Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

PS5 Lover reče pred 4 minutami:

Nima cajta zdej za masivne RPGje, ko delam dvanajstke. Dopust za smučanje pa sem si že vzel.

 

Ja res je, more varovat premiera Goloba, malo je zivcen zaradi teh stavk pa protestov pa to.. jebiga prvo delo pol uzitek

 

maaa ni problem jim bom vse jaz razlozil kako pa kaj s spilom, so v varnih rokah ;)

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mislim da smo mal zašli stran od bistva fantje. 

 

Tole je Capcomova Dragons Dogma. Da je špil igralen do takšne mere kot nakazujejo opisi je huge W. Tole o čemer se menite so mišji detajli za PCjaše, ki se znajo pogovarjat samo o tem kok FPSjev majo v call of dutiju in kaj jim bo mamica prinesla v klet za kosilo. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

Mislim da smo mal zašli stran od bistva fantje. 

 

Tole je Capcomova Dragons Dogma. Da je špil igralen do takšne mere kot nakazujejo opisi je huge W. Tole o čemer se menite so mišji detajli za PCjaše, ki se znajo pogovarjat samo o tem kok FPSjev majo v call of dutiju in kaj jim bo mamica prinesla v klet za kosilo. 

 

jp, sploh ne vem kaj se sekirate tisti, ki mislite špilat. Pizda no, kaj sploh pomeni "fps", a ste normalni??? Špilite hudiča a ne, vse kaže da gre za bomba naslov!!!

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 minutami:

Mislim da smo mal zašli stran od bistva fantje. 

 

Tole je Capcomova Dragons Dogma. Da je špil igralen do takšne mere kot nakazujejo opisi je huge W. Tole o čemer se menite so mišji detajli za PCjaše, ki se znajo pogovarjat samo o tem kok FPSjev majo v call of dutiju in kaj jim bo mamica prinesla v klet za kosilo. 

 

Galko reče pred 6 minutami:

jp, sploh ne vem kaj se sekirate tisti, ki mislite špilat. Pizda no, kaj sploh pomeni "fps", a ste normalni??? Špilite hudiča a ne, vse kaže da gre za bomba naslov!!!

Točno tole! 

 

Desetletja smo konzolaši igrali na 20 frejmih, a enkrat konzole dobijo dva špila na 60 frejmih in ste vsi naenkrat softiči

 

:cry: počakal bom na PS5 pro, ker mi je 40 frejmov premalo :cry:

 

Jebote no. Bom napisal SMS fantom od vaših žen, da vam ne sme dovolit kupit Projke, ker si je ne zaslužite 

Povezava do prispevka

ajde da malo vzpodbudimo debato

 

dobro se je ql da ste optimisti pa to

 

sam tudi morate priznat da ni ql, ce se odobrava oz pomete pod preprogo tako pocetje

ste sigurni, da bi res radi sli po tej poti??? mislim za konzole?

jaz bi rad en dan na kozolah igral na 120 fps

ne pa da mi je 30 s5 okej

Povezava do prispevka

Jaz pač zgleda sploh ne zaznam teh stvari

 

Elden Ring sem obrnil na PS5 in prisežem, da nisem enkrat opazil nekega dropanja frejmov, tudi premagal sem vse enemyje in nisem imel filinga, da bi enkrat umrl zaradi kvazi-inferiorne verzije

 

Kle so eni momci pisali, kot da je PS5 verzija napol neigralna, pa da res moreš PS4 za true izkušnjo. Sem s stisnjenimi zobi kupil PS5, ker bi mi bilo res bedno imet na polici PS4 verzijo Elden Ringa, sem pričakoval, da bo tako res gnila izkušnja, a pol nisem v pol procenta zaznal kakšne razlike :rofl:

uredilo bitje Hernire
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 27 minutami:

Jaz pač zgleda sploh ne zaznam teh stvari

 

Elden Ring sem obrnil na PS5 in prisežem, da nisem enkrat opazil nekega dropanja frejmov, tudi premagal sem vse enemyje in nisem imel filinga, da bi enkrat umrl zaradi kvazi-inferiorne verzije

 

Kle so eni momci pisali, kot da je PS5 verzija napol neigralna, pa da res moreš PS4 za true izkušnjo. Sem s stisnjenimi zobi kupil PS5, ker bi mi bilo res bedno imet na polici PS4 verzijo Elden Ringa, sem pričakoval, da bo tako res gnila izkušnja, a pol nisem v pol procenta zaznal kakšne razlike :rofl:

 

Isto, nič nisem opazil :) Isto me v Bloodborne nič ne moti in ne rabim 60fps patcha.

 

BigBoss82 reče pred 19 minutami:

Ampak jebiga treba bit zahteven

 

Zakaj treba bit? S tem samo sebi kompliciraš lajf. Če se ne sekiraš in ne opaziš je nasploh bolje.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Meni sploh ni problem, niti sem neki navijač tisocih frejmov, niti sem tehnicno podkovan glede tega. Ampak Elden Ring PS5 je štekal, dobesedno se je vstavilo premikanje. To vsi opazijo.

Lord of The Fallen je bil 100x hujši. Pretvarjat se kot da to ni problem je malo tralala.

 

Po drugi strani, če igra kulturno teče, tko kot je recimo Bloodborne, im good.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...