Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

ChAiN reče pred 3 minutami:

bomo videli, kaj bo, ko bo Pog napadel in jih ujel na levi nogi.

 

natanko tako. Pogi v resnici rabi samo en ali dva klanca, da naredi svoje.

 

Boris reče pred 2 minutama:

Lol rumena v begu. Spredi ne vidis enga uae k bi lovil. Zgleda imajo res patejto team

 

pa saj, roko na srce, zakaj bi pa WvAja lovili tukaj? res ni bilo potrebe.

 

bi pa rad vedel, kaj je delal Rogla, da je zamudil vse skupaj. en kolega mi pravi, da ga je zaprl Ineos in da je zato zamudil skok...

Povezava do prispevka

folk na /peloton piše, da se je vsedel na GThomasov kolo in ga ahtal (+Pogija, če bi hotel pokrit do WvAja in Vingegaarda) kakor je Vinge ahtal Yatesa

 

upam, da je res sam taktika

 

jutri pa WvA varuška na kockah za Roglo in Vingegaarda :rofl:

uredilo bitje ChAiN
Povezava do prispevka
dandzo reče pred 5 urami:

Zdaj sem sem gledat se enkrat. Bil je na kolesu od G-ja in Martineza in ko sta onadva zaostala in je probal it mimo so bili WVA, Jonas in Yates ze prevec naprej.

 

Rogla je izpadel ze na vhodu v klanc, pol je pa pokuril vse baterije, da je priključil na Laporta. Skor identičn kiks kot na MIlano San Remo, ko je prav tako bil preveč zadaj, potem pa se prekuril v krpanju lukenj. Pogačar ponovno popolnoma brez podpore, spet na njegovo srečo brez kakršnih koli posledic za GC. 

 

LR se sprašuje ali bi moral van Aert na vrhu zadnjega klanca počakat Yatesa in Goda. Moj mnenje je, da bi jih ujel, če bi ju čakal. Sploh ker bi veliko ekip mel interes, da ne dopusti Godu pa Yatesu, da proftirata za GC. Za van Aerta se itak ve, da bo konc veselja v rumenem, ko pridemo do resnih klancev. Mi pa ni pol kurca jasn, kje je bil danes van der Poel. Ponavadi je ko klop nalepljen na van Aertov šupak, ko se gre na take profile.

 

Lol legenda Pog:

 

 

 

uredilo bitje dilar
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...