Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

To je vse res, sam precej shizofreno izpadejo s temi izjavami, en dan da ne bodo napadal rdeče majice, naslednji dan pa da je vsak zase. Pol včerej so med etapo rekli, da jim je Kuss rekel Go guys, po etapi pa da niso nič slišali po radiu. Izpadejo kot bedački, oziroma se mi zdi, da je Jonas mal vrgu drek v ventilator s svojimi napadi, zdej pa ne vejo čist točno kako speljati vse skupej.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 9 minutami:

To je vse res, sam precej shizofreno izpadejo s temi izjavami, en dan da ne bodo napadal rdeče majice, naslednji dan pa da je vsak zase. Pol včerej so med etapo rekli, da jim je Kuss rekel Go guys, po etapi pa da niso nič slišali po radiu. Izpadejo kot bedački, oziroma se mi zdi, da je Jonas mal vrgu drek v ventilator s svojimi napadi, zdej pa ne vejo čist točno kako speljati vse skupej.

Itak, splosn vtis je popolnoma retardiran :D Se strinjam, Jonas je zacel sranje, Rogla se pa verjetno misli kaj bojo mene jebali. Direktor bi moral dat jajca na mizo pa povedat kako in kaj imo.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 1 uro:

najbol da kr socialni mediji povejo, kdo mora zmagat kako dirko, pa se športniki ne rabjo matrat, sam zapeljejo se do cilja v določenem vrstnem redu

 

 

Je tako, ampak ni cisto tako.

 

Ekipni sporti z enim zmagovalcem imajo pac svoje specifike in komot bi vodstvo TJV reklo da morata Rogla in Jonas delat za Kussa in bi se tko vozili do konca. Saj Kuss sploh nikoli ni dropnil, samo onadva sta ga pustila zadaj, ni pa da je blo v kateremkoli trenutku remotely ogrozeno 1. mesto na dirki. Iz zgolj poslovnega vidika bi to prineselo en cel kup plusov za jumbo:

 

- 350 mio. velik najmocnejsi trg na svetu bi ponovno dobil kolesarsko zvezdo

 

- netflix bi placal mastne denarje za dokumentarec o neverjetni sezoni

 

- social bi eksplodiral od epske zgodbe skromnega pomocnika in ekipnega duha. Merch bi se prodajal v milijonih

 

 

Ker, ce si mal speremo se drugo plast peska iz oci, sport je od mnozicnega vstopa sponzorjev in tv pravic predvsem biznis in se v veliki meri podreja temu. In ze zaradi tega je trenutno dogajanje dokaj nenavadno in cisto mozno da je kaksna smarna gora v ozadju.

 

In pa, sem biased ker sem iz Slovenije, se mi pa vseeno zdi da je roglic tukaj potegnil krajsi konec v takticnem predrkavanju. Jonas je dvakrat potegnil in obakrat je on by the book ostal s Kussom. Vceraj se medtem obratno ni zgodilo in mislim da se sedaj zliva nesorazmerno veliko gnoja po roglicu.

 

 

Ampak konec koncev zgolj se ena drama, ki si jo bodo zapomnili samo najvecji fani, vecina tistih ki sedaj besnijo po instagramu pa ze cez dva meseca ne bo vedela kaj je bilo. TJV bo prva osvojila 3 GTje v sezoni, ali bo zraven razdrla se ekipo, bomo pa videli.

uredilo bitje Thrivial
  • Račka +1 7
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Sej to. Kuss ni kazal nekih slabosti in vsaj po TTju (kjer je ostal varno v rdeci) bi komot rekli fantje, prva opcija je Sepp, ampak ostanita pred ostalimi. Vprasanje sicer koliko lahko tipoma, ki imata 6 GTjev to reces. Sicer mam res filing, da bi to oba sprejela, ampak ne bi pa rada zgubila drug proti drugemu in tu je Jonas naredil malo sranja, zato tudi ne razumem tega pretiranega zgrazanja nad Roglo.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 11 minutami:

 

 

Je tako, ampak ni cisto tako.

 

Ekipni sporti z enim zmagovalcem imajo pac svoje specifike in komot bi vodstvo TJV reklo da morata Rogla in Jonas delat za Kussa in bi se tko vozili do konca. Saj Kuss sploh nikoli ni dropnil, samo onadva sta ga pustila zadaj, ni pa da je blo v kateremkoli trenutku remotely ogrozeno 1. mesto na dirki. Iz zgolj poslovnega vidika bi to prineselo en cel kup plusov za jumbo:

 

- 350 mio. velik najmocnejsi trg na svetu bi ponovno dobil kolesarsko zvezdo

 

- netflix bi placal mastne denarje za dokumentarec o neverjetni sezoni

 

- social bi eksplodiral od epske zgodbe skromnega pomocnika in ekipnega duha. Merch bi se prodajal v milijonih

 

 

Ker, ce si mal speremo se drugo plast peska iz oci, sport je od mnozicnega vstopa sponzorjev in tv pravic predvsem biznis in se v veliki meri podreja temu. In ze zaradi tega je trenutno dogajanje dokaj nenavadno in cisto mozno da je kaksna smarna gora v ozadju.

