Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 3 minutami:

 

 

kurbircek, ravno toliko, da se bo pristulil v ekipo za TdF. :D

 

Ma sej realno ne vem, kdo bi ga lahko zamenjal. 

 

O'Connor pa odlično drugač, drži konstante zaostanek do Goda pa Rogle.

 

LOL Vingegod zgleda, kd d je šov na Sunday easy ride :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 57 minutami:

Se ga da lepo izolirat in zjebat 

 

phaa, nisem vec cisto preprican, ce bo TJV sploh prisla v situacijo, ko bodo sposobni izolirat Pogija. ni vec to ista leva ekipa, kot pred dvema letoma, ko je bil tip dobesedno sam proti vsem. 

 

Pogija lahko verjetno izolirajo le na najtezjih klancih,- kar je pa itak zanj dalec najmanjsi problem. tam bosta, ce bodo vsi top pripravljeni, gotovo imela vecje tezave Vingegod in Rogla.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

phaa, nisem vec cisto preprican, ce bo TJV sploh prisla v situacijo, ko bodo sposobni izolirat Pogija. ni vec to ista leva ekipa, kot pred dvema letoma, ko je bil tip dobesedno sam proti vsem. 

 

Pogija lahko verjetno izolirajo le na najtezjih klancih,- kar je pa itak zanj dalec najmanjsi problem. tam bosta, ce bodo vsi top pripravljeni, gotovo imela vecje tezave Vingegod in Rogla.

 

Me zanima, kako bodo pripravljeni domestiqui od Pogija. McNulty me je v bistvu kar razočaral na Dofineji. Po ITT bi bil sicer dobro pozicioniran, če ne bi blo tistga snafuja z menjavo kolesa, sam na zadnjih 2 etapah je pa zelo hit odpadel. Sm ga glede na letošnjo sezono pričakoval med top 5. Bo zanimivo, kako se bo izkazal Kuss na dirki po Švici. Danes je bil 9 v šprintu na klanec, če sem prav razbral profil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...