Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 3 urami:

 

Bomo videli, po mojem se bo Piquejeva minutaža konkretno zmanjšala, tudi če bo zdrav.

 

Glede drugega pa - rabi se več izkušenj. ;) 

 

In tokrat se ne povsem hecam kot običajno, ko to omenjamo. Mulcev, ki so sicer že veliko igrali za svoja leta, a jih je še vedno treba razvijati, imamo že dovolj. Če bi se jim dodalo še kakšnega, bi ta bodisi moral biti res že top igralec na svoji poziciji (ali zelo blizu temu) kot npr. Haaland. Mladi igralci, pri katerih bolj plačuješ njihov potencial kot to, kar so dejansko že pokazali v karieri so večinoma dragi in marsikdo od njih potem tudi flopne, česar smo se že naučili. Ampak včasih smo si 30-40m investicije v takšne igralce gladko lahko privoščili, zdaj si jih ne moremo več, prav tako po post-Neymar inflaciji zdaj podobni talenti prej stanejo 60 ali 80m. 

 

Če se najde koga poceni potem vsekakor podpiram, da se takšnega igralca pripelje in to smo že naredili s Torre-jem, ki nima zagotovljenih minut in bo verjetno skakal med prvo ekipo ter Barco B. In tudi tam smo v zadnjem letu in pol nabrali nekaj talentov, ki so ali še bodo igrali