Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

mr.killer reče pred 39 minutami:

Misija:

 

pretihotapi se v Željavo

 

spizdi prototip MIGa 21

 

pristani nekje v Makedoniji pri lokalnem preprodajalcu, vmes te lovijo navadni MIGi

 

vrti se ta komad

 

 

pizda sam ta komad, je pa epic človek. zdej ga na repeat poslušam, ko lud.

Povezava do prispevka

Wtf je to. Fuck kako gre to mimo mene. Puno nepovratne plastike na kupu, tri zenske, vse zgledajo isto, dokler ne vidis, da v kotu stoji se cetrta, ki zgleda isto. Slađana z otrokom na telefonu medtem ko tip dela prevale, vmes nek metro seksualec. In potem je ta tip gost, ker je kao vsem smesen, pa rabijo nekaj ekstremnega, da jim uspe raztegnit te umetne ksihte. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 urami:

Sej nisem rekel, da bo gate trgalo. Mene je GTA V deloma razočaral, ampak ne bom pa rekel, da nekateri elementi niso bli kar carski, ker Recimo RDR2 mi je kul, samo je pa tudi čisto drugi tip izkušnje, razumem pa kako nekaterim fanom prvenca RDR2 ni dogajal..

 

 

 

jest pa ne

 

Aktivist Vanč reče pred 10 urami:

V GTA menjavate radijske postaje? Če je dobra glasba, posediš še malo v avtu, da se konča, ko prideš na cilj?

 

po gasu pa gazi

 

atomic reče pred 6 urami:

Dagada Dagada... je notri v posnetku haha

 

Prov Šilc z balkana.

 

 

 

fdsd.jpg.ea55ea5bafa49ee5dc9dabe9be78eabd.jpg

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Kar ne morem verjet, kaj je sčasoma nastalo iz GTA igric(e). 

Spomnim se, da sem enico (in tudi dvojko) imel skopirana CD-ja in sem si celo sprintal ovitek. Trojka je bila že pure 3D, ampak mi je precej štekala, ker sem imel v tistem času dokaj slab PC.  Nobene od teh prvih pa nisem nikoli končal :) . 
 

 

Povezava do prispevka

Jaz se od enke spomnim, da je bila ful na začetku neka četica ludlekov (pozneje zvedel, da so hare krišna), ki si jih povozil in se je prikazal napis GOURANGA

 

Kaj si ti nor, da bi dandanes dal v igrico nek secret bonus award, ki ga dobiš, če pobiješ skupino predstavnikov ene religije/rase/spola :D :D :D 

 

Sem pa enko samo tako randomly igral, malo se vozil po mestu. Šele pozneje ugotovil, da imaš dejansko tri mesta v igrici

 

Dvojka mi je imela na PC-ju carsko estetiko (noč), samo sem se isto samo randomly podil po mestu

 

GTA 3 je bil mindblown, sem ga igral nebroj, tudi prišel skoraj do konca, GTA Vice City pa je bil prvi, ki sem ga dejansko obrnil

 

Tako da Vice City, San Andreas, 4 in 5 sem vse obrnil. Željo imam kdaj obrnit še DLC-ja za štirko, ker mi ima carsko estetiko

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Kaj si ti nor, da bi dandanes dal v igrico nek secret bonus award, ki ga dobiš, če pobiješ skupino predstavnikov ene religije/rase/spola :D :D :D 


Jaz za znanost vseeno za vsak primer probam v vsaki igrci najprej ščistit vse manjšine, take ali drugačne, pa do sedaj še nisem nič podobnega našel. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 1. 3. 2024 at 10:17:

Meni je bilo tako

 

GTA 3 (star 11 let, ko sem ga prvič videl) me je odlomil, da sem komaj dihal, res pač nekaj nevidenega in nepresežljivega. Pa tako dark, gritty atmosfero je imel, nekaj popolnoma drugačnega od Vice City happy vibes. Sem prišel legit na drugi otok (torej nekje 1/3 igrice), pol na tretjega pa s cheati

 

