Skoči na vsebino

The White Lotus


Spooky Ao

Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 14 urami:

Ja hkrati sem pričakoval malce več od zadnjega dela. Še vseeno top, a prva sezona mi je bila vseeno boljš, sploh tist lik tistega odfukan managerja hotela.

 

heh, ravno sem želel potegnit na plano kontroverzno trditev, da je bila 2. sezona celo (rahlo) boljša, z dodelanimi podtoni zgodb.

 

verjetno pa tvoja trditev (z)drži. lanski manager je bil defakto tako karizmatičen karakter, da je pridonesel seriji tisto nekaj več, česar letošnja ni imela. :D

 

nekje sem zasledil informacijo, da bo Bali. je pa verjetno bolj ugibanje.

 

jaz bi popolnoma zamenjal letni čas in bi dal Švico, pozimi. :D

Povezava do prispevka
Preotet reče pred 4 urami:

Top sezona. Mal mi je žal, da je utonila, ker je očitno ne bo v 3. sezoni, sploh pa, ker to pomeni, da bo mož Greg poverbal ves njen keš, če sem prov zastopu. Drgač pa kul konec, vsak dobil, kar mu gre.

 

ni nujno da bo pojerbal ker je cist ocitno foul play

 

kako je pa vsak dobil kar mu gre? :D

 

sej v tretji sezoni bo pa od tanye twin sister (i want to believe)

Povezava do prispevka

ja v tej sezoni so se zgodbovne niti zakljucile na malo bolj nevtralen nacin (razen smrti, ajd) medtem ko so v prvi sezoni bogatuni bili nagrajeni, reveze so pa zajebali. pa prva sezona je meni osebno bolj dogajala, ker je imela bolj odpuljene karakterje in mi je tudi bolj smesna bla.

 

strudli je bolj dogajala druga sezona, ker je blo vec teh love relationship dram.

Povezava do prispevka
LordAo reče pred 1 uro:

 

kako je pa vsak dobil kar mu gre? :D

italijanski kurbi - dobili goro denarja in lepo uživata še naprej; vsaj men se je zdel, da nobena od njiju ne trpi in da vse to počneta za zabavo in keš

glavni par 1 - na začetku sta bla kul, baba pač sam mal zoprna, tip mutec, potem njuno razmerje strmo pikira, na koncu se spet najdeta in se mata še naprej fino, ker sta v bistvu oba kokr tok normalna

glavni par 2 - v bistvu sta na istem, ker si drgač ne zaslužita in tud nočeta, da bi se kej spremenilo, se lepo varata in kompenzirata naprej

trio, ki išče korenine - ata se je sprijaznil, da s sorodniki nau nič, fotr bo dobil šanso pri ženi, ker se je neki nakazval, da se bo res spremenu, sina pa je una lepo nategnila, ker je pač naivnež prve klase in si je to 'zaslužu'

pomočnica Portia - dobila je avanturo, ki jo je želela, sicer je blo mal preveč zanjo, ampak je preživela, potem pa v zadnjem prizoru spet ista, izgubljena dečva, torej bo enako furala naprej, kot kaže

direktorica - ugotovila, da je okej, če si gej in unima dvema podrejenima privoščila srečo in ljubezen; pa še unega sluzavega pianista je odpustila in mu v faco povedala, da gre gostom njegovo petje na jetra

Quentina mi je malo žal, ampak samo zato, ker ga je Tom tako dobro igral. Sem ene 4 dele porabu, da sem ugotovu, da je tip igral tud v Piratih.

Pač, men se je zdel, da so več al man vsi dobil, kar so si zaslužil. Konc koncev, je tud ta Tanja precej slab človek, če tko pogledaš. Okej, smrt mal huda kazen, ampak svet brez nje ne bo na slabšem, kvečjemu kšnega človeka manj bo pohodila in prizadela ...

Povezava do prispevka

ok mia je dobila lepo priloznost, ki si jo tut zasluzi ker je dobra pevka in pianistka. nevem zakaj bi si lucia zasluzla nekoga nafukat za 50k?

 

ethan in harper, uhhh, nevem, ona dva sta po svoje vsaj tolk fucked up ko cam in daphne, sam na drugacen nacin

 

pri cam in daphne, se je seprav slo da speljeta ethana v oni business deal ker sta sama kinda brokeish? ce tisti deal ni off, zasluzita si ga ne

 

di grasso family mi je kinda najmanj konsekvencen, stari pa familija, eh who cares, bedacek albie si je zasluzu bit nategnjen ja, dom pa si ne zasluzi druge sanse z zeno

 

s portio so se pac stvari dogajale, ni mela neki ful agencije? ni si zasluzla bit vpletena v toti kriminal

 

valentina ok, mal podlo in mal kripstersko obnasanje do isabelle ampak naj ji bo i guess, ce je tok zrepresirana

 

tanya si valda ni zasluzla prov umret, jsm upu da jo toti high end gayi hocjo sam posnet z niccolom in to varanje kao razveljavi prenup

 

high end gayi sami so si pa valda zasluzl metek

 

i guess je moj point da je pri vseh malo bolj nuanced kot "dobil so kar so si zasluzl" :D

 

edit: zamesu sm quentin iz niccolo

uredilo bitje LordAo
Povezava do prispevka

Se strinjam, da je mal bolj nuanced. Mogoče zaslužit ni glih prava beseda. Bl pač v smislu usojenosti al pa utirjenosti, k večina ne stopi iz svojih okvirjev in furajo svoje in je konc pač tak, kot je. Kukr v smislu, da ni prov velik možnosti, da bi blo drgač.

Povezava do prispevka
LordAo reče pred 1 uro:

nevem zakaj bi si lucia zasluzla nekoga nafukat za 50k?

 

heh, zakon mi je debatirat o teh niansah, kjer si v bistvu vsak lahko videno razlaga po svoje.

 

Tanya; popolnoma zakompleksan človek, ki življenja zaradi strahov ne živi, ampak v njem kljub stotinam miljonov na računu vegetira.

Di Grasso Sr.; človek, ki je v resnici živel polno življenje, a se ne more sprijaznit, da so ga ujela leta. svoj starost preživlja preživlja tako, da (končno) spoznava sebe (svoje korenine), da bi dojel, kdo v resnici sploh je.

Daphne; za ugodno življenje v navidezni pravljičnosti je pripravljena požret vse. eksterna srečnost je pomembnejša od dejanske.

Quentin; bonvivant. daleč najkarizmatičnejši lik letošnje sezone. serija je v resnici zares kontrastno zaživela, ko se njegov lik pojavi v seriji.

Di Grasso Jr; povzel vzorce svojega starega, življenjsko praznino si zapolnjuje s svežimi vaginami. v resnici se želi spremeniti, ampak mu to nikoli ne bo uspelo.

Harper; IMO lik, ki v seriji naredi največji dramaturški lok. iz posmehovanja in zaničevanja Daphne in njenega razmerja s Cameronom, je v resnici postala njega kopija. Ethanovo pozornost lahko v resnici obdrži le s čustvenim in mentalnim izsiljevanjem.

Ethan; IMO najbolj misteriozen (in nedodelan) lik v seriji. neljubosumni ljubosumnež, s primesmi cuckholderja. :D

Jack; stereotipni bad boy, s še bolj stereotipnim zaključkom.

Di Grasso Jr.Jr (Albie); IMO ob Harper edini lik, ki naredi karakterni salto mortale. Lucia ga nauči, da je bit good guy prej kazen, kot nagrada. stavim, da bo postal točno to, kar (na začetku serije) najbolj prezira - kopija svojega očeta (kurbir).

Mia; punca, ki je za svoje sanje pripravljena naredit, kar pač mora, a se je vseeno ne da prepričati v tisto, česar RES noče.

Valentina; it's OK to be gay. sprijazni se s tem, kar si in sprijaznil se boš s svetom.

Cameron; izobraženejša in prefinjenejša verzija Jacka. otrok, ki nikoli ne bo odrasel. mu ni treba.

Portia; možgani pravijo stabilnost in predvidljivost, srce pravi kaos in spontanost. čez 15 let poročena z otroci, a z dvema ljubimcema ob strani. :D

Lucia; življenja nikoli ne bo jemala resno, njej je vse zabava. cilj upravičuje vsa sredstva. gledal bi skupni spinoff Quentina in Lucie. :D

 

all in all, z izjemo Ethana, sami hudi liki. z mnogo podtoni. prav o vsakemu bi se dalo napisat kar nekaj strani.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 29 minutami:

all in all, z izjemo Ethana, sami hudi liki. z mnogo podtoni. prav o vsakemu bi se dalo napisat kar nekaj strani.

 

pa men se je tut on zdel cist dodelan, kokr ga sicer nism maru

 

je en od dalec najbolj represiranih likov v seriji

 

zeli si bit cam vbistvu, al jaci od cama ane

 

sam k ga engagea v njegovi igri se tut spusti na njegov nivo

 

in ce se je spustu tja nikol ni bil res bolsi od cama, sam kasnej v lifeu mu je ratalo :D

 

mislm na koncu je pofukal daphne da kao izenaci score ane, boze mili

uredilo bitje LordAo
Povezava do prispevka

ja pac pri ethanu in harper niso razdelali zakaj sta tako seksualno odtujena

 

geji in jack so bli klisejski stranski liki, meni osebno nezapomnljivi. edino kar mi je res blo vsec je quentinovo obnasanje na ladji, ko je res blo cutiti zlobo pod njegovo fasado. nasploh so igralci zelo dobro opravili svojo delo.

Povezava do prispevka

Nimam casa ful debatirat, ampak meni se zdi, da jih je dosti ostalo na istem.

 

Recimo di grasso familija, ko so bli na letaliscu, gre baba mimo, vsi trije pogledajo, in kamera je res opozorila na to. Itak vemo, da je dedek bil jebac, sin tut, mali pa tudi bo zdaj. Zdi se mi,

da so lepo pokazali skozi generacije, kako se stvari vcasih ne spreminjajo. 

 

 

Povezava do prispevka
LordAo reče Dne, 14. 12. 2022 at 19:25:

mislm na koncu je pofukal daphne da kao izenaci score ane, boze mili

 

saj je Daphne (in to celo dvakrat!) lepo obrazložila (prvič Harper in drugič Ethanu); revanšo moraš vzet v svoje roke, ker je to edini način, da lahko zvečer zaspiš in imaš pri sebi poravnane račune.

 

LordAo reče Dne, 14. 12. 2022 at 19:28:

bi to bla prej harper ko ethan

 

zanimivo. meni je Harper precej bolj večplasten lik.

 

Ethan je bil pa res prava puščoba. mladost je žrtvoval za kariero, hitro uspel in zdaj ne ve, kaj bi sam s sabo. to je vse kar smo izvedeli od njega.

 

drevored reče pred 21 urami:

ja pac pri ethanu in harper niso razdelali zakaj sta tako seksualno odtujena

 

ker sta oba (pred seksualno privlačnostjo) v partnerskem odnosu preferirala varnost, predvidljivost, zanesljivost. in ko v takšnem razmerju seks ni več noviteta, se mu običajno v celoti odpoveš.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...