Skoči na vsebino

Stripi


kid666

Priporočeni prispevki

@ArtaX:  V enem prejšnjih postov sem nalepil platnico zadnje knjige (Somrak), kjer je vodič:

DSC_6923.thumb.JPG.c6b9109a83b00cd181e1ec33736b7e30.JPG

 

Jaz priporočam branje po vrsti.

Ampak ne trudi se iskati Zore, ker je še v tisku (predvidoma bi naj sicer izšla letos, čeprav dvomim). V SLO so zaenkrat na voljo: Poldan, Zlati časi in Somrak, ter odvrtek Vrtec na obisku.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
dreknapalci reče Dne, 31. 10. 2023 at 14:39:

Se priporočam za komentar/mnenje po prebranem. 👌


Danes sem komaj prejel. Največja razlika napram "glavnim" knjigam je grafični slog. Vsebinsko je itak super, je pa precej tanka zadeva (30 strani), ker gre pač za odvrtek. 
grascina_vrtec.thumb.jpg.bdb39aa443f7e8100df9d52c0f6cf7e4.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 22 minutami:

Vidim, da zna biti Graščina kar podvig za nabavit. Poldan je ok, Zlati Časi pa so kr OOS tam kjer gledam. Par strani sicer kaže zalogo ampak niso up-to-date in čim pokličeš dobiš isto info, da je OOS.


Jaz imam Zlate čase, Poldan in Somrak. Plus omenjen odvrtek Vrtec. 
Počekiraj za kakšne rabljene?  Pomoje bi se dalo najdit. Upam.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
ArtaX reče Dne, 12. 11. 2023 at 18:30:

Vidim, da zna biti Graščina kar podvig za nabavit. Poldan je ok, Zlati Časi pa so kr OOS tam kjer gledam. Par strani sicer kaže zalogo ampak niso up-to-date in čim pokličeš dobiš isto info, da je OOS.

si probal direkt na striparno stripolis? jo ima itak cez lunacek, ki je tudi prevajal grascino

Povezava do prispevka

Meni je pa malce bedno, ker ne vem kdaj bodo izšli novi deli Jeklenega alkimista.  Na internetih zaenkrat ni točnih podatkov. @DjJuvan: imaš kakšno "insajdersko" informacijo? ;) 

Zaenkrat imam 1 in 2, ki ju sploh ne upam začet brat, ker ne vem kdaj bodo prišla prevedena nadaljevanja. :(   

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Meni je pa malce bedno, ker ne vem kdaj bodo izšli novi deli Jeklenega alkimista.  Na internetih zaenkrat ni točnih podatkov. @DjJuvan: imaš kakšno "insajdersko" informacijo? ;) 

Zaenkrat imam 1 in 2, ki ju sploh ne upam začet brat, ker ne vem kdaj bodo prišla prevedena nadaljevanja. :(   

 

Tretji volume je tudi že na voljo... ampak je viden le na knjigarna.net.

Povezava do prispevka

UPD: Graščina - Zlati Časi

Sem mislil, da bom z malo truda rešil težavo ampak zgleda ne bo tako enostavno.

Lunaček mi je odpisal, da nimajo več na zalogi knjige in da tudi ponatis (zaenkrat) ni v planu. Kar mi gugl najde zadetkov, povsod razprodano. Razne trgovine z rabljenimi knjigami je nimajo. Bolha je nima. FB marketplace je nima :o 

Pomojem je next step da v raznih FB skupinah za knjige začnem spraševat kdo jo ima in bi prodal.

Povezava do prispevka
ArtaX reče Dne, 26. 11. 2023 at 17:22:

Ima kdo od vas knjigi Butalci v stripu? Je vredno branja/nakupa?

Imam oba, lušten izbor butalskih prigod, tud Kociprova risba mi na splošno dogaja.

Ne bi rekel, da je prebojna zadeva, ju pa ne bi tudi kar tako dal stran. :) 

 

DaCapo reče Dne, 26. 11. 2023 at 12:07:

(poštnina na knjigarna.net je skoraj polovico knjigice, lol). 

kdaj bo kak slovenski založnik zapopadel koncept "free poštnine" pokojnega bookdepositoryja, ali blackwellsa ipd.

Pač si vkomponiraš poštnino v ceno izdelkov in je za kupca psihološko dost manjša ovira, kot če je treba še eno random postavko plačevat...

Povezava do prispevka
dreknapalci reče pred 1 uro:

Pač si vkomponiraš poštnino v ceno izdelkov in je za kupca psihološko dost manjša ovira, kot če je treba še eno random postavko plačevat...

Dokler najvecja slovenska zalozba ne zna naredit niti uporabniku prijazne spletne strani, so to le sanje o kukuruzu, svinjo :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ArtaX reče Dne, 27. 11. 2023 at 11:57:

UPD: Graščina - Zlati Časi

Sem mislil, da bom z malo truda rešil težavo ampak zgleda ne bo tako enostavno.

Lunaček mi je odpisal, da nimajo več na zalogi knjige in da tudi ponatis (zaenkrat) ni v planu. Kar mi gugl najde zadetkov, povsod razprodano. Razne trgovine z rabljenimi knjigami je nimajo. Bolha je nima. FB marketplace je nima :o 

Pomojem je next step da v raznih FB skupinah za knjige začnem spraševat kdo jo ima in bi prodal.

Si probal striparno Oblaček

Jaz sem okrog 15.11 naročil in tudi dobil po pošti. Tud trenutno se še da v košarico vržt Zlate čase :)

Povezava do prispevka
Saljutin reče pred 8 urami:

Si probal striparno Oblaček

Jaz sem okrog 15.11 naročil in tudi dobil po pošti. Tud trenutno se še da v košarico vržt Zlate čase :)

 

Probal :(

Staro zalogo kaže. So mi odpisali, da so pred kratkim prodali zadnja dva izvoda, ki pa sta se valjala pri njih skoraj leto dni. Talk about bad timing...

Povezava do prispevka

Iščem strip, ki je nekoč v nekaj delih izhajal v Politikem zabavniku. Grafično zelo podobno Tintinu. Dogajanje je bilo postavljeno v Egipt, velik point je bil v razkrivanju skrite grobnice v veliki piramidi, nekaj je bilo tudi glede muzeja..  Načeloma dokaj realna zgodba. Odrasli liki, spletke itd.
Pomoje sem to že spraševal, ampak sem pozabil in nikjer ne najdem.   

edit: se posipam. Našel v prvem poskusu na guglu:
The Mystery of the Great Pyramid, Volume 1: Manetho's Papyrus - Wikipedia
The Mystery of the Great Pyramid, Part 1... by Jacobs, Edgar P. (amazon.com)
Plus to, da je komplet CBR verzija vseh stripov na internetih v odlični kvaliteti. (guglaj Black & Mortimer) 

stripic_dober.thumb.jpg.e836ea5b907a40470202973606046334.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...