Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 7 minutami:

zgleda na polno cesko

To

 

Men deluje sterilno za popizdit. Sam se mi zdi, da je dandanes tako s skoraj vsako igro, ki se dogaja v sodobnem času.

Čim imaš dogajanje v prihodnost pa fuknejo not neon trans mavrica barve. Pa makar da gre za neko distopično apokalipso lol.

Edino fantasy in history settingsi mi še dogajajo.

Povezava do prispevka

Vice City je imel zame fenomenalen setting. 80-a s tapravo glasbo in živimi barvami. Po drugi strani pa je tudi dokaj "sprana" štirica imela svoj čar. Petka je glede tega čisto povprečna in mislim, da šestica ne bo ničkaj boljša. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 minutami:

Vice City je imel zame fenomenalen setting. 80-a s tapravo glasbo in živimi barvami. Po drugi strani pa je tudi dokaj "sprana" štirica imela svoj čar. Petka je glede tega čisto povprečna in mislim, da šestica ne bo ničkaj boljša. 

vice city ma zame še zdej najboljšo atmosfero v GTA igrah. Kot je rekel Ke_Kit se mi zdi da igre v sodobnem času izgubijo malo čara, v sodobnem času pa večkrat izpade ta atmosfera preveč umetna.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...