Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 13 urami:

Sej to je tko k Dark Souls al pa prvi Half Life, pač zdej veš kje nehat igrat in si zadovoljen s tem.

Ne mislim nič slabega, ampak v kakem smislu ali konceptu je mgs5 ( al pa cela serija, če slučajno ciljaš na to) enak Dark Souls, oziroma še bolj HL?

Ker ta primerjava mi je pa res wtf.

Obe igri sta masterpeace vsaka v svojem žanru, tako story kot gameplay ( Ok, Xen del origi HL je malce najedal, ampak vseeno)!

 

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 11 minutami:

Ne mislim nič slabega, ampak v kakem smislu ali konceptu je mgs5 ( al pa cela serija, če slučajno ciljaš na to) enak Dark Souls, oziroma še bolj HL?

Ker ta primerjava mi je pa res wtf.

Obe igri sta masterpeace vsaka v svojem žanru, tako story kot gameplay ( Ok, Xen del origi HL je malce najedal, ampak vseeno)!

 

To da je zadnji del špila bolj zanič kukr ne. Pri vseh treh špilih bi za uresničitev vizije rabli vsaj še kako leto, kar je škoda, ampak bi rekel da so se avtorji dost naučili ker HL2, Bloodborne in Death Stranding so ble top bombe

Povezava do prispevka

Sem preigral ostale From Soft zadeve pa je kar jasno, da razen zadnji boss je špil po Smough&Ornstein fajtu dokaj v free fallu. Noben od štirih bossov pred zadnjim bossom ne dosega njihovih standardov pri "težjih" final bossih, kar je jasno tudi po temu kako ima DLC veliko boljše bosse. Da ne govorimo o slabih mapah, samo knjižnica je res dober level, ostalo pa slabše kot vse pred Anor Londo (vključno z njim)

 

Če vam to ni padec v kvaliteti, potem ste slepi. Bom pa pohajpal skritega bossa v Anor Londo, sem fan kako pridš do njega in kaj pomeni to za zgodbo

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

Sem preigral ostale From Soft zadeve pa je kar jasno, da razen zadnji boss je špil po Smough&Ornstein fajtu dokaj v free fallu. Noben od štirih bossov pred zadnjim bossom ne dosega njihovih standardov pri "težjih" final bossih, kar je jasno tudi po temu kako ima DLC veliko boljše bosse. Da ne govorimo o slabih mapah, samo knjižnica je res dober level, ostalo pa slabše kot vse pred Anor Londo (vključno z njim)

 

Če vam to ni padec v kvaliteti, potem ste slepi. Bom pa pohajpal skritega bossa v Anor Londo, sem fan kako pridš do njega in kaj pomeni to za zgodbo

 

Se 1000% strinjam lol. Vedno ko ponovno igram DKS1 se ustavi moj run kmalu po Ornstein & Smug lol... Ta igra svinjsko rabi remake ala RE2/RE4 ki bi popravil zadnji del igre  in ne 1:1 ala DeS. Lost Izalith je tako fucking trash lokacija da me mine sam ko pomislim da morem čez tisto sranje.

Povezava do prispevka

Jaz imam še ta problem, da kak dan ali dva nisem uspel pogruntati kako začet Four Kings boss fight in sem umiral, ker nisem imel onega prstana na roki. Pa tudi ko sem se fajtal mi je blo kr neki, ker se gre za DPS check, samo da tega nisem razumel sam od sebe. Tu bi se rad zahvalil mn3njalu. Nažalost nisem imel dovolj točk vloženih, da bi nosil težjo opremo za več obrambe, tko da sem moral grindat :/

 

Za Knjižnico tud lahko mirne volje rečemo, da je šef najslabši del tistega dela špila. Kul je, da mu lah rep odrežeš, mi je pa pot do njega bla smotana, na srečo njega nisem tolkrat ponavljal kukr Bed of Chaos.

 

Painted World sem obrnil pred Ornstein and Smough fajtom, ampak če hoče kdo to štet pod end game, potem je to boljše kot vse ostalo kar je v end gamu, ki ga moraš nujno preigrat.

 

Uglavnem, samo knjižnica mi je bla zabavna za igrat, ostalo po Anor Londu mi pa ni blo zabavno. Tle se DLC res poserje na main game.

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...