Skoči na vsebino
Mutombo

Cestna golazen

Priporočeni prispevki

Zapletel se je v kolesarja pred sabo, potem ga je najprej njegov moštveni kolega mal zapel, pol pa še en iz druge ekipe kr povozil. Njegov bike je pa ostal zapičen v kolo spredaj...

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Žuls spet razmetava :D

MvdP, van Aert pa Žuls v begu :avadodo:

uredilo bitje dilar

Deli prispevek

Povezava do prispevka

van Aert deluje dokaj cooked, ampak meni je tudi na Strade Bianche zgledal čist fuč, pa se je na konc odpeljal vsem. Alaphilippe pa van der Poel mi bolje zgledala tbh danes.

EDIT: ne me jebat :D Žuls lih ko sm kliknu post :D

uredilo bitje dilar

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Shit, kdo je zbil Alo? Fucking shit no, zabil se je v motor.

uredilo bitje shure

Deli prispevek

Povezava do prispevka

V motor se je zaletel. Fak kakšna smola, pa danes je men deloval favorit glede na to kako je vozu.

uredilo bitje dilar

Deli prispevek

Povezava do prispevka

MvdP se je mal v zadnjem momentu umaknil motorju, Žuls pa lih ni bil pazljiv in je s polno krešnu v motor.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Sej se zmeri po desni umikajo. Imo ni kriv tle motorist, ce pac probas usako sekundo slipstreama od motorja izkoristit mors pazt. Je blo pa zlo unlucky, ze mvdp je komi izmaknu se, ala vrjetn sploh vidu ni spredi, pa se direkt je neki radio uporabljal.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

škoda da ni bilo še francoza zraven, to bi bilo še bolj zanimivo. pa ne vem, zakaj WvA ni ostal v zaveterju najprej?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Na Giru pa Rohan Dennis v begu, fak tkole vidš, kok je ene kvalitete v teh najboljših ekipah, ko ni treba ostalim delat za kapetana, pa je vsak skor sposoben zmagat etape.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...