Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 9 urami:

 

 

Zanimiv, zgleda, da ma dost nizko zic pogi naštiman, al sam tko zgleda?

 

To se je tudi meni čudno zdelo v nedeljo, ko mi je delovalo, da noge niti približno ne stegne v najnižji točki obrata. Da grem jst tko gonit v klanec mi stegna eksplodirajo.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

 

To se je tudi meni čudno zdelo v nedeljo, ko mi je delovalo, da noge niti približno ne stegne v najnižji točki obrata. Da grem jst tko gonit v klanec mi stegna eksplodirajo.

Meni osebno kar odgovarja, da sem sedež rahlo spustil. Sedaj občutno več uporabljam hamstring. Pri veliki obremenitvi se mi utrudi sočasno s quadom.

Ne vem pa kaj Pogi počne. Jaz definitivno nisem v takem položaju. Pa tudi moči ne proizvajam niti približno take.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 9 urami:

Temno modra barva je ja. Kr hudi dresi edin mal jim bo vroce :D

Relativno zglednen dres. Če ni sky-a skurlo v tistih črnih :mafija: bodo ti ok s temi reklamami, ki že malo spominjajo na dobre cajte andronija :lol: (ja, težke besede za primerjat skupaj, dobro in androni)

Povezava do prispevka
dilar reče pred 39 minutami:

Se vid, da Italijani volijo Pogija :) 

 

zdajle berem izjave in je Pogi kar malo razpizden. vlakec UAEja se je gladko razpadel na tistem klancu in ker je Pogi že sam tako ali tako vlekel glavnino, je potem stopil na plin in hotel ob tem še pobrat etapo.

 

Jake the Mess reče pred 28 minutami:

čeprov je Pogi najbrž hotel majico

 

Majka ga je izdal; Pogi je obseden z lovljenjem etapne zmage na Giru, da bo lahko odklukal zmage na vseh treh GTjih. :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

zdajle berem izjave in je Pogi kar malo razpizden. vlakec UAEja se je gladko razpadel na tistem klancu in ker je Pogi že sam tako ali tako vlekel glavnino, je potem stopil na plin in hotel ob tem še pobrat etapo.

 

 

Majka ga je izdal; Pogi je obseden z lovljenjem etapne zmage na Giru, da bo lahko odklukal zmage na vseh treh GTjih. :D

 

Mislim, da to glih ne bo problem no :D Nekih 5 zmag zna gladko pobrati, če se misli kurit 3 tedne

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...