Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Shadow reče pred 2 minutama:

slabo je tole za jonasa

 

Jonas se mi zdi da letos na splošno ni neki briljiral na TT-jih, sploh glede na lanske. Ni pa to nek blazno slab rezultat, če ti Ganna nabije minuto na 30 kilometrih na ravninskem kronometru. Bomo vidl, kva bo Rogla pokazov danes.

 

Pizda, zakaj za kurac mi kažeš Konradov štart, če je Rogla na prog?!! :S

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 10 minutami:

hvala zabari da sm gledu teunsa in gudeka 

 

evo Rogla sam 7 sec uzadi

 

Dejmo zdej Rogla, stopnjevat v drugem delu kot se zagre!

 

Ayuso pa kot kaže prehit štartal.

 

Caruso kar solidno odpeljal.

 

Rogla 3. na 2. vmesnem, 36 sekund za Ganno.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

Jonas se mi zdi da letos na splošno ni neki briljiral na TT-jih, sploh glede na lanske.

 

nekje sem zadnjič prebral, in kako priročno, zdaj tega linka ne najdem, kako je Vingegod letos spremenil trenažni proces z namenom, da bi bil (še) bolj konkurenčen na dirkah v skupnem seštevku. in tile njegovi letošnji slabši TTji naj bi bili posledica tega.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 24 minutami:

 

nekje sem zadnjič prebral, in kako priročno, zdaj tega linka ne najdem, kako je Vingegod letos spremenil trenažni proces z namenom, da bi bil (še) bolj konkurenčen na dirkah v skupnem seštevku. in tile njegovi letošnji slabši TTji naj bi bili posledica tega.

 

Ne vem sicer, kako misle bit bolj konkurenčen s slabšim TT-jem na Touru, ki je njegov primarni cilj, I reckon? Glede na to da je skor 55 km ITT-ja po bolj kot ne ravnem. V klanec pa letos tudi ni pokazal neke boljše pripravljenosti napram lanski. 

 

Drugače pa komentarji na GCN-u nekaj čenčajo, da bi Kruijswijk lahko izpadel iz Tour teama, glede na to da realno še ni pokazal neke pripravljenosti. Včer je vleku lih ene 1 km predn je odpadu, pa tekom tistga kilometra tud ni deloval zelo ubitačn tempo.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 19 minutami:

 

Ne vem sicer, kako misle bit bolj konkurenčen s slabšim TT-jem na Touru, ki je njegov primarni cilj, I reckon? Glede na to da je skor 55 km ITT-ja po bolj kot ne ravnem. V klanec pa letos tudi ni pokazal neke boljše pripravljenosti napram lanski. 

 

Drugače pa komentarji na GCN-u nekaj čenčajo, da bi Kruijswijk lahko izpadel iz Tour teama, glede na to da realno še ni pokazal neke pripravljenosti. Včer je vleku lih ene 1 km predn je odpadu, pa tekom tistga kilometra tud ni deloval zelo ubitačn tempo.

 

se absolutno strinjam s tvojim pomislekom. če TTja ne zmoreš odpeljat vsaj nadpovprečno, potem nimaš kaj iskat na GTjih kot resen contender.

 

ampak a se mogoče spomniš Rogle, ko mu je Visma praktično popolnoma spremenila način treniranja z namenom večje konkurenčnosti na GTjih? če me spomin ne vara, je bil tudi Rogla takrat praktično skoraj celo leto kar precej oddaljen od top peterice na vseh TTjih. mogoče je res tu neka korelacija?

 

glede Kruijswijka; meni je kar simpatičen možak (predvsem od tisega nesrečnega Gira naprej), ampak roko na srce, če ne bi bil Nizozemec, bi že letel iz Visme. v zadnjih parih letih ni ekipi doprinesel čisto nič. in zato sem zadnjič skoraj s stola padel, ko je ŠD nekaj namigoval okrog izostanka Kussa (ne pa recimo ravno Kruijswijka). :wacko:

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 minutami:

van Aert umru. :D

 

Sej je blo sam vprašanje časa :)

 

Rogla ma sam še Goda pa Stevija ob seb.

 

Kera estetsko lepa etapa drgač :wub:

 

McNulty pa spet smola, še gumidefekt na spustu :S

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...