Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 39 minutami:

Ma saj za Hitlerja je bila neka bizarna scena, da je imel na navadni težavnosti tok healtha, da si moraš pošicat vse naboje, ki so bili na stopnji in si lahko zgrešil samo par strelov, da je bil killable 

 

Ja ne vem kaj je bla fora. Mam v spominu tut to, da itak nisi mogu šicat izza coverja, torej kaj je sploh fora, sej si lahko samo stal nekje in meril vanj. :D

 

No verjetno če bi danes šel igrat bi videl da je bla neka smiselna pot. 

 

Glede težavnosti so se najslabše postarale strategije. Dune 2 recimo je res easy če ga greš danes igrat, takrat ne samo da smo bili otroci ampak se je celo človeštvo učilo igrat igrice kolektivno. 

Povezava do prispevka

Fak kok ur je šlo v TA Skirmish. 

 

Supremme Commander pa sploh ne vem če sem obrnil kampanjo ker je bil Multi tok hud. 10 igralcev v Supreme commanderju = peak strategy expierience, pa pokop računalnika. Tukej pa ur raje nisem štel. 

 

BTW tole je spiritualni naslednjik teh igric, indie studio seveda: https://store.steampowered.com/app/1699050/Sanctuary_Shattered_Sun/ 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Mi smo v LANu nabijali TA maso. Na konc so ble ekstremne igre kjer smo meli po 10 fusion plantov vsak, obrambne linije s po 5 nivojev zidov, sortije stotin bomberjev da si sploh videl notranje dele baz, peak RTSov meni. Vsaka bitka je izgledala tako, da si v prvi skupini imel inžinirje, ki so samo salvagali wrecke, ker se drugače niti do bojišča ni dalo prit. 

Povezava do prispevka

Če bi lahko bi ti stisnil srčka na ta post. 

 

Te špili so res mel neke mehanike k si jih mogu zaobvladat drugače si bil skret. V Supreme commanderju si recimo od začetka mogu reclaimat gozd z inženirji. Če si poslal enega se skor ni poznalo, če si jih poslal 20 ful. Pa potem itak razmerje med upgrejdanjem mexov in ostalo proizvodnjo itd... 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 22. 4. 2024 at 10:40:

Men je bla Total Annihilation zadnja res težka strategija. They don't do them like this anymore

Pol priporočaš, da jo preigram prek goga, ki jo imam tam pa še zdaj ne vem kako sem do te igre prišel. Je pa nisem takrat igral ko je izšla, sem bil bolj C&C - Warcraft kind of guy.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...