Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

bozicekman reče pred 37 minutami:

kje si to izvohal? najdem nikjer nič

 

Caratpaz tudi očitno prestopa in gre v EF.

https://www.velonews.com/news/road/richard-carapaz-set-for-shock-move-to-ef-education-easypost/

 

Če me druzga sta Toni Gruden pa Jerkovič omenila na SOS odmevu. Pa na RTVslo so tud že pisal.

 

Tratnik v Vismo je tud done deal?

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 3 urami:

jp. smotan urnik ma. Lihk po dufinjeji in med svico. Itak da bodo raj sli na to dvoje. Mogoce bi mogli dat pred Vuelto. in b4 Rogla, tdf je priprava za vuelto :D 

 

Kokr so lan porocal so v zadnjih letih ful enih dodatnih dirk uturil v ta termin in pol se pac porazgubi. Pa zakaj bi realno sov na dirko, kjer ves, da bos najboljsi drugi kot gc rider (plus za to bos dobil manj pik kot v Švici al pa na Dofineji)

 

pizda @Boris, a boste res prvi švajcarji zjebal Tour na konc. Sm mislu, da ste tm bl higienični. Pol pelotona že doma s pozitivnim izidom. 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 5 urami:

kje si to izvohal? najdem nikjer nič

 

dilar reče pred 4 urami:

 

Če me druzga sta Toni Gruden pa Jerkovič omenila na SOS odmevu. Pa na RTVslo so tud že pisal.

 

Tratnik v Vismo je tud done deal?

 

tako, ja. Gruden je na TW napisal, da je praktično done deal, samo pred prestopnim rokom tega ne smejo objavit uradno.

 

za Sjuka je pa čisto potihnilo po tistem začetnem navdušenju.

 

shure reče pred 4 urami:

Zakaj Pogi vleče Majko, če ta očitno ne more držati tempa in se ostali bližajo?

 

jaz sem današnjo Pogijevo predstavo razumel kot test samega sebe, da vidi, kje je.

 

najboljše mi je bilo tam, ko je Rafal spraševal Pogija, če mu menja, pri čemer je sam dihal praktično na škrge. :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...