Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Haha fak Ganna, ne me jebat :avadodo: 2 sekundi samo za Pogijem v GC :rofl:

 

Pogi odlično, Yates in Vlasov tud v super formi v začetku sezone :) 

 

Mi je pa škoda Dumota, sem upal, da bo prišel s prvo skupino v štart, upam, da dvigne formo do Gira.

 

EDIT: lol, kva je Ganna napisov Pogiju na instagramu :D

 

But you could have gone slower too eh 🤣🤣🤣 bravo cicio!

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 15 minutami:

Quick release ?

 

To je na rim brake kolesih a ni? Jst sm noob, priznam.

 

Fak gledam zdej, kok je ta Sam Bennett drgač dost svinjur, skoz neki preriva folk pred šprintom, pa dons je ponovno ornk zaprl vrata Olaf Koiju od VIsme, v bistvu še dost bolj kot Philipsen Grounewegna par etap nazaj. Pa noben niti mrdne ne, ker kva jst vem, je pač iz english sfere al kaj?

Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 minutami:

 

Po moje skor na istem mestu kot lanu :rofl:

 

haha, dobesedno copy paste zakljucek lanske sezone. :D

 

ampak veliki propsi Yatesu, tip vsaj poizkusa in gre res all in.

 

UAE je pa tudi zgradil izjemno mocno ekipo. komaj cakam najvecje dirke, da vidim, kako bo ta ekipa funkcionirala naproti najboljsim v pelotonu.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

haha, dobesedno copy paste zakljucek lanske sezone. :D

 

ampak veliki propsi Yatesu, tip vsaj poizkusa in gre res all in.

 

UAE je pa tudi zgradil izjemno mocno ekipo. komaj cakam najvecje dirke, da vidim, kako bo ta ekipa funkcionirala naproti najboljsim v pelotonu.

 

Danes so res suvereno odvozil pri UAE (se mi zdi dost bolj logično kot na prvi vzpon 3 dni nazaj), sem pa v bistvu pričakoval kaj več od Vlasova pa ostalih pretenderjev. Yates suveren kot vedno na tedenskih dirkah, mu pa vedno zmanjka mal na takih šprintih prot Pogačarju, čeprav na Lombardiji je clo nascal Rogliča v šprintu za tretje mesto.

 

EDIT: pomoje zna še Almeida končat na 3. mestu v GC. Popravek: prehit napisov, Bilbao je tretji kot kaže, Almeida 5.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

@dilar

 

z vsem kar si napisal se strinjam, le da mogoce nisem toliko presenecen nad manjkom rezultatske popolnosti kolesarjev tipa Vlasov ipd. 

 

treba se je zavedat, da velika vecina kolesarjev za razliko vseh iz UAEja ni niti blizu najboljse forme, ker so sele startali v sezono. za UAE je pa to poleg TDFja najpomembnejsa dirka sezone in so ze zdaj v mocno tempirani formi.

 

Yates se mi pa ze fsa tota leta precej smili, ker je tip prakticno cisto vedno tik za najboljsimi, ampak nikoli ne more naredit nekega izjemnega rezultata. nisem dovolj pameten, ampak zdi se mi, da je zal s svojo telesno konstituciji prevec hendikepiran, da bi mu lahko kdaj res uspel preboj v prvo vrsto najboljsih.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

@dilar

 

z vsem kar si napisal se strinjam, le da mogoce nisem toliko presenecen nad manjkom rezultatske popolnosti kolesarjev tipa Vlasov ipd. 

 

treba se je zavedat, da velika vecina kolesarjev za razliko vseh iz UAEja ni niti blizu najboljse forme, ker so sele startali v sezono. za UAE je pa to poleg TDFja najpomembnejsa dirka sezone in so ze zdaj v mocno tempirani formi.

 

Yates se mi pa ze fsa tota leta precej smili, ker je tip prakticno cisto vedno tik za najboljsimi, ampak nikoli ne more naredit nekega izjemnega rezultata. nisem dovolj pameten, ampak zdi se mi, da je zal s svojo telesno konstituciji prevec hendikepiran, da bi mu lahko kdaj res uspel preboj v prvo vrsto najboljsih.

 

Vlasov me je razočaral, ker je ne pred kratkim haral v Španiji in lomil Remcota in vse ostale na klancih, je kr v formi, za ostale se pa strinjam, da mejbi še niso čist v formi. Tud van Aert je pred vikendom rekel, da bo verjetno še mal trd od višinskih priprav, tako da še ne pričakuje da bo povsem pravi. Bomo vidl, kaj bo Rogla pokazal. Ponavad je on šel skor direkt z višine na GT-je, tko da mejbi pri njem ne bo neke vidne razlike :D

 

Yatesa skor vedno zmanjka na GT-jih, čeprav kot kaže je dost izboljšal TT v zadnjih dveh letih. Če ne druzga dostikrat začin kšne gorske etape, ker zna dobr prtisnt.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...