Skoči na vsebino

[PS5] Death Stranding 2


gojc

Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 33 minutami:

MGS 3 je bil (ob izidu) legit med najboljšimi igrami dotlej narejenimi. Insane zadeva, o kateri bodo pisali še zanamci

 

Žal je izšla ta igra takrat nekje kot WoW in v tistih letih sem posledično zgrešil cel kup dobrih iger.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Ne ne stari, v MGS 5 je tip dejansko pred vsak main mission (pred 25x2 misij ali neki takega) napisal svoje ime XD. Pač za vsak main mission v igri se najprej začne s creditsi, kjer ti bomba HIDEO KOJIMA v faco. Samo jaz še vedno mislim, da je to nek troll, ker so ga z MGS 5 grdo zajebali, tako da je pač se odločil, da bo igralec vsakih dvajset minut gledal napis HIDEO KOJIMA haha

Aja, tega pa nisem vedel. Nisem igral igre. Govoril sem o DS. Sem tudi mislil, da tomazek govori o tistem.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Aja, tega pa nisem vedel. Nisem igral igre. Govoril sem o DS. Sem tudi mislil, da tomazek govori o tistem.

 

Primarno sem pisal o tem v MGS5, ker je to bla moja prva njegova igra, ko sem po desetletjih nabavil konzolo in začel spet več igrat in je glih tam nekje prišla ven. Mi je šel na kurac pa itak nisem mel pojma kdo sploh je ta Kojima :D Škrt pa vsekakor ni bil niti v DS. To vključuje tudi vse njegove cutscene in to da nimam pojma kaj bi rad. Jebi ga, nisem umetniška duša :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

ma stari MGS5 je dobil 10tke povsot.. kao huuuudo jaz sem oniniral teden pred izidom.. pol kaj je blo uni open world, kao qlci gamplay.... ma zgodba kurac od kurca 

 

DS isto nek trailer uni tip z zlato masko nek lev uaaaaa in pol kaj.. jaz od zgodbe se ne spomnem pol kurca nic razen nek extinction event in od gameplaya enagko razen, da sem 1x komaj prisel na neko goro, ki sem misli vmes da bom umrl 5x in na koncu mi je uspelo zadnjo sekundo.. ma drugace kaj????? dobro pa uno ce se ti je dalo gradit zicnice ipd.. v glavnem pusto vse skupaj.. zanimivo ampak dalec od masterpisa na katere nas je navadil koljima

 

MGS4 je imel malo prevec cutscenov ampak je bil okej spilcic.. pravtako MGS2 .. MGS1 in 3 so klasike.. ma MGS5 in DS so qlci zanimivo ampak dalec od popono zaklucenih spilov

Povezava do prispevka

Tako je. V prvem delu sem tudi prašičje užival, ker itak obožujem open world stealth.

 

MGS5 je menda bila celo prva digital igra, ki sem jo sploh kupil na PS4 po tem, ko sem nabavil konzolo. Druga pa Blodborne po vsem hypanju tukaj, ki pa sem jo sovražil :D Par let sem rabil, da sem padel notri in v enem 4 al 5 poizkusu.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 46 minutami:

Primarno sem pisal o tem v MGS5, ker je to bla moja prva njegova igra, ko sem po desetletjih nabavil konzolo in začel spet več igrat in je glih tam nekje prišla ven. Mi je šel na kurac pa itak nisem mel pojma kdo sploh je ta Kojima :D Škrt pa vsekakor ni bil niti v DS. To vključuje tudi vse njegove cutscene in to da nimam pojma kaj bi rad. Jebi ga, nisem umetniška duša :D

Pa saj jaz ne bi rekel, da je Kojima ful umetniški. Meni se zdi bolj high class mainstream estet. V bistvu mi je zato tak car. Ker si upa naredit mainstream igro, kjer šetaš čez hrib. 

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Pa saj jaz ne bi rekel, da je Kojima ful umetniški. Meni se zdi bolj high class mainstream estet. V bistvu mi je zato tak car. Ker si upa naredit mainstream igro, kjer šetaš čez hrib. 

 

Saj zato, ker je tako "drugačen" je love-hejt med ljudstvom :D Kot podobni kalibri v vseh branžah, ki izstopajo. Jaz pa glih načeloma ne maram folka, ki se prav trudi biti drugačen.

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 1. 2. 2024 at 15:29:

 

Ne ne stari, v MGS 5 je tip dejansko pred vsak main mission (pred 25x2 misij ali neki takega) napisal svoje ime XD. Pač za vsak main mission v igri se najprej začne s creditsi, kjer ti bomba HIDEO KOJIMA v faco. Samo jaz še vedno mislim, da je to nek troll, ker so ga z MGS 5 grdo zajebali, tako da je pač se odločil, da bo igralec vsakih dvajset minut gledal napis HIDEO KOJIMA haha

Zato ker ga je Konami zajebal je on lepo pokazal, da brez njega takih MGS špilov ni, kar ima prav. Tko da, yes, je bil troll, do neke mere pa tudi razumem tudi Konami. Komot bi lah v istem času blo vse dokončano, če bi nekaj vmesnih misij fuknil ven še preden so jih začel delat pa bi še vedno bil legit good špil. Samo on je želel, da je to eden najdaljših špilov ever :D 

Povezava do prispevka

Ne glede na štorijo je gameplay v MGSV še vedno blueprint za vse igre, ki bodo nekoč prišle. Res je neverjetno, kako se niti ena ni približala. Tak peskovnik, način izvedbe misije, hud AI ipd... je res one of the kind. Fox Engine je nor, škoda, da gnije v lasti Konamija.

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 1. 2. 2024 at 15:29:

MGS 3 je bil (ob izidu) legit med najboljšimi igrami dotlej narejenimi. Insane zadeva, o kateri bodo pisali še zanamci

 

S tem se orng strinjam, ker sam nism MGS fan. 1ke takrat tako nisem igral (jo sicr hvalijo ful), 2ko sem igral pa mi ni bila všeč tko da sm jo hitr opustil in 4ko sem tudi mel na PS3 pa je nisem dolgo igral, 5ke pa tudi nisem igral. Medtem, ko 3ko sem igral in jo takoj ubrnil. Zgodba, igranje, humor predvsem pa bossi so bli epic, sploh je bil tist sniperist v gozdu ekstra zaguljen, sam narejeno zanimivo, da sem kar probaval probaval dokler ga nisem premagal. Remake bi pograbil takoj.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...