Skoči na vsebino

IRON MAIDEN - 28.5.2023 Stožice


seventhson

Priporočeni prispevki

gorkyporky reče Pravkar:

Tko, gladko najslabši koncert Mejdnov kar sem ga videl. Vsaj Alexander je bil. 

Kaj resno? :) 

 

Sam nisem bil, sem pa gledal malo posnetke na IG in sem imel kar konkretno obžalovanje, da nisem šel :D 

Povezava do prispevka

IMO je bil zvok itak v pizdi, vsak na moji poziciji. Ampak najbolj mi je šlo pa v nos da so pač slabo igrali. Ritem je bil gore dole, prehode so falili, parkrat so mimo usekal s soloti, wasted years sploh ne vem kaj jim je pralo...  Če primerjam z Zagrebom 2018 se mi zdi da res ni blo na nivoju. Ja, Bruce je pač Bruce, itak je bil kul. Nevem, mogoče se je poklopil slab zvok + prvi koncert turneje, sam realno gledano to drugo ne bi smel bit faktor za tak bend. 

 

All in all ok, itak so iron maiden, ampak od treh koncertev na katerih sem bil je bil ta najslabši. 

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 25 minutami:

Vsaj Alexander je bil. 

 

About sums it up :D

 

pa vsaj 1x smo jih še vidli, preden začnejo umirat

 

Absolutno pa zame velja tudi to, da nisem niti približno tolk navdušen nad njimi, kot sem bil 20-15 let nazaj 

pa nova plata je depresivne smeti

Povezava do prispevka

men je bla dobra setlista (vsaj nism petič poslušal Number of the beast v živo pa Aces high), pa tudi zvok spredej je bil za stoženske razmere ok. Na tribunah je bila pa druga pesem, kot so kolegi povedali. Ampak jebiga, stožice so polovično narejen projekt, akustika je bolj primerna za balkanske cigumigarje in Aktualove dneve žena...

 

leta se jim pa absolutno poznajo.

 

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Sedel sem direktno nasproti odra, 8. vrsta. Pri Raven Age je bil zvok zelo slab, vokal se je komaj kaj razumelo. Pri Maidenih je bil zvok boljši, se je vokal razločno slišalo. Za Stožice sem že bral da so akustično slabe in do zdaj res zvok nikoli ni bil presežek kadar sem bil na koncertu. Mi je bil pa koncert všeč, Bruce ima energije, Eddyi so bili dobri, komadi všečni, mislim da enega ali dveh nisem tako dobro poznal, ostalo vse. So pa Maideni skupina iz začetka mojih metalskih dni in jih ne poslušam tako pogosto kot ostale zadeve. Jaz sem bil zadovoljen, sem jih vsaj enkrat videl v živo predno pričnejo cepati. Tudi žena je uživala, pa ni v teh glasbenih sferah. Overall pozitivna izkušnja, ki bi jo ponovil zaradi doživetja. :limona:

Povezava do prispevka

Soliden nastop, ampak znajo veliko boljše, vse je res. Stožice, setlista itd., ampak vseeno rečt da je dobro preden začnejo cepat? 😂 Fantje majo nekje 65 let, samo nicko jih ima 70 s tem da moramo upoštevat da so edini band k je brez odvisnikov ali kakršnekoli zgodovine zlorabe substanc. Tipi so praktično devičniki v svojem svetu. Seveda to še ji garancija za nič, ampak dokler judasi, ozzy in ostali brcajo se ne rabimo bat za njih 

 

Ps. Ni blo powerslave, tko da sm močno razočaran! 

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 1 uro:

Ps. Ni blo powerslave, tko da sm močno razočaran! 

Zdaj sem šel čekirat, Maidni imajo 48 komadov, ki jih niso še nikoli igrali v živo. Nikoli! :D Saj niso vsi top notch, ampak Flash of the Blade iz te plate, Deja Vu iz Somewhere in Time pa Only the Good Die Young ... Ti komadi bi lahko komot na kakšni turneji zamenjali kakšno "klasiko". 

Povezava do prispevka
Kamahl reče Dne, 31. 5. 2023 at 8:01:

Soliden nastop, ampak znajo veliko boljše, vse je res. Stožice, setlista itd., ampak vseeno rečt da je dobro preden začnejo cepat? 😂 Fantje majo nekje 65 let, samo nicko jih ima 70 s tem da moramo upoštevat da so edini band k je brez odvisnikov ali kakršnekoli zgodovine zlorabe substanc. Tipi so praktično devičniki v svojem svetu. Seveda to še ji garancija za nič, ampak dokler judasi, ozzy in ostali brcajo se ne rabimo bat za njih 

 

Ps. Ni blo powerslave, tko da sm močno razočaran! 

Danes več nihče ne ve kdaj cepne, ni garancije. :blink: Ko pridejo še leta gre procent samo gor in ne dol, v tem smislu sem napisal. Jim privoščim, da igrajo še 30 let, bi šel še kdaj na njihov koncert. :limona:

Povezava do prispevka

točno tako kot se sliši na tem posnetku je blo cel koncert zame - za en kurac čim so začeli bobni šopat, sploh se ne sliši kitar, vokal se ne razloči razen ko je držal kak ton, kot da bi poslušal nekje izven stožic, sam nek bam bam bam bam - fak kaj mi je ubilo ta koncert, zažgat stožice je edina rešitev da ne bodo zjebale še kakega potencialno dobrega koncerta

uredilo bitje DannySmit
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
DannySmit reče Dne, 12. 6. 2023 at 17:07:

točno tako kot se sliši na tem posnetku je blo cel koncert zame - za en kurac čim so začeli bobni šopat, sploh se ne sliši kitar, vokal se ne razloči razen ko je držal kak ton, kot da bi poslušal nekje izven stožic, sam nek bam bam bam bam - fak kaj mi je ubilo ta koncert, zažgat stožice je edina rešitev da ne bodo zjebale še kakega potencialno dobrega koncerta

Pol se nism fejst zmotu :D 

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

13.7. bo Bruce Dickinson v Zagrebu. Karta je 45€......+strošek obdelave nakupa +provizija :alma:

 

Druga bližnja alternativa je Metal Park festival v Vicenzi 6.7., kjer je zaenkrat še bolj malo potrjenih drugih bandov. Eden od teh je Emperor. Sicer je to prav druga zvrst, a če ne bi igrali v Velenju na metal days, bi Vicenza bla kar zanimiv paket. Samo Italijani + metal vzdušje....:no:

 

uredilo bitje seventhson
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...