 

In pa, sem biased ker sem iz Slovenije, se mi pa vseeno zdi da je roglic tukaj potegnil krajsi konec v takticnem predrkavanju. Jonas je dvakrat potegnil in obakrat je on by the book ostal s Kussom. Vceraj se medtem obratno ni zgodilo in mislim da se sedaj zliva nesorazmerno veliko gnoja po roglicu.

 

 

Ampak konec koncev zgolj se ena drama, ki si jo bodo zapomnili samo najvecji fani, vecina tistih ki sedaj besnijo po instagramu pa ze cez dva meseca ne bo vedela kaj je bilo. TJV bo prva osvojila 3 GTje v sezoni, ali bo zraven razdrla se ekipo, bomo pa videli.

in pol ti en tak sportnik k fura samo na GC rece jebi se in gre v drugo ekipo. In ciao misko lahko zapres barako. Nimas GC rajderjev nimas sonzorjev itd. Sej si vidu kako je WVA izsiljeval etapne zmage in so mu pol mogli pustit proste roke na lanskem touru namesto da bi kot so se dogovorili delal za Vinkota 

Ekipa dopusca to kar se zdej dogaja zato da obdrzijo vinkota. Za roglo se jim jebe imo od kar so vidli da vinko lahko zmaguje. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 8 minutami:

in pol ti en tak sportnik k fura samo na GC rece jebi se in gre v drugo ekipo. In ciao misko lahko zapres barako. Nimas GC rajderjev nimas sonzorjev itd. Sej si vidu kako je WVA izsiljeval etapne zmage in so mu pol mogli pustit proste roke na lanskem touru namesto da bi kot so se dogovorili delal za Vinkota 

Ekipa dopusca to kar se zdej dogaja zato da obdrzijo vinkota. Za roglo se jim jebe imo od kar so vidli da vinko lahko zmaguje. 

 

Ja, ampak tudi vinko je v najboljsi ekipi in kamorkoli bo sel, bi blo skoraj sigurno slabse. Ni da ima samo on neomejeno pogajalsko moc na mizi.

 

Sicer pa, kaj je zmagal vinko do zdaj - dva toura? Glede na trenutno stanje, sicer izgleda da bo pobral se kaksnih 15 GCjev, ni pa da bi brez njega ekipa propadla, ker so zraven sami olupki. Ce govorimo o pogajalskih izhodiscih ene in druge strani. Aja, pa se prodaja se vinko dosti slabse kot pogi al pa remco, kar je tud $$$ on the table na koncu dneva.

Povezava do prispevka

Vinko in Roglič imata v tej sezoni 15 oz. 14 zmag. Pola-pola vsak. Vinko ima pod pasom prestižnejši GT. To je vsa razlika, dokler Rogla ne bo prestar. Ali pa se Vinko poškoduje. Ali pa kaj tretjega.

 

Po eni strani se strinjam, da zvezdniki nimajo nenadkriljive pogajalske moči v smislu "po moje bo ali pa grem". Ne gre kar kopirat in prilepit neke primadone v drugo ekipo in pričakovat, da bo enako špilalo dalje. JV je tako Jonasa kot Rogliča vzgojila, redila in negovala, zato dvomim, da bi jima bil kateri drug dom enako topel. In ja, medli Vinko z vidika marketinga ni baš neko zlato jajce.

 

Povezava do prispevka

Meni se zdi pa bullshit. Napaka, da so pripeljali Jonasa? Glede na izkušnje z Roglo in njegovo smolo/nesposobnostjo na GT-jih je povsem razumljivo, da so hoteli varovalko. Se pa strinjam, da bi morali v ekipi sprejeti neko odločitev in postaviti jasno vizijo, ne pa teli smehi orehi trenutno, ki so pa res naredili slabo vzdušje.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 7 urami:

Kak salta mortale si dela TJV z zadnjima etapama, socialni mediji so dobesedno ponoreli, vsem se je spipalo :avadodo: preberte si objave na IG :rofl:

 

na GCNu bojo v teh dneh dobesedno doktorirali iz vsega; psihologije, psihiatrije, vzgoje, etike, morale - kako jih pere. :ododava:

 

drugače je pa Slavko danes napisal enega boljših člankov, predvsem tega vtisa se tudi sam ne morem znebit.

 

Navedek

"Še vedno si želim, da bi Kuss ostal v rdečem," so pravilne besede prihajale iz Vingegaardovih ust, a dejanja tega niso podpirala, sicer bi ostal ob Kussu, kar je ob njegovih pospeških prejšnje dni storil Roglič. Kot da bi želel v resnici reči: "Želim si, da zmaga Sepp, ne pa Primož, potem raje zmagam jaz."

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 50 minutami:

 

na GCNu bojo v teh dneh dobesedno doktorirali iz vsega; psihologije, psihiatrije, vzgoje, etike, morale - kako jih pere. :ododava:

 

drugače je pa Slavko danes napisal enega boljših člankov, predvsem tega vtisa se tudi sam ne morem znebit.

 

 

Hja, cudna situacija, Roglic ne bo zelel zmage prepustiti Kussu, Jonas pa rajsi umre, kot da ga Primoz premaga :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...