Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Glavni problem predhodnika: zero replayability, zelo omejena raznolikost opravil in nadvse zoprno lupljenje kurca z reklamami in IRL slavnimi osebami. Igra se začne odlično, z mehaniko ki je res ne vidiš nikjer, ampak zelo hitro odpizdi v neko komično, a še vedno kao resno filmsko izkušnjo izpod rok game developerja, ki mu nikoli ni uspelo postati režiser. 

Povezava do prispevka

Predsodki na podlagi medijskega pompa. Neki na kar sam ne vpliva pretirano.

Men deluje kot vsak občien japonec. Olikan, zadržan, tih.

Je pa vsekakor res, da gradi kult osebnosti okoli svojega dela, da bolje prodaja svoj brand. Se mi zdi neki povsem normalnega.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Aja, jaz sem mislil, da je dejansko kako sranje naredil, kaj povedal itd :D

 

Ma ni sranja naredil. Samo dosadnen je v pičko mater. Isto kot enim Tarantino ipd. Saj je pun kurc takih karakterjev, ki so enim všeč, drgi pa jih ne prenesejo. Pa grd je :D Japonski nerd pač 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Ma pomoje nima neke simpatije, ker so bili vsi MGS bomba.. in pol mgs 5 malo razocaranje glede zgodbe..in DS tzdi zanimiva igrica ampak malo razicaranje... 

 

Pac folk ima visoka pricakovanja od njega, ki jih je tezko uresnicit

 

Dobro mgs 5 frke s konami

DS1 hitenje pri razvoju novega IPja kao

 

Ma zdaj pri ds2 ce be bo puc puc element in stealth in zgodba malo bolj temeljito narejena z cutscene in bossi ki so itak vrhunski pri kojimi.. pol pa res samo se penzija

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

 

Hahaha... You can't make this shit up. Jaz nekaj zavidam enemu poševnookcu al kaj? :rofl:

 

Ja lezte mu v rit, če vam paše... Kaj naj. Ne vem zakaj ne sprejmete, da je za nekoga pac drekec pekec. Big deal. 

 

Ne vem no men tud večina njegovih iger ne sede pa me zato ne moti ker ga imajo eni za tako veliko ikono v gamingu. Na te evente ga itak vabijo drugi in se pač samo lepo smeji, prikloni kot vsak japonec in ne deluje nič vzvišeno v teh nastopih. Na twiterju pa še kak hud film/serijo priporoči. 

 

So pa v gamingu dejansko osebki ki že s svojo pojavo naredijo slab vtis ko pa odprejo usta in začnejo lapat glupost za glupostjo gre pa samo še navzdol.

Povezava do prispevka

Saj sem napisal kaj je tisto glavno... Da v igrah vidim 300x vmesne sekvence z njegovim imenom, ki nimam pojma čemu bi naj ble namenjene. Zagabi mi zgodbo s svojimi forami in dolgimi cutsceni, da vse samo divje skipam (kar gre) ipd. Enim pač sede. Kaj naj, samo povedal sem, da meni ne. Potem pa plaz bame: kako ti ne sede ipd. Saj ma ziher vsak en kup ljudi v lajfu, ki mu ne sedejo. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...