Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 6 minutami:

Maš smolo, da se nekateri še spomnimo tvojih psiho izpadov v metnogah;)

Vem, da je jeba, ko ti nekdo postavi ogledalo in pokaže kak debil si (vsi nogometni navijači v metnogah, ki ste se kregali kot otroci na igrišču). Vaša tolpa je vedno bila sposobna samo osebnega napadanja, kot si dokazal na prejšnji strani. Zdaj pa prosim odgovori na to sporočilo v tvojem standardnem zaostalem stilu in ponovno dokaži, da imam prav.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

zanimivo, da v temi, ki je nadaljevanje špila, kjer metaforično gradiš moste med ljudmi, se dva skregata :avadodo: 

 

Kojima je bil vedno pretenciozen, ampak realno je to samo eden od čarov njegovih špilov. Jaz verjetno ne bom igral, tud enke nisem, je pa vseeno ta špil ART. Capslock doesn't give it justice

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

zanimivo, da v temi, ki je nadaljevanje špila, kjer metaforično gradiš moste med ljudmi, se dva skregata :avadodo: 

Death Stranding 2 - Jermanovo oko edišn

Kradi soigralcu material, nad njega pošiljaj MULE, sfukaj infrastrukturo pa tut če zaradi tega sam nastradaš. 10/10 would buy

 

Drugače pa moje želje za DS2:

- novi igralni mehanizmi

- občutno izboljšan strelski/rokoborski sistem

- bolj domiselne šefovske bitke (če že lih morjo bit no)

- saj vem da gre za Kojima špil, ampak FFS no da se zgodba na koncu ne rabi končat v razlitju slepega črevesja

 

DS ima veliko pomanjkljivosti, ampak kar se tiče čudaškega puščavniškega vzdušja pa samo kapo dol - ne gre primerjati s katerimkoli špilom.

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 9. 12. 2022 at 19:24:

Jaz sem dobu res mocn MEtal Gear Stranding filing pr temu. Dam roko v ogenj da bo nek cudn hibrid obojega skupi. 

 

Dejansko mokre sanje neki v stilu MTGS3 z traverse sistemom iz Death Stranding. Oof 

natanko takšna so bila moja upanja za prvi del

Povezava do prispevka

Ma ne vem. Prvi del bo verjetno kar cutscenes na youtube. Špilal in je zadeva mal preveč bizarna, gameplay pa povprečen. Preveč enih dead-imen (deadman, even more dead man…) pa enih clown zadev, da izpade res čudaško in odtujevalno. Pa jebe se mi za te mostove in pontifex sim. MGS mi je bil fenomenalen in gameplay odličen ampak tole…odvzameš gameplay in dobiš asian mushroom drizzle. Nuke away :)

uredilo bitje LundenBergus
Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...