Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Pomojem Primož nima več veliko res realnih šans da osvoji Tour. Edina možnost, ki jo vidim je da ostane pri Nizozemcih, ki imajo daleč daleč najmočnejšo ekipo in upa, da Jonas poškoduje/zboli/odstopi pred/med Tourom in on prevzame vlogo kapetana. Pa še takrat bo konkurenca Tadej in verjetno Remco.

 

Če gre k drugi ekipi in gre na Tour ne vidim, kako bi lahko konkuriral Vismi. Tudi če slučajno ni Jonasa, je Visma tako močna ekipa, da bi bilo težko konkurirat pa še Tadeja in Emirate bi moral premagat. Težka bo zelo.

 

Je pa res, da pri Vismi verjetno ne bo nikoli več glavni kapetan na tritedenskih dirkah, z izjemo morda Gira. Tako da težka odločitev. Na njegovem mestu bi šel tja, kjer bi bil največ plačan pa zagotoviš lep lajf sebi in familiji.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 17 urami:

Hm, Lidl Trek bi bila tud nora poteza.

 

Navedek

Sem vprašal trgovko v Lidlu, če ve kaj, da bi Roglič prišel k njim, pa nič ne ve o tem. Tak da buče.

 

edit; btw, Amazon naj bi prišel v kolesarstvo. :rofl:

 

Navedek

Amazon reportedly set to join Jumbo-Visma as sponsor in €15m deal.

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Gruden je cel teden pisal, da bo Rogla sporocil novico do nedelje. Nisem verjel, glede na to, da so zdaj dirke sobota - torek - sobota. 

 

Dejstvo, da je odhod potrdil ze danes, pred vsemi temi dirkami, je zame se skoraj vecji mindfuck, kot to, da res odhaja. 

 

Malo spekuliram, da je to zdaj naredil zato, da bo lahko na teh treh dirkah tud mal bolj na egoisticne note odigral? :D

 

Razum pravi - molim Boga - Ineos, srca pa pravi, zero fucks given, UAE, pa combo Rogla - Pogi, da sfukata Vingegoda in Vismo do konca. :rofl:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

Gruden je cel teden pisal, da bo Rogla sporocil novico do nedelje. Nisem verjel, glede na to, da so zdaj dirke sobota - torek - sobota. 

 

Dejstvo, da je odhod potrdil ze danes, pred vsemi temi dirkami, je zame se skoraj vecji mindfuck, kot to, da res odhaja. 

 

Malo spekuliram, da je to zdaj naredil zato, da bo lahko na teh treh dirkah tud mal bolj na egoisticne note odigral? :D

 

Razum pravi - molim Boga - Ineos, srca pa pravi, zero fucks given, UAE, pa combo Rogla - Pogi, da sfukata Vingegoda in Vismo do konca. :rofl:

 

UAE nima smisla za Roglo, če hoče bit prva violina. Plus ne vem, če v Tour goalsih kej zlo proftira UAE s tem. Pogi in Rogla sta si čist preveč podobna in po mojem mnenju ne en ne drug nista boljša od Vinčeta v high mountains.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

 

UAE nima smisla za Roglo, če hoče bit prva violina.

 

Pogi in Rogla sta si čist preveč podobna in po mojem mnenju ne en ne drug nista boljša od Vinčeta v high mountains.

 

jaz se samo bojim, da bo na koncu pristal v kakšnem Israelu, kjer ne bo imel ničesar in bodo morali šele začet gradit okrog njega.

 

če bi bila Rogla in Pogi v isti ekipi, ni šans, da bi lahko Vingegod pokrival oba. razčetverila bi ga košček po košček, da bi ga na koncu lahko klicali Matija Gubec.

 

dilar reče pred 8 minutami:

Hm, Rogla mi ne deluje pravi danes... Je pa res, da sem to že 10x letos rekel :D

 

je pred etapo povedal, da po Vuelti praktično ni oddelal resnega treninga. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...