Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 1 minuto:

heh, to sem že jaz razmišljal, kako bi naumil kakšno 'rutko' čez gobec (ali pa vsaj masko, ko smo že v teh covid časih, pa še lažje bi si jo dal gor in dol), vsaj za po kockastih odsekih. :D

 

Pomoje ti pobere sapo takoj, ne morš z masko furat pr 180 pulza :D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

s tem enodimenzionalnim dirkanjem bodo tudi uspehi premočrtno izzvenli, ker se vsi zlahka pripravijo na njihov način dirkanja. poleg tega sem biassed because Moho. :hmm:

 

 

 

Jebat ga, trenutno je močnejši od Mohota, tudi v kratke klance. Se je pokazal na Svetovnem in evropskem prvenstvu. Sej na Beneluksu so dobr taktiziral skupaj z Mohotom, vsaj v zadnji etapi.

 

EDIT: zanimiv, na GCN appu so v anketi dal največ šans za zmago Van der Poelu :)

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 14 minutami:

Jebat ga, trenutno je močnejši od Mohota, tudi v kratke klance.

 

EDIT: zanimiv, na GCN appu so v anketi dal največ šans za zmago Van der Poelu :)

 

vse kar lahko rečem je, da je žal trenutna Colbrellijeva ekipna premoč (preveč) očitna. :D ampak taktika je pa kljub vsemu ves čas izjemno dolgočasna. :D

 

sam pa mislim, da bo danes nek presenetljiv zmagovalec.

 

also, kakšna nočna mora to bit danes; ves moker, premražen, umazan, pretrese ti vsako kost v telesu, potem moraš imet pa še ves čas 110% koncentracijo; 60% časa razmišljaš, kako se boš sam obdržal na kolesu, preostalih 50% časa pa se koncentriraš na tekmovalce okrog sebe, da te kdo od njih ne skine s kolesa. :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...