Skoči na vsebino

Sreda Addams Tima Burtona


BuDi

Priporočeni prispevki

S Sredo Addams je kar se mene tiče vse narobe. Ampak... kot celota nekako deluje - naivno, slabo ampak gledljivo. ni bilo težko pogledat cele serije.
Mogoče je ok, ker ne tryharda kot kakšni "National Treasure".
Najslabša je Zeta-Jonesova, ki je zgrešila film. Tudi Sreda Addams ga je ker nima pojma kako je biti čudaško-zagrenjeno kul.
Najbolj v duhu starih Addamsovih sta sicer verjetno Fester in (stari) Gomez.
Namesto Addamsovih sem dobil pač serijo kjer "Saved by the Bell" sreča "The Craft" in namesto Zacka pametuje Sreda, ampak ok, lahko bi bilo slabše.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Late to the party. Kot mladič sem rad gledal 60s serijo z Astinom in čeprav veliko stvari ni v duhu serije morem rečt, da mi je zelo všečna zadeva. Cast je top, izgleda super in celoten mystery plot je bil zanimiv dodatek. Celo characterji, ki mi grejo ponavadi na živce ala Enid, mi je bila tukaj ena boljših. Me pa skrbi malo kako bo šlo naprej. Bomo videli. :D

 

Jurus reče Dne, 25. 8. 2022 at 14:38:

Brez Bobana za Lurcha je itak fail.

 

To je pa še vedno fail. Za tiste par scen bi ga lahko komot zrihtali, ne pa nekega 1,90 manekena, ki z mejkapom izgleda slabši Lurch kot Boban brez

wednesday-lurch.jpgA-Boban.png

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Falil na kaj? Glede na stripe iz New Yorkerja? Katera filmska adaptacija ga je zadela? Da Jenna Ortega ne zgleda ama tud mal podobna original Wednesday te pa ne moti, ker je cute?

 

addams_family2.jpg

Jap stripi brez osebnosti ter imenov - malo si poglej kaksni so bili ti stripi (ce lahko temu sploh reces strip) v New Yorkerju, ker je vec kot ocitno da nisi pogledal videa do konca.

Ortega je bolj podobna Christini Ricci ter Lisi Loring medtem ko Gomes prakticno podoben samo karikaturi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...