Mafia 1 (star 11 let, ko sem ga prvič videl) me je odlomila nekje na podobni ravni, misije so mi za silo šle, zgodbe nisem razumel (pač iz cutscenov sem si približno predstavljal, kaj se dogaja), ampak še bolj mi je dogajal free roaming, tudi po praznem podeželju sem se lahko vozil ure in ure in mi je dogajalo. Nisem poznal cheatov, tako da nikoli nisem obrnil

 

Vicy City (star 12 let, ko sem ga prvič videl) pa mi je bil najboljši špil možen, pač res top of the top, sam na PCJ 600 sem preživel pomoje 50 ur v kruzanju okoli :D. Obrnil igrico že pri dvanajstih (s cheati)

A lahko ugibam kako daleč si prišel v Mafiji

 

Do dirke?

Povezava do prispevka

Sej dirka ni bla tezka, dejansko si rabil dobr startat pa pac samo lepo vozit. Tista bliznjica k je bla tut sploh muss ni bla, k je blo bolj riskantno se skantat. Sam dobr men je bila tudi vice city helikoptercek misija lahka na numpad, tk da sm sosolcu jo tricetrt naredil z letenjem v rikverc, dokler ni skor zivcni zlom fasal in sm mogu normaln zacet letet  🤣

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 1. 3. 2024 at 10:17:

GTA 3 (star 11 let, ko sem ga prvič videl) me je odlomil, da sem komaj dihal, res pač nekaj nevidenega in nepresežljivega. Pa tako dark, gritty atmosfero je imel, nekaj popolnoma drugačnega od Vice City happy vibes. Sem prišel legit na drugi otok (torej nekje 1/3 igrice), pol na tretjega pa s cheati

Hernire reče Dne, 1. 3. 2024 at 10:17:

Vicy City (star 12 let, ko sem ga prvič videl) pa mi je bil najboljši špil možen, pač res top of the top, sam na PCJ 600 sem preživel pomoje 50 ur v kruzanju okoli :D. Obrnil igrico že pri dvanajstih (s cheati)

Yc9Ab0r.png

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

Yc9Ab0r.png

Tako bom rekel. Kdor ni cheatal pri igrah kot otrok ni imel true otroštva in kdor cheata kot odrasel je še vedno otrok.

 

Srsly no, cheatanje pri igricah je prav uno ritual prehoda v odraslost. Ko se enkrat zaveš, da ni več užitka v tem, je to to, konec otroštva. Konami code, gnar v Simsih, avto v Age of Empires, jeben IDKFA, panzer leavemealone aspirine nigga, kloniranje pokemonov fucking life. "L" žabak mi lahko samo popuši IDDQD

Povezava do prispevka

Jst se spomnim k sm spilal z godmode v Jedi Knight 2: Jedi Outcast. In pol pridem do prvega bossa in je bila fora, da te more model premagat, da nadaljujes naprej. Valda z godmode to ni slo in sem jaz tam wtfjal zakaj mi ne rata. No ko sem enkrat za foro probal brez cheatov, je slo naprej. Od takrat naprej ne igram vec spilov z cheati.

Povezava do prispevka

Jaz sem Hitlerja v Wolfenštajnu delal tako da sem z eno roko pritiskal gumb za streljat z drugo sem si pa tko naštimal prste da sem kot robot vsako sekundo pritisnil uno kodo k meje pozdravila in dala metke al neki, pa še to mi je blo ful težko in sem komaj naredil. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

Jaz sem Hitlerja v Wolfenštajnu delal tako da sem z eno roko pritiskal gumb za streljat z drugo sem si pa tko naštimal prste da sem kot robot vsako sekundo pritisnil uno kodo k meje pozdravila in dala metke al neki, pa še to mi je blo ful težko in sem komaj naredil. 

Ma saj za Hitlerja je bila neka bizarna scena, da je imel na navadni težavnosti tok healtha, da si moraš pošicat vse naboje, ki so bili na stopnji in si lahko zgrešil samo par strelov, da je bil killable 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...