Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 34 minutami:

Ravno prejšni teden sem se lotil enke, ampak me ni pritegnila. Vse ostalo je OK, ampak gameplay je tako dolgočasen da sem odnehal.

Zacetek je res udaren, sem hotel igrati zaradi zgodbe. Sem si potem ogledal povzetek na youtubu. Mislim WTF, se dobro da se nisem silil igrat. Take zgodbe so mi pa res mimo.

So pa nekateri res castilci Kojime. Beats me why...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Zgodba je standardna Kojimina pretenciozna driska po faci

 

Gameplay (ki je dejansko ful fun), vibe ki ga daje špil, okolica, drugačnost - meni je bil zaradi tega špil kul :)

 

Saj malo se zajebavam... ampak zgodbo sem res bolj naspol spremljal. Mi je res blo preveč in hkrati full predolgih vmesnih sekvenc. Igro sem preigral šele v tretje, v prvo sem jo prodal naprej po dveh dneh. No, na koncu mi je postal gameplay všeč in sem pustil kar dosti ur v igri, ampak kot pravim šele v tretjem poizkusi in cca. 2 leti po izidu :) Prvič sem bil samo wtf :blink:

 

 

Povezava do prispevka

DS mi je bila ena boljših izkušenj zadnjih let zaradi

Galko reče pred 15 minutami:

Gameplay (ki je dejansko ful fun), vibe ki ga daje špil, okolica, drugačnost

 

Bom pa definitivno upošteval mnenja kolegov Sektor 13, ki preferira Guardians of the Galaxy napram GOW 2018 in Demogorgon, ki so mu FromSoft igre slabe.

Sploh si ne uspem predstavljati, da bi lahko oporekal takim kalibrom.

:avadodo: :rofl:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Death Stranding je tip špila kjer šteje pot in ne cilj.

Dobro vpet multiplayer, kjer si gradil svet.

Na mapi lepo zarisal pot in lepo pot pod noge. Prideš do vode pok čez lojtro isto na vzpetini sam hop lestev lepo plezaš, potem za dol pa uporabiš vrv od kolega, ki jo je tam pustil.

Naj slabši del je bil tisti, ko si začel uporabljati avte in ceste niso bile zgrajene oziroma so bile samo delno in si moral potem dol zavit pa vjugat čez tiste kamne.

Povezava do prispevka

Nisem igral DS, ampak sem vido dovolj, da mi ta primerjava ni najbolj na mestu. Totalno drugacen tip igre je to, da bi lahko primerjal. In v tem primeru je dejansko odvisno od posameznika.

 

Jaz sem dobil vtis, da je ta igra bolj atmosferična kot dejanski gameplay. Kar je meni kul, in verjetno mi bo kul preigrat.

 

 

 

(ko končam monster hunter čez 25let)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

@tomazekEj, sem ti mislu že sam predlagati, da bi kar naredila menjavo, ko preigram.

Mi boš ti povedal, če bo treba kej doplačat al karkoli.

 

Se zmenima drug teden. Te cuknem po ZS. Nimaš nobene sile hitet, ker itak spet skoraj nič ne igram, niti me nekaj full ne vleče.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 6 minutami:

Hej za CALLISTO bi jaz bil prej? :D

 

Sorry, ampak ke_kit ravno končuje Plaque in mi ga itak mora prodati kot je bilo zmenjeno in nama je najbolj ajnfoh na tak način urediti kompenzacijo in vsak krije svoje poštne stroške. Zmeni se z njim, ko preigra. Včeraj sem pisal v Callisto temo, če kdo hoče igro drug teden in se noben ni javil.

 

Smo spet nekoliko skrenili s teme... Death Stranding rulz!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
fric reče pred 47 minutami:

Death Stranding je tip špila kjer šteje pot in ne cilj.

Dobro vpet multiplayer, kjer si gradil svet.

Na mapi lepo zarisal pot in lepo pot pod noge. Prideš do vode pok čez lojtro isto na vzpetini sam hop lestev lepo plezaš, potem za dol pa uporabiš vrv od kolega, ki jo je tam pustil.

Naj slabši del je bil tisti, ko si začel uporabljati avte in ceste niso bile zgrajene oziroma so bile samo delno in si moral potem dol zavit pa vjugat čez tiste kamne.

sem platiniral s pomocjo nog in ziplineov :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

DS mi je bila ena boljših izkušenj zadnjih let zaradi

 

Bom pa definitivno upošteval mnenja kolegov Sektor 13, ki preferira Guardians of the Galaxy napram GOW 2018 in Demogorgon, ki so mu FromSoft igre slabe.

Sploh si ne uspem predstavljati, da bi lahko oporekal takim kalibrom.

:avadodo: :rofl:

Kva je ti gibo primorski, a si zopet ostal brez tablet? Tebi je kul, meni ni. Ti rad fafaš kurce, jaz jih ne. Vsakomur svoje. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...