Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Boris reče pred 2 minutama:

ma te kolesarji imajo 30kg z posteljo. Ponavadi k padejo si polomijo kosti. Tko da nevem kaj bi lahko oblekli gor jim ne bi pomagalo. 

 

Sej to je še najbolj res. Pismo, če se pri 60kg in brez mišične mase skipaš s kolesa pri 30km/h si neki zihr polomiš, zaščita gor al pa dol. 

uredilo bitje Lord Baltimore
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Ena stvar mi ni jasna pri tem padcu Thomasa. A se je res našel en retard, ki je šel pit med vožnjo s tako hitrostjo po ozkih ulicah ali je bil še večji retard, ki je šel odvreč bidon tam kjer nima it kam kakor nazaj med kolesarje?:wacko:


na enem od posnetkov se vidi, da je bilo kar nekaj bidonov po tleh, ni bil ta edini.

 

cez tlakovce so mislim da sli, pa so zaradi tresljajev bidoni padali iz nosilcev. unlucky pac.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 minutami:

giro je dost fun ker so etape brutalne. In se koljejo vsako etapo (priblizno kot je bil tour letos). Je pa dost boring ker ni top10 uci imen na giru. 

 

Men ta nepredvidljivost, ki je posledica tud manj močnih ekip, čist odtehta manko top 10 riderjev. Mi je čist hudo, ko eksplodira vse skup na klancih, ko se vrstijo napadi left, right and center, pa je cela zmeda :) Tko v stilu tiste zadnje etape na Criterium du Dauphine, ko se je ostalim čist odtrgal, potem ko je Roglič odstopil.

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 3 urami:


pa ne da je konec bromance?

Let it never be said that bromance is dead

'Cause there's Peter Sagan occupying my head

There is nothing I need, 'cept my shiny Spec

But I'm not really swiss, just some crazy slovene

 

Peter Peter Peter Sagan

Do ya do ya do ya do ya
Know what your doing, doing to me
Peter Peter Peter Sagan

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...