Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

pa itak spet en HUEG BEAST lol :D :D

 

https://www.instagram.com/dreampaige

 

 

 

 

 

Pa dej wat da fak je s temi bogatimi zamorci no, kaj da fak to fukajo, kje sploh najdejo tak trash??? :D :D

 

 

 

 

Faaak sam ta je še hujša kot una od Ziona par mesecev nazaja :avadodo:  Sam model si bo s temle zajebal šanso bit face of NBA ker ni šans da bo LeBrona zamenjal nekdo z neurejenim privatnim življenjem.

Povezava do prispevka
Mabel reče Dne, 15. 12. 2023 at 23:33:

divje :D 

 

 

Tole sem zdajle pogleda in ... kurba me triggerajo te opice s tem obnašanjem nerealno. Leti to na vse barve kože, da ne bo komu možgan prebilo. Kako se ta mladina obnaša fuck me sideways res, to jih bodo evropski otroc šolal še dolga stoletja. Bog jim pomagaj, da se rusija nazaj odpre, bodo prišli iz sibirije kaki arnold like centri in uničli te wannabeje fml

 

TRIGGERED :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Če je že igral prav da je vsaj nafilal statistiko. Problem je men da je sploh igral sploh ker je tud on staknil neko virozo in itak niso imel niti 5% šans zmagat tole s trenutnim zdravstvenim stanjem ekipe...

Tako je. Ringa itak ne bo osvojil, lahko pa vsaj stat peddla 

Povezava do prispevka

Zbolel, nisem mogel spati in potem sem pogledal 3/4 tekme. Ekipa z izjemo Donketa, Lively in Irvinga je tema. Včeraj je donke sam igral. Jokić ni rabil igrat, ker so soigralci razbili Dallas. Jokara, po mnenju mn3znalcev, bolši od Donketa. LOL.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Mi lahko nekdo pojasni kam je ta pička blesava gledala med to akcijo?!? Pol metra proč od akcije stoji gleda v pravo smer a ne vidi komolca v obrazu? In to je bil tretji udarec v glavo na tej tekmi...

 

 

Anyway drugi najbolj pomemben igralec te ekipe ni Irving ampak Lively kar je naravnost bizarno lol... In že čez 6 dni je božična tekma z Sunsi na kateri morda ne bo nobenega od njiju še na voljo :sick:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...