Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tole je pa bila najboljša tekma kariere za Dončiča. Sem se že bal da bosta Metu in Allen premagala Dallas kljub zares nori predstavi Dončiča ampak na koncu je Jones končno začel zadevat za tri in so jim ušči na varno razdaljo. Res kapo dol Dončiču, Exumu, DJJ in Livelyu za današnjo tekmo. No pa tudi THJ se je kar izkazal, čeprav še vedno ne zadane za tri pa da se ubiješ. Grant Williams mi gre pa vedno bolj na kurac.

 

 

50 točk, 6 skokov, 15 podaj, 4 ukradene in 3 blokade.... UNREAL :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kruz reče pred 12 urami:

Dončič igra 22.30 local time. Po moje kr primeren čas zanjga

 

Tocen za petdesetko. :D

 

Lepo so jih sprzli na koncu ... po drugi strani pa ne vem kaj misli Phoenix z raznimi forami ala Durant na centru in podobno. Na koncu jih mora nek Grayson Allen vlect naprej.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Tole je pa bila najboljša tekma kariere za Dončiča. Sem se že bal da bosta Metu in Allen premagala Dallas kljub zares nori predstavi Dončiča ampak na koncu je Jones končno začel zadevat za tri in so jim ušči na varno razdaljo. Res kapo dol Dončiču, Exumu, DJJ in Livelyu za današnjo tekmo. No pa tudi THJ se je kar izkazal, čeprav še vedno ne zadane za tri pa da se ubiješ. Grant Williams mi gre pa vedno bolj na kurac.

 

Modelcek nima vsega na mestu. Pa bi lahko bil res vrhunski obrambni igralec z obcasnimi prebliski tudi v napadu.

Povezava do prispevka

Aja pa sramota za ESPN. Komentatorici te tekme sta bile kot da bi poslušal Suns komentatorje. Jebena sramota da greš tako tekmo dat dvema nesposobnima pičkama za katere sem slišal prvič, ki sta 3/4 časa govorili o Suns igralcih ter popolnoma ignorirali Lukatov 10.000 točkovni dosežek. Tako absurdno zanič komentiranja v 6 letih odkar redno gledam NBA še nisem doživel. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz sem gledal neke highlightse k je neka ženska komentirala pa je 3x omenila 10k. Huda tekma, je že izgledalo da bodo po tretji četrtini Suns gladko zmagali.

 

Warriors - Nuggets je tud bla zanimiva. Curry prvi zadet field goal 2 minuti pred polčasom, pa so vseeno si bli enakovredni, MPJ in Gordon 10 reboundov, Jokić 14 reboundov, dejansko dokler ni Wiggins začel povratek je izgledalo da bodo Nuggetsi to gladko zmagali. Ajde, v zadnji četrtini so jih pol dokončno, tko k Mavs Sunse. Kera defenzivna žival je Gordon :avadodo:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Aja pa sramota za ESPN. Komentatorici te tekme sta bile kot da bi poslušal Suns komentatorje. Jebena sramota da greš tako tekmo dat dvema nesposobnima pičkama za katere sem slišal prvič, ki sta 3/4 časa govorili o Suns igralcih ter popolnoma ignorirali Lukatov 10.000 točkovni dosežek. Tako absurdno zanič komentiranja v 6 letih odkar redno gledam NBA še nisem doživel. 

Doris mama milf sekso je legendica, stfu

Povezava do prispevka

Kva dela Poli, pa to je res jebeno neverjetno no. Tam v 2. in 3. četrtini so se soigralci prov zavestno odločili da hočejo siromakom iz Sunsa podariti zmago za lepši Božoč, ker so ceglali jebeno VSE, ampak nope, dec je prišel pokazat fantom v arizono, kako izgleda 8 cm belski neobrezan kurac. Pa še publika je upala neki pametovat in squilat na začetku, hehehehe, slaba ideja al neki :D Zdej nej se pa na čimprej vrne še una prasica nazi indijanska pa bo sam letel po faci.

 

also kaj da fak je s Sunsi, tole včeraj od njih je res smrdelo? Kje je bil KD? Kaj je počel Booker? In predvsem kaj da fak je to zaena kisla ekipa lol? Tole ni niti blizu playoff ekipe, ma niti za playin niso glede na nabite zamorce ki hodijo naokrog po westu

Povezava do prispevka

Doris Burke je reku lol. Eni res gledate sam boxscore in nabijate neumnosti.

 

To kar je Luka danes naredil na obeh straneh igrišča v 44 minutah je ....

In ko bo naslednji update MVP lestvice ga bodo nazadnje spet za kako mesto dol dali. Shai the new shiny toy lige s tole ekipo Dallasa lahko samo sanja o takih predstavah. Sej je model dober igralec ampak v 5 sezonah model še ni videl playoffa lol. Zdej ko je Chet dobesedno glavni vzrok da so enormno boljši ko lani je pa Shai pred Luko v MVP lol.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Doris Burke je reku lol. Eni res gledate sam boxscore in nabijate neumnosti.

 

To kar je Luka danes naredil na obeh straneh igrišča v 44 minutah je ....

In ko bo naslednji update MVP lestvice ga bodo nazadnje spet za kako mesto dol dali. Shai the new shiny toy lige s tole ekipo Dallasa lahko samo sanja o takih predstavah. Sej je model dober igralec ampak v 5 sezonah model še ni videl playoffa lol. Zdej ko je Chet dobesedno glavni vzrok da so enormno boljši ko lani je pa Shai pred Luko v MVP lol.

Tok dobr da ga je Ponitka ponižal 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...