Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 2 urama:

A je lahk slabše kot tist kar je na "usodni 20i etapi" nosil?

 

Men zgleda slabše, but that's just me :) and everyone else :D

 

FWlquB0WQAAfhtX?format=jpg&name=large

 

hawa meyta reče pred 11 minutami:

Pogi vozi z Rogličem jutri.

 

je bil pa Sjuk danes deveti.

 

Men je Sjuka v bistvu škoda za Vismo. Model je bil že parkrat med zadnjih 10 v klasikah, sam v Vismi je konkurenca prehuda, če ne druzga po imenih. 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 16 minutami:

Men je Sjuka v bistvu škoda za Vismo.

 

se ne bi mogu bolj strinjat. ko je tip v polni formi, je dobesedno bomba. v ekipi kot je TJV pa res verjetno nikol ne bo dobil prostih rok. tudi na kakšni manj pomembni enodnevni dirki ne.

 

zdaj, ko so začetni kolesarski popadki mimo, v bistvu čedalje bolj ugotavljam, da daleč najbolj cenim točno kolesarje tipa Sjuk. na vsaki dirki/etapi se mučijo, prerivajo, tepejo tistih 120km...kakšno brutalno moč, potrpljenje, živce in koncentracijo moraš imet za kaj takega...:ododava:

 

sem pa tud prepričan, da če res pride do združitve Soudal/Visma, bo Sjuk dobil proste roke in bo šel - da Bog da - k Rogli.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

...jaz sem pred meseci zgolj zasledil informacijo, da so šli BH in RB v partnerstvo pri skavtingu in selekcioniranju mladih kolesarjev, ki jih bodo nato vključili v prvo moštvo.

 

nikjer sicer nisem izrecno zasledil, da bi RB dajal (sponzorski) denar. bolj naj bi BHju dajali raznovrstno tehnično-taktično-organizacijsko-inovacijsko podporo.

 

vprašanje pa je, kaj se v resnici dogaja. :D

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

As rumours of a Primož Roglič move from Jumbo-Visma to Bora-Hansgrohe get louder, his and Wout van Aert's coach Marc Lamberts is also set to make the switch to the German team.

 

Folk že laja, da bo van Aert tud šel v Boro :D Pomoje ni šans.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...