Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 29 minutami:

ok top5, jst sm mislu da se bo boril za zmago :D  kr pac ni meu sans. Ker kok je blo ene 2-3 leta nazaj mu je Bernal nabil skor 2min na podobnem kronometru. 

 

Bil je pomoje vsaj enkrat drugi v skupnem na dirki po Švici, ki je pomoje še dost bolj gorata dirka, hkrat je bil pa tud drugi na dirki od Tirenskega do Jadranskega morja, drug je bil na dirki po Kaliforniji, itd. Ampak ja, dons bi tud z zelo dobrim kronometrom težko ostal v vodstvu, ker je Vlasov res odlično odpeljal svojo vožnjo. Model je letos res zelo konstanten na tedenskih dirkah. Bo zanimivo, kaj bo pokazal na Touru.

Povezava do prispevka

Čez dva dni, u petek se začne Giro. Štartna lista je v veliki večini potrjena, https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2022/gc/startlist

Vozita dva naša, Tratnik in Novak. Ineos za moje videnje edini izstopa s Carapazom, ki zna bit tudi glavni favorit za roza majico. Vse ostalo mi deluje zelo "mehhh, zeh :mellow:". Ima še kdo tak občutek?

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 4 urami:

Čez dva dni, u petek se začne Giro. Štartna lista je v veliki večini potrjena, https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2022/gc/startlist

Vozita dva naša, Tratnik in Novak. Ineos za moje videnje edini izstopa s Carapazom, ki zna bit tudi glavni favorit za roza majico. Vse ostalo mi deluje zelo "mehhh, zeh :mellow:". Ima še kdo tak občutek?

 

Ne vem zakaj bi blo zeh? To da ni najmočnejših zasedb zna nardit dirko bolj zanimivo. Na Touru so dostkrat tok stacked ekipe, da je pol čist boring, ker itak skoz kontrolirajo potek in je veliko etap čist dolgočasnih. Jst se čist veselim, pa upam, da bodo Tratnika snel s ketnje za kšno etapo, da bo spet norija :) Lani nam je itak zasral slovensko večletno zaporedno serijo zmag na GIru, ko je šel napadat na Zoncolan, namesto da bi slovensko etapo počakal :P

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

Ne vem zakaj bi blo zeh? To da ni najmočnejših zasedb zna nardit dirko bolj zanimivo.

 

Lani nam je itak zasral slovensko večletno zaporedno serijo zmag na GIru, ko je šel napadat na Zoncolan, namesto da bi slovensko etapo počakal :P

 

to! naproti TdFju je Giro živi cirkus in se res neprestano nekaj dogaja. te 'kavbojske' etape ki jih makaronarji vedno znova sproducirajo so res nekaj najboljšega. :D

 

Sjuk! mati božja,- kako sem takrat skupaj z njim pred TVjem trpel ob njegovi vožnji na Zoncolan, hahaha...:ododava:

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

A odpremo temo giro tdf?

 

 

 

jutri zacne pokat. Zal ni nobenega meni ljubega kolesarja letos na giru. 
navijal bom za Toma sam bo tezka se bo spet neki svaljkal zadnji teden

Neki sm na brzaka pogledal etape in mam filing da letos ni nekih spektakel etap. 

 

0A77409C-B115-4255-939B-1E17874C3AE1.jpeg

Povezava do prispevka

ma imo ne rabmo nove teme. Itak nas ni neki dosti k pisemo notr :)  Mja meni tudi ni neki zbrana druscina, bom tud jst mal bol stiskal za Toma, sam kot si reku, ne zgleda lihk neki doro. Imo Carapaz tole dobi dokaj gladko. 

Meni trasa letos ni nvem kej, pomoje bo dosti etap za ubeznike in bol malo GC akcije. Se nekako ne strinjam s kolegom Q in bo imo dost dolgcejt. Upam pa de se motim :D 

Povezava do prispevka

Navijam za Tratnika, da pobere eno etapno zmago. ;)

Vsaj.

Carapaz OP, če se ne bo raztrosil tako kot se zna Landa. Moče na začetku opozorita nase Almeida in Bilbao. Ma ne bo trajalo dolgo.

Škoda za Yates-a, ima nekam švoh ekipco ...

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

Ewan je out

te sprinterji tipa ewan in ostali bizgeci jst jim ne bi sploh pustu startat da pol cez par etap k zacnejo kucli gredo domou. 
mvdp je ze napovedal par etap in pol je out 

 

Kaj, a model je prov odstopu?

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 4 minutami:

ne ni. To Borisu svicari neke alternativne novice servirajo :D Ewan ni utrpel nec hujsga in jutre starta TT

 

Ja sej to, ker ni zgledu spet tok opasan padec. 

 

Drugač je pa Sjuk tud telebnu še pred zadnjim vzponom in je možnost, da je utrpel zlom zapestja :confused:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 12 urami:

Ewan je out

te sprinterji tipa ewan in ostali bizgeci jst jim ne bi sploh pustu startat da pol cez par etap k zacnejo kucli gredo domou. 
mvdp je ze napovedal par etap in pol je out 

 

Kje to bereš? 

 

Skos že govori da gre do konca. In glede na to da ni Merliera grejo imo po zeleno z njim. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 urama:

 

Kje to bereš? 

 

Skos že govori da gre do konca. In glede na to da ni Merliera grejo imo po zeleno z njim. 

 

Mislš vijolčno? Ewan dvomim, da bo do konca drugače dirkal, ker ima tip plane it na Tour tud, pa v drugi polovici Gira je tko mejbi ena šprinterska etapa sam, pa cel kup težkih gorskih etap.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...