Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

A nisi malo preveč zahteven? Mohi je imo kar dobro opravil svojo nalogo, ampak žal ni zmogel držati tempa do konca. Jaz bi bil razočaran, če bi zamudil tisti zadnji večji pobeg, po katerem je "peloton" dokončno obupal. Bi bilo pa zanimivo videti, kakšna je bila sicer njegova taktika za finiš. Se mi zdi, da bi si zelo težko ustvaril dobro priložnost na taki progi.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 47 minutami:

Tok je blo neki kurcenja pa pametovanja s strani Mohorica na konc pa model pride 4 minute zadi. Drugic bod tih ker si izpadu zdej dost smesen. Sploh ko razalagas da si progo preucil in nastudiral na google maps

 

Ma meni ni nič narobe, da je rekel, da cilja na medaljo. Mel je šanse, ampak te enodnevne so pač loterija, sej van Aert tud pač ni mogel danes in bi verjetno Belgijci bolje naredil, če bi na Remcota špilal danes. Na žalost je Mohorič ostal sam in ni mel pomoči v zaključku, ampak po moje pač tud ni mel nog danes za kaj več.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 10 minutami:

A nisi malo preveč zahteven? Mohi je imo kar dobro opravil svojo nalogo, ampak žal ni zmogel držati tempa do konca. Jaz bi bil razočaran, če bi zamudil tisti zadnji večji pobeg, po katerem je "peloton" dokončno obupal. Bi bilo pa zanimivo videti, kakšna je bila sicer njegova taktika za finiš. Se mi zdi, da bi si zelo težko ustvaril dobro priložnost na taki progi.

Mogoce sem mogoce nisem, gledam samo iz vidika sirokoustenja pred samo tekmo. Noben problem, stekam mas slabe noge, te dajejo krci, mas slab dan samo ne pa se kurcit pred samo dirko cel teden kok si vse nastudiru pa pametovat tam vsem o tem kje so kocke pa kok je treba met gume napumpane itd to je k uno k se model hvali kok je vse nastudiru za izpit pol pa cepne...skromnost je lepa cednost sploh ce ves da nisi izrazit favorit za zmago.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 13 urami:

Vlaho a si ti že gledal drugač kkšno kolesarsko enodnevno klasiko? 

seveda sem(priznam pa da ne veliko), samo ne vem kaj je tuki težko razumet o čem govorim

 

govorim samo o tem da je bil pameten pred dirko, potem pa ni blo ne (čeprav imamo v ekipi dva najboljša kolesarja sveta pa jima ta trasa ne odgovarja oz ne bi imela šanse za vrhunsko uvrstitev, ampak to se je vedelo že vnaprej)

 

rezultat je zelo dober, sploh glede na to kakšne ekipe imajo druge države, samo malce realnosti pred samo dirko ne bi škodilo in govorim samo o tem 

 

vem da je dal vse od sebe, bil na koncu prazen,  tudi pošteno je vse povedal da je razočaran ampak ni šlo

 

 

 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...