Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Darth_Maul reče pred 2 urama:

Se popolnoma strinjam, razen ce resnicno verjamejo v Wouta, da je sposoben osvojit tour. Vse drugo je popolna nebuloza.

 

pa tocno to, kar je rekel @Boris, ekipe, ki gredo izrecno na GC, se to ne sme dogajat. Ineos je dobr primer (da je G storast, niso oni krivi). Kolikor se spomnim, se je Froome enkrat in edinkrat razbiu 2013?, vse druge toure pa so odfural kapetani neposkodovani.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

casi ko je horner fural za LA so bili vsi podrejeni Lancu in noben ni niti pomislil od pomocnikov da bi sel po etapno zmago. Ker so vsi vozili le za rumeno majico. Zgleda da se danes pomocnikom dovoli dirkat na etapne zmage. Zato je potem tako. 

 

Woutu se daje več svobode, ker bi verjetno v nasprotnem primeru tip spizdil v drugo ekipo za več keša. Tip je vseen lani bil tam tam po dosežkih in kvaliteti s Primožem (seveda na drugih področjih).

 

EDIT:

 

 

Rogliču vsaj ne bo treba teh jajc od sponzorskih skinsuitov met gor letos, bo mev par W bonusa :P

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 59 minutami:

 

Woutu se daje več svobode, ker bi verjetno v nasprotnem primeru tip spizdil v drugo ekipo za več keša. Tip je vseen lani bil tam tam po dosežkih in kvaliteti s Primožem (seveda na drugih področjih).

 

Gesinkov odstop je imel verjetno res butterfly effect, mogoče brez tega Roglič ne bi padel. Meni je bolj čudno, kje so bili ostali člani, Kuss, Vingeegard, Martin, so vsi dropnili že prej? Nekje sem tudi bral/slišal, da je na takih ozkih cestah malo pred ciljem težko držati ekipo kompaktno, ker se vsi borijo za vsako mesto. Ne vem pa, kako so ostale ekipe bile glede tega v tistem momentu.

Povezava do prispevka

Kva se je pa zdejle Bisseger dobr zlizal v enem ovinku, fjuuu...

 

lazaRus reče pred 33 minutami:

 

Gesinkov odstop je imel verjetno res butterfly effect, mogoče brez tega Roglič ne bi padel. Meni je bolj čudno, kje so bili ostali člani, Kuss, Vingeegard, Martin, so vsi dropnili že prej? Nekje sem tudi bral/slišal, da je na takih ozkih cestah malo pred ciljem težko držati ekipo kompaktno, ker se vsi borijo za vsako mesto. Ne vem pa, kako so ostale ekipe bile glede tega v tistem momentu.

 

Roglič je znan po tem, da ima problem s pozicioniranjem v pelotonu in da se nerad vozi v sredini, zato se vedno bolj drži na robu pelotona, kjer je bolj izpostavljen vetru (to Hvastja prav, da je verjetno, ker je tok pozno začel s kolesarjenjem in pač ni osvojil določenih prvin). Dostikrat tudi zaostane za svojim lead-out manom in ga more pol tisti it spet iskat pa ga naprej spravljat. Če se prav spomnem je bil Roglič malo pred crashom za van Aertom na desni strani pelotona, potem v enem momentu je zarad celotne zmede Roglič izgubil wheel van Aerta in se potem pojavil na levi strani. Tam je potem med premikanjem v ospredje prišlo do crasha. Vingegaard je bil za Rogličem se mi zdi in je tud padel, če sem prav slišal. Martin je pomoje bil v tistem momentu bolj zadaj, prav tako Kuss, ker sta odpadla že. Martin je bil razjeban od vseh crashov, Kuss pa se mi zdi, da je rekel v intervjuju, da je bil tempo premočan in je prav tako zaostal.

 

Darth_Maul reče pred 4 minutami:

Kdaj sploh starta? Mogoče takrat ne bo več deževalo.

 

povzeto po RTV

 

Prenos od 15. ure naprej na TV SLO 2 in MMC-ju. Štartni časi Slovencev: Luka Mezgec 15.09, Matej Mohorič 15.42, Primož Roglič 16.12 in Tadej Pogačar 16.40. Dirko lahko spremljate tudi v tujini (navodila).

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...