Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 1 uro:

Verjeli ali ne,  Hazard je opravil TRI celotne treninge, seveda cakam hmalu novo poskodbo, tri treningi so zanj ze velik zalogaj. Prav tako je danes celoten trening opraviu Valverde. Hazard naj bi dobiu minute jutri proti Lpoolu. Upam da bojo igrali 3-5-2, vedno ko so igrali s to formacijo so imeli vec priloznosti in predvsem vecjo kontrolo nad igro. Najbolj si pa zelim videti Viniciusa na klopi. 

Proti Liverpoolu še Hazard ne bo dobil minut. 

 

Povezava do prispevka

Ne vem a je to dobro ali ne, sem pa vesel da ni Hernandez Hernandez :D.

 

To je malo verjetno, ampak jaz bi na mestu Zidana pustil Modriča na klopi proti Barci. Včeraj je po koncu tekme deloval povsem izmučen, kar pri njegovih letih (plus tekmah za reprezentanco) sploh ni čudno. Sredina Casemiro-Kroos-Valverde je še vedno vrhunska, Modrič pa lahko po potrebi vstopi v drugem polčasu.

Povezava do prispevka

Suarez out 3 tedne. Proti Betisu bi v vsakem primeru manjkal zaradi kartonov, potem bo pa še verjetno izpustil tekme z Eibarjem, Huesco in Athleticom. Saj po mojem bodo Atleti itak boljši brez njega.

 

Barca naj bi ponudila Dembeleju podaljšanje pogodbe do 2025 in hočejo doseči dogovor pred začetkom Eura. Če le-tega ne bo, ga bodo dali na trg. 

 

Ramon Planes bo ostal ŠD kluba in bo sodeloval z Alemanyjem pri planiranju ekipe za naslednjo sezono.  

 

Banka Santander pa ostaja uradni sponzor La lige še naslednje tri sezone. 

Povezava do prispevka

Kolk sem jaz včeraj dobil občutek ko je Leonardo govoril za SkySports je prioriteta osredotočanje na Ligo prvakov. Rekel je tudi, da bojo počasi šli v bolj konkretne pogovore s Mbappejem in Neymarjem. Prej ko

slej bo uradno znano do tej jaz nič ne verjamem. Za Neymarja tudi pišejo kak se jim sprdne en dan že podpiso pogodbo, drugi dan pa sanja spet o povratku v Barcelono.

 

Drugače pa Real ma že dolgo interes za Mbappeja to ni nekaj novega.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Barca ima eno zmago na 8 gostujočih tekmah, ko je on sodil. 

 

https://www.transfermarkt.com/jesus-gil-manzano/bilanzdetail/schiedsrichter/3490/plus/1?funktion=1&verein_id=131&saison_id=&wettbewerb_id=ES1&heim_gast=gast

 

Real na drugi strani ima samo 3 poraze na 31 tekmah, od tega dva proti Valencii na Mestalli in enega pri Betisu. Doma so z Manzanom še neporaženi. 15 zmag, so pa remizirali zadnjo tekmo s Sociedadom. Med drugim so tudi dobili edini El Clasico, ki ga je Gil sodil leta 2014. 

 

Pa da ne bo pomote, ne iščem zdaj nekih teorij, ker bi Real itak večino teh ostalih tekem dobil neglede na sodnika.

 

https://www.transfermarkt.com/jesus-gil-manzano/bilanzdetail/schiedsrichter/3490/plus/1?funktion=1&verein_id=418&saison_id=&wettbewerb_id=ES1&heim_gast=heim

 

 

Povezava do prispevka

Jaz pa se totalno strinjam, da ni vpoklican. Zidane ma prav. Treba ga je počasi nazaj uvajat. Tipson je šele v nedeljo začel s ekipo trenirat. Torej niti en teden polnih treningov nima za sabo. Itak ma težave s poškodbam že odkadar je priš najslabše zaj bi ga blo silit nepripravljenega, da bi se spet poškodoval.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Bolj bo za Real problem kak se losat Jovića. Tipson je rupa. Niti za Frankfurt ne more igrat. Perez je dal 60M € zanj in z tak noro plačo kot ma lahko upa, da ga kdo zastonj vzame ali spet posoja, kjer Real krije večino plače.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Lepa zmaga, ampak igralci res dajajo zadnje od sebe. Zidane je včeraj po tekmi priznal, da je ekipa fizično na robu in da s toliko poškodbami ne ve kako bodo odigrali do konca sezone. Včeraj se je poleg Vazqueza baje poškodoval še Valverde, več o poškodbah bo znanega danes. Proti Getafeju bosta zaradi kartonov odsotna tudi Casemiro in Nacho.

Kot sem včeraj napisal v greznici, ne vem če si celo bolj ne želim zmage Atletica danes, ker se mi zdi,da bo Barca lažje osvajala pike v la ligi kot Real.

 

Perez bo kot kaže znova edini kandidat na volitvah za novega predsednika. Rok za oddajo kandidatur se zaključi jutri in ker bo Perez edini kandidat bo razglašen za novega/starega predsednika. Bo pa tole skoraj sigurno njegov zadnji mandat, glavni cilj je pa dokončanje stadiona. Sam kar redno spremljam ta projekt in moram reči. da bo prenova impresivna. Ne gre samo za kozmetične popravke, ampak je obseg del naravnost brutalen. Je pa jasno, da jim je tale pandemija prišla prav, ker drugače res ne vem kako bi lahko izpeljali vsa potreba dela. Za premično zelenico sem 100%, da je ne bi izpeljali. Že tako sem malo skeptičen če bo Real septembra lahko že igral tekme na Santiagu Bernabeu ker je tam trenutno pravi raztur. Stadion naj bi svojo dokončno podobo drugače dobil do septembra 2022.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...