaš not DFSja in Bullocka, ki sta do takrat skupno iz igre metala 4/14, trojke 2/11?

 

 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 20 minutami:

Res ne vem kaj delajo z Woodom in me že živcira gledat.

 

Tip je drugi najboljši ofenzivni igralec Dallasa letos. Meče preko 60% iz igre in trojke in je edini razen Polija in Dinwiddieja, ki si zna naredit svoj šut. Ne samo, da je igral manj kot pol tekme, 24 minut od 53ih. Dobro, si hotel malo več obrambe. Sicer ne vem zakaj je potem Hardaway 30 minut not ma ok. Ampak izenačen izid, 8 sekund do konca, žoga v tvoji posesti za zmago. Ti ga imaš na klopi. Za koji k? Da imaš not DFSja in Bullocka, ki sta do takrat skupno iz igre metala 4/14, trojke 2/11?

 

 

 

To je pa Kidd in njegova fucking trma prvih 10-20 tekem. Sej smo lani tud gledal podobno sranje na začetku sezone. Zdej jih dobesedno Luka nosi na hrbtu ker Kidd in Nico nista hotla Dragiča in imaš samo enega pravega playmakerja v ekipi. Dinwiddie to pač ni. On je combo guard ki je odličen v kreaciji zase, kako je pa ko se na silo trudi kreirat za druge smo pa videli predvsem danes ko je bilo cel kup podaj tako mimo tarče da se lahk samo zjokaš. Hmm kako za vraga so Spencerju pripisali samo 2 izgbljene mi pa ni jasno ker je bilo več podaj ki jih soigralci niso mogli ujet...

image.thumb.png.8dbcbd89fd4d3ddc1899cde3db512c98.png

 

McGee nadaljuje svoje absurdne predstave v obrambi. Zdej niti skoka ne zna več ujet model, da ne omenjam kako za vraga lahko človek s to višino in tako dolgimi rokami zgreši putback like 3x zapored direktno pod košem?!? Green danes samozavestno vrgel 3x za 3 in vse zadel potem pa žal poškodba gležnja... THJ končno dobra tekma in celo dobra obramba 1na1 na Irvingu potem ko je prišel na koncu tekme not namesto Wooda. 

 

Luka danes  42,4% usage lol... Takole bo model crknil pred Božičem... 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

Res ne vem kaj delajo z Woodom in me že živcira gledat.

 

Tip je drugi najboljši ofenzivni igralec Dallasa letos. Meče preko 60% iz igre in trojke in je edini razen Polija in Dinwiddieja, ki si zna naredit svoj šut. Ne samo, da je igral manj kot pol tekme, 24 minut od 53ih. Dobro, si hotel malo več obrambe. Sicer ne vem zakaj je potem Hardaway 30 minut not ma ok. Ampak izenačen izid, 8 sekund do konca, žoga v tvoji posesti za zmago. Ti ga imaš na klopi. Za koji k? Da imaš not DFSja in Bullocka, ki sta do takrat skupno iz igre metala 4/14, trojke 2/11?

Small ball taktika.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 32 minutami:

Simmons edini, ki lahko ustavi Dončića mit nepotrjen

 

enkrat mu je žogo zbil, to je pa to

 

se je točno videlo na začetki prvih par napadov Netsov, kok so mel plan in mu vsiljeval žogo češ da se bo razigral z enepar hitrimi koši. enkrat ali dvakrat je ratalo, pol pa do konca tekme niti enkrat niso več načrtno mu dal žoge tako v napadu:rofl:

 

absolutni gnoj od gnoja. saj mogoče pretiravam, ampak jaz osebno ga ne morm niti gledat, ker mi gre na bruhanje

Povezava do prispevka

jst nisem tok v NBA-ju in me vedno znova preseneti kak igralec, o kerem skoz kej bereš, pa ga potem končno vidiš v njegovi "pravi" obliki in si sam wtf. Dons je bil to Irving. Fuck kok mi ga je bilo cool gledat ej. Tisti njegovi mitraljezka driblingi, ko še jebenem Bullocku ni jasno kje je žoga oz kaj se sploh dogaja, pa killer skok šut ki ga zadeva tudi s ogromno zamorsko roko 3 cm od face, pa nora na polno contested polaganja kjer spet trikrat spremeni smer, pa odfukana hitrost, pa dejstvo da je model visok jebenih 1.88 m in tehta tok kot malo večji žakelj cementa. Res mi je totalen car ej, kva to dela kadar ga glih ne lovijo vesoljci / prostozidarji / židje

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sam fak danes so Netsi celo igral obrambo. Če bi Dallas takole zadeval proti lanskim netsom bi bla na koncu razlika krepko višja. Sploh Irving me je presenetil kako težko ga je Luka premikal v postu glede na njegovo višino. Danes je bil Irving dejansko z glavo pri stvari pa so vseeno izgubili. Ampak tako pač je ko Luka igra proti zvezdnikom in je še extra motiviran da naredi dobesedno vse za zmago. Vsakič ko je sedel na klopi je ekipa zapravila prednost ki jo je moral potem dobit nazaj. Pa da ne omenjam vseh minut McGeeja ki je kljub temu da igra pretty much skos z Dončičem pridelal -8 minusa... Resno dvomim da bo model čudežno začel igrati bolje tekom sezone... Enostavno ni on več sposoben igrat proti prvi peterki nasprotne ekipe in res ne vem kaj je Dallas mislil da so mu dal tako pogodbo.

 

Mit o dobri obrambi Simmonsa vs Luka je pa uničen. Danes ga je razen proti koncu ko je Lukatu ušla žoga iz rok povsem osmešil in tudi v tisti akciji bi ga če bi bil bolj skoncentriran. Res ne vem kaj se temu modelu dogaja ampak po podpisu max pogodbe je model padel v prepad na obeh straneh igrišča.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma dobro Simmons je psihološko razvalina, tisti airball v prvi četrtini mu je samo še bolj ubil motivacijo. Ko ves folk od fanov, soigralcev in coachov kriči nanj da naj meče ko je v bližini koša se tudi ne more počutiti ravno fantastično. Kot nek bench warmer ki dobi minuto na koncu odločene tekme v neki trash ligi. 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 urami:

Kolk pa je Simmons sploh branu Lukata če je ta skoz switchal na ostale kjer ma boljši mismatch.

 

pakrat je Luka prav specifično huntal Simmonsa ... 

 

sam ja, z Benom več kot očitno v glavi nekaj močno ne štima 

niso ble to sam bučke, da ne bi igral :/

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 38 minutami:

Ce ima taktika "small" v imenu, ne pomeni da so lahko na igriscu samo majhni igralci. :avadodo:

 

Yeah, no shit. Sem mislil, da je samoumevno to in da ni treba poleg tega, da je manjši še posebej poudarjat, da je hitrejši, spretnejši in občutno boljši šuter.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 53 minutami:

sam ja, z Benom več kot očitno v glavi nekaj močno ne štima 

niso ble to sam bučke, da ne bi igral :/

 

itak da ne štima, če tip saj ne vem več kolk, 1 let ni igral? :rofl:

 

samo Jordan je lahk naredu tako dolgo pavzo in ko se je vrnil je blo skor kokr da ne bi pavziral sploh...

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 37 minutami:

 

Yeah, no shit. Sem mislil, da je samoumevno to in da ni treba poleg tega, da je manjši še posebej poudarjat, da je hitrejši, spretnejši in občutno boljši šuter.

 

Ja glej Kleber je tipicni small ball "center" ki mece trojke in igra obrambo, ne razumem zakaj bi sicer poudarjal njegovo visino.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...