Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 3 urami:

Also naša dva sta v dveh etapah pridobila okoli 15s proti ostalim favoritom.

 

zaenkrat mi je najbolj 'zanimiva' ta mentalna igra na relaciji Pogacar - Roglic, kjer sta bili tako vceraj kot danes priloznosti za skok, pa Roglic ni privolil v sodelovanje s Pogacarjem, ko se je ta obracal nazaj s pogledi.

 

popolnoma razumem zakaj in kako, ampak je bilo precej zanimivo spremljat to Roglicevo elastiko v obeh dneh...:D

 

Boris reče pred 1 uro:

nairo letos napada samo etape ne GCja. Vsaj tako je rekel

 

ne da se mi guglat na felefonu, ampak v Pirenejih je ena (za profije) kratka gorska etapa na visoki visini, IMO bo sel tam all in.

Povezava do prispevka

Šele zdejle pogledal, dobra etapa, sm pa ves čas živčn, da bo spet kšn padec, cel peloton je tok naelektren, da ni čudn, da se ne bliskajo strele. Našedva se v redu vozita, tudi Mohorič kar opazen na zadnjem klancu. Lepo blo vidt spet Kussa pred Rogličem, pa čeprav le za trenutek :)

 

van der Poel legend :wub:

 

vidm, da je Pogačar celo prehitel Rogliča za sekundo v GC, sem mislil, je zgledal, da mu je Roglič dokaj sproščeno prepustil dons sekunde, al pa pač ni mogu več. Vingegaard tudi odlično še vedno v GC, od Ineos pa niti enega med 10.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

A dejansko kdo realno verjame, da lahko kdo vzame Pogačarju/Rogliču tale Tour? 

 

Meni zgledata nivo pred konkurenco, čisto vsak napad v prvih dveh dneh sta edina pokrila brez problema.

 

OK, padci so pač neka variabila, na katero nimata nekega vpliva, ampak drugače bi tole moral biti spet slovenski tour, sploh ker mi je letos Bernal edini pokazal formo približku naših dveh.

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 19 minutami:

OK, padci so pač neka variabila, na katero nimata nekega vpliva, ampak drugače bi tole moral biti spet slovenski tour, sploh ker mi je letos Bernal edini pokazal formo približku naših dveh.

Če imaš Rogliča na dirki, treba počakat cilj zadnje etape, do takrat lahko vse izgubi ali pa vse pridobi. To smo se pa ja navadli v zadnjem času...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...