Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Aquilani reče pred 1 uro:

 

Tist ko ni gledu živo, naj si gre pogledat ne vem zadnjih 5-6 minut. Ko pionirčki v napadu, 5000x isto, kaj delajo/gledajo vsi ti pomočniki na klopi in da nč ne probajo Kiddu dopovedat da tko ne gre več, mi ni jasn

 

:sick:

Se vidi, da nima več te opcije :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

4 leta gledam vse tekme Dallasa, letos mi je pa počas žal 45€ za league pass... Še bolj mi je pa žal Lukca ki je zelo očitno izgbil svojo igrivost na zadnjih par tekmah.

 

v štirih letih sem do letos vse skupaj ne-gledal kakih 10 tekem Dallasa. Na jebenih Maldivih sem med vožnjo med otoki gledal streame in posnetke :D  Letos sem nehal gledat (oz gledam čez vikend če je kej). Preprosto mi ni več fun. Zmatral sem se.

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 1 uro:

Izgorelost in nezaupanje v soigralce?

 

To + imo je izgubil zaupanje v marsikaj... Takele reakcije so vedno bolj pogoste.

 

Jaz sem se zdej vdal v usodo in bom dejansko presenečen nad vsako zmago. Pa dejansko se je Luka nehal kregat s sodniki. Ampak ne vem čist če to nanj upliva pozitivno. Absolutno je pa Kidd kar se sodnikov tiče največji šupak med vsemi trenerji v ligi. Danes je bilo sojenje na čase dobesedno za kozlat. Ma vseeno več napak v korist Bucksov imo, pa je Budenholzer celo tekmo napizdeval sodnike in bil energičen. Kidd pa kot ponavadi z rokami v žepu, brez energije brez ognja stoji na robu igrišča ali pa celo sedi na klopi kot včeraj in res ne vem kako naj potem njegova ekipa igra drugače kot igra, sploh če je zelo očitno da obupuje tudi Luka.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Malo je smešno ko pogledaš Dallas ki ima kao kompletno ekipo in imajo slabši record od ekip kjer so glavni igralci manjkali polovico tekem zaradi poškodb. Kar patetično da so bliže lottery ekipam kot pa vrhu konference. Pa ja saj vem da se je odigrala komaj slaba četrtina rednega dela ampak vseeno je jasno da marsikaj v ekipi ne štima. Luka MVP narrative je zelo zelo blizu konca in ko se bo to enkrat obrnilo v to da je ball hog ki ne zaupa svojim soigralcem bo zelo težko priti ven iz tega. Ko vidiš Brunsona ki igra vedno bolje pri Knicksih lahko samo zmajuješ z glavo. Potem pa še za dodatno sol na rano mlajši Curry vrže 10 tric in jih 7 zadene. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 30 minutami:

 

Imajo Spencerja, Wooda in Greena sam če to trejdajo pol sam še zradiram NBA aplikacijo dokler Luka ne zahteva trejda...

 

A ti prou tko, navijaš za Dallas? Mislim, si navijač Dallasa še od časov Nowitzkega/Kidda al odkar je Luka padu sem? Sprašujem resno, ker pol razumem, zakaj bi brisal app. 

Jaz, npr, navijam za Boston še od Larrya in imamo padce in vzpone. Nekako under radar so mi Pelikani second option, pa še par klubov mi je cool in občasno simpatiziram z njimi medtem ko na Dallas vržem uč zarad Luke, pa seveda še par klubov, kjer igrajo naši junaki ali pa balkanski bojevniki. :)

 

In, meni je recimo smešno gledat to parodijo od Dallasa trenutno. Štekam pa nekega navijača, da mu ni ravno prijetno. Maš kako 'rezervo'; bolj resno od telet?

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 25 minutami:

 

A ti prou tko, navijaš za Dallas? Mislim, si navijač Dallasa še od časov Nowitzkega/Kidda al odkar je Luka padu sem? Sprašujem resno, ker pol razumem, zakaj bi brisal app. 

Jaz, npr, navijam za Boston še od Larrya in imamo padce in vzpone. Nekako under radar so mi Pelikani second option, pa še par klubov mi je cool in občasno simpatiziram z njimi medtem ko na Dallas vržem uč zarad Luke, pa seveda še par klubov, kjer igrajo naši junaki ali pa balkanski bojevniki. :)

 

In, meni je recimo smešno gledat to parodijo od Dallasa trenutno. Štekam pa nekega navijača, da mu ni ravno prijetno. Maš kako 'rezervo'; bolj resno od telet?

Jaz osebno nisem bil nikol fan točno specifične franšize, men je to karneki, dajmo team pol ti pa navlečejo 5 res uno ogabnih igralcev (govorim karakterno) in pol moraš za njih navijat dokler ne potečejo pogodbe. Thx but no thx :D Rajši skačem od kluba do kluba kot pa da bi zdajle navijal za recimo lakerse :D 

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 12 minutami:

Gogy že skos trolla, zej pa je šou v višave ... od Larryja :avadodo: zej si se izdal, ker ga ni človeka da bi gledu nba basket takrat, pa trpel današnji nba basket

 

Tale redni del basketa pogledam izjemoma, če je res kaka tekma, kjer se napoveduje boj na nož. Drgače pa živčen ratam po 5 minutah in šaltam. Sem ravno gruntal, če bi vzel NBA pass 50%off, ki je bil zdaj v ponudbi, pa mi iskreno ni vreden tut toliko. Play off bo pa itak na Areni prenos večine tekem..

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

Gogy že skos trolla, zej pa je šou v višave ... od Larryja :avadodo: zej si se izdal, ker ga ni človeka da bi gledu nba basket takrat, pa trpel današnji nba basket

 

Z Gogyjem smo igrali RL basket in potrjujem, izgleda dovolj star da je gledal Birda, pa še Wilta in Westa zraven :D :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

Malo je smešno ko pogledaš Dallas ki ima kao kompletno ekipo in imajo slabši record od ekip kjer so glavni igralci manjkali polovico tekem zaradi poškodb. Kar patetično da so bliže lottery ekipam kot pa vrhu konference. Pa ja saj vem da se je odigrala komaj slaba četrtina rednega dela ampak vseeno je jasno da marsikaj v ekipi ne štima. Luka MVP narrative je zelo zelo blizu konca in ko se bo to enkrat obrnilo v to da je ball hog ki ne zaupa svojim soigralcem bo zelo težko priti ven iz tega. Ko vidiš Brunsona ki igra vedno bolje pri Knicksih lahko samo zmajuješ z glavo. Potem pa še za dodatno sol na rano mlajši Curry vrže 10 tric in jih 7 zadene. :D

končno pristajate na trdnih tleh. ne me benat prosim

Povezava do prispevka

"The Dallas Mavericks will try to trade for Zach LaVine before the deadline, according to Sports Illustrated. Most recently, LaVine was upset with Bulls coach Billy Donovan for benching him amid a poor performance against the Magic which saw him shoot 1-14 from the field."

 

A to je legit?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...