Skoči na vsebino

[multi] Na kateri platformi igrate vecigralsko komponento igrice Call of Duty?


Na kateri platformi igrate vecigralsko komponento igrice Call of Duty?  

55 glasov

  1. 1. Na kateri platformi igrate vecigralsko komponento igrice Call of Duty?

    • PC
    • PS4/5
    • Xbox One/Series
    • Ne igram vecigralske komponente igrice Call of Duty


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

to je res ena stvar k je ne razumem, zakaj to ni več tako popularno? ker so preveč ločeni igralci, k pustijo da jim špil sam išče špil in ljudje, ki si izbirajo serverje? 

 

CS v starih časih je bil majka

 

ajde Minecraft pa podobni špili še majo to, samo shooterji pa ne več oziroma ni na isti način narejeno

to je verjetn zarad teh progression sistemov, grindanje za xp pa skine pa to

na privat serverjih bi se dal preveč abusat (ne sam da si shekaš serverje k ti dajo 10k xp na kill ampak tut sam z dogovrajanjem med manjšimi skupinami igralcev), kar pomeni, da rata battlepass obsolete kar vodi v no čing čing za activision

 

pa a ni blo vsaj v enem od CODov tko da če si igral private matche si lahk mel prou privat server?

pa private matchi so praktično private serverji, maš grupe v špilu, joinaš in pol lahko redno igraš skupi z istim folkom

zakaj to ni bol popularno, ne vem

 

edit: oziroma vem, vsi smo ratal xp whores in ni smisla igrat na private

sej shoothouse pa shipment sta popularni mapi sam zarad tega ker zlo hitr farmaš xp, ne ker sta tok dobri, valda jih pol uturijo v vsako leto v špil, ker 99% folka igra sam to

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

to je res ena stvar k je ne razumem, zakaj to ni več tako popularno? ker so preveč ločeni igralci, k pustijo da jim špil sam išče špil in ljudje, ki si izbirajo serverje? 

 

CS v starih časih je bil majka

 

ajde Minecraft pa podobni špili še majo to, samo shooterji pa ne več oziroma ni na isti način narejeno

 

Sj CS se ma vedno moznost igranja na dedicated serverjih

 

BFji so to tut meli do teh parih zadnjih zej

 

Ne spomnim se cist tocno, kje sem se prvic srecal s tem avtomatskim matchmakingom in lobbyji, mnda je to bil OG Modern Warfare al neki, se pa dobro spomnim WTF momenta, ko me je kr vrglo v "server" in ostale igralce zraven ter avtomatsko izbralo mapo. Do tega trenutka sem bil vajen klikat po server browserjih in izbirat lastne favoritane serverje, al pa one iz history taba, ki so meli dobre mape in dobre playerje

 

Zakaj ni tako ostalo, fuck knows. Je pa dandanasnji sistem matchmakinga totalen dogwater, ne samo v Codih, vsepovsod drugje. Vzpon BRjev je pa itak sprozil downfall vsega o cemer ze tece beseda

 

Thank fuck, da ma Project Zomboid izkljucno in edino dedicated serverje :D:D 

Povezava do prispevka

Kot da je pa na PS čisto vse tako preprosto in samo gledaš, kako puška sama strelja (brez shock mine). Meni se od nekega trenutka v lajfu ni več dalo sedeti pred kompom, da bi geekal, zato od takrat naprej igram igre na PS, v udobnem, zleknjenem položaju. Itak že večino dela zaradi službe presedim pred računalnikom, da bi še popoldneve in vikende mi ne pade na pamet. 

 

Letos sem vzel COD MW2 za spremembo, ker je bil BF 2042 meh in mi je kar fun. Nisem pa probal igrati na štakorja in tipkovnico zaradi zgoraj opisanega razloga. 

 

PS: nisem ne star, ne betežen, ne brez občutka

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
reaper reče pred 29 minutami:

Kot da je pa na PS čisto vse tako preprosto in samo gledaš, kako puška sama strelja (brez shock mine). Meni se od nekega trenutka v lajfu ni več dalo sedeti pred kompom, da bi geekal, zato od takrat naprej igram igre na PS, v udobnem, zleknjenem položaju. Itak že večino dela zaradi službe presedim pred računalnikom, da bi še popoldneve in vikende mi ne pade na pamet. 

 

Letos sem vzel COD MW2 za spremembo, ker je bil BF 2042 meh in mi je kar fun. Nisem pa probal igrati na štakorja in tipkovnico zaradi zgoraj opisanega razloga. 

 

PS: nisem ne star, ne betežen, ne brez občutka

This is why we can't have nice things.

 

Povezava do prispevka
reaper reče pred 1 uro:

Meni se od nekega trenutka v lajfu ni več dalo sedeti pred kompom, da bi geekal, zato od takrat naprej igram igre na PS, v udobnem, zleknjenem položaju.

 

Logično... saj nas večina dozori in gre ven iz pubertete na neki točki. Pri 15 letih pa sem tudi sam komot ure in ure nabijal na stolu za PC-jem te MP streljačine.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...