Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 8 minutami:

Zakva ma folk celo tle tolk rajs Roglica kot Pogacarja. 

Eni zlahtovki ima recimo zoprno faco:lol:

 

Pol ostalih ga bo za vedno krivilo da Roglič ni dobil Toura.* Tko ko unga skakalca ko je tekmoval in zmagal v Planici da je Prevc izvisel.

 

* realno je tisti kronometer med top 20 sumljivimi eventi v kolesarstvu:alien:


 

 

za Pogija je meja samo še nebo.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Dej nalimej od Brajkota plis

 

Lyrical reče pred 1 uro:

Das prosim link?

 

v bistvu ni bil intervju, ampak tale njegov zapis.

 

pa prosim, ne brat njegovega zapisa kot reklame za AEQ, ampak berite to, kar je zapisal.

 

Navedek

Na prvi terapiji je odgovoril na vsa moja vprašanja ki so se nabrala v zadnjih 20 letih. Bilo je težko. Dve uri pogovora. Nikoli se nisem nikomur tako odprl v življenju, celo moji lastni ženi ne.

 

Problem je bil v mojem nezavednem umu. Vse, kar se mi je zgodilo, je bila le reakcija na moja dejanja. Moja samouničevalna dejanja. Nezavedno sem verjel, da nisem vreden uspeha, sreče, ljubezni, smeha.

 

Vsak dober rezultat, ki sem ga bil dosegel, je bil slučaj. Ko ni pritiska ali skrbi, je lažje prodirati skozi z lastno voljo, odločnostjo in motivacijo. Vendar ko zadeve postanejo resne, z veliko pritiska, nezavedni um prevzame nadzor. In kadar ta hoče levo, zavedni pa desno, imamo problem. Nezavedno prevzame nadzor, nastopi kaos. Vsaj v mojem primeru je to resnično: nesreče, prazne gume, bolezni, prehranske motnje.

 

Zgodilo se mi je, da sem doživel uvid v izid nekaj minut preden se je zgodil, a sem kljub temu  vztrajal na poti, da bi se zaletel, dobil pretres možganov in bil izločen iz dirke. Bilo je leta 2017 na Tour of Guanxi. Zadnjih 6 km dirke se mi je izvila predstava, kako trčim z glavo, in že sem se znašel na tleh. Prav tako, kot sem si v viziji predstavljal. Še zmeraj sem se vozil po desni strani ceste, naravnost med padle kolesarje.

 

podobno mentaliteto sem izkusu pri svojem športnem udejstvovanju tudi sam, zato ne govorim na pamet.

 

nase sem navlekel toliko negativnosti in negativne energije, da sem v bistvu v določenem trenutku destruiral samega sebe. :rolleyes:

 

 

Caffrey reče pred 10 minutami:

Kaj dejansko je spremljevalni moped tisto balo ruknil na cesto?

 

tako je. zapel je za balo in jo potegnil na cesto.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

A je bil Rogla sam v prvi skupini, ko je zapel v balo?

 

Če ja, smo spet pri tem, da se ne da osvojit take dirke, če ekipa ne dirka samo za enga kolesarja. Če ne bi cela ekipa šla reševat Vingegoda, ni šans, da bi se Rogla vozil na čelu svoje ekipe in bi kdo drug zapel…

 

Sej mi je jasno, da je to hipotetično, ampak zato ima vodja pomočnike, da pazijo nanj. Pač v Jumbu ne bo nikol osvojil Toura, ker ne dirkajo samo zanj in samo za rumeno majco.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 minutami:

Ce bi blo to par let nazaj v casu Frooma… jebemti da bi nekaj s casom naredili da bi mu odsteli zaostanek:lol:

 

Sej se je to zgodil enkrat. Na etapi z vzponom na Mont Ventoux se je Froome zaletel v motor in zjebal bicikl. Zatem je kar nekaj časa brez kolesa tekel v klanc, preden je dobil zamenjavo. V tisti etapi so mu dal isti čas kot zmagovalcu. So pa tm zmutil kao da je šlo za padec v zadnjih 3 kilometrih (ki naj bi sicer veljalo samo za šprinterske etape).

Povezava do prispevka
skvedr reče pred 2 minutama:

A je bil Rogla sam v prvi skupini, ko je zapel v balo?

 

Če ja, smo spet pri tem, da se ne da osvojit take dirke, če ekipa ne dirka samo za enga kolesarja. Če ne bi cela ekipa šla reševat Vingegoda, ni šans, da bi se Rogla vozil na čelu svoje ekipe in bi kdo drug zapel…

 

Sej mi je jasno, da je to hipotetično, ampak zato ima vodja pomočnike, da pazijo nanj. Pač v Jumbu ne bo nikol osvojil Toura, ker ne dirkajo samo zanj in samo za rumeno majco.

 

Sej ni sploh Rogla zapel, ampak Caleb Ewan, ko je pa ta telebnil, je pa s seboj vzel še roglo.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

drži, ampak kaj če gospod Visma danes zvečer reče, Jonas je kapetan, Rogla je Pogačarjeva vaba do konca dirke?

 

:cry:

 

Na tak način je zmagal Carapaz Giro, pa ne vem če ne tud Bernal Tour. Če bo Pog pustu, da se Rogla odpelje (sploh v primeru da ma slab dan), Vingegard pa se mu voz v zaostanku, se lh še kej obrne.

 

Je pa vse to lahko brezpredmetno, če bo Roglina rama za v smeti jutr...

Povezava do prispevka
Boris reče Pravkar:

teh odlocitev do prvih zajebanih klancev ne bodo sprejemali dokler ne vidijo kdo ne bo mogel drzati tempa 

btw kje je bila danes uae team? 

 

UAE-jevci so bli all over the place. Bennett je že dokaj zgodaj fuknu, McNulty je končal v jarku enkrat vmes. Se je pa skoz, ko je blo treba, kr od nekje vseen pojavu en od UAEjevcev ob Pogiju, čeprov se je ta večino časa šlepal v zavtrju drugih ekip. Steken Lengen je tud fuknu pomoje.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 4 minutami:

teh odlocitev do prvih zajebanih klancev ne bodo sprejemali dokler ne vidijo kdo ne bo mogel drzati tempa 

btw kje je bila danes uae team? 

 

kolikor sem sam razumel te medvrstične izjave Visme, je bila itak taktika ekipe načrtno izčrpavanje Pogačarja preko WvAja, Rogle in Vingegoda. 

 

Pogi je za RTV rekel, da je bila UAE danes izjemna in da je bil tako ali tako plan ta, da se ga varno privleče do prvega odseka kock. potem so pa namerno pustili nekaj kolesarjev v ozadju, da bi ga ujeli in vlekli naprej v primeru kakšnega padca oziroma okvare.

 

Vrhovni_Plenum_OF reče pred 2 minutama:

Hawa meyta ne bit tak new ager. Energije sem tja

 

Srečko Katanec says hi. :D

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 minutami:

se 3 dolgocasne etape pa zacne ognjemet 

 

take etape naredijo tour kasneje bolj zanimiv. Noben ne zeli da se GC furajo pa gledajo do zadnjih etap 

 

Kako še 3? Že jutr je kr razgiban zaključek, sicer bodo verjetno jutr spustil beg do cilja po tej karnaži danes. V petek je pa že Super Planche de Belles Filles z makadamom v zadnjih kilometrih.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 51 minutami:

btw, priporočam ogled filma tedna danes na RTVju. :)

 

image.png.ac6f6205f52adf35a4c0e560c75fdb88.png

Vsaka cast, vidu zadnic reklamo pa cist pozabu :avadodo:

 

glede razpleta toura pa nemogoce napovedat, ce bo sel Pogi v Pogimode ze na lepa dekleta, je  ze ta vikend toura konc. Se vedno nemorm verjet, kk tip ne more en tour ostat na kolesu no, fakin kocka sena. Prou nemors verjet. Tok neverjetna zgodba kot tisti bazen na vuelti, k je cel TTT sel v ograjo. Ce bi se to na touru nardilo, bi ga z helikopterjem pelal. Upam sam, da se pobere do 14.etape, ker velik upov polagam na to bolano etapo, da se ne bodo sam gledal in bo dejansko pokal k pr norcih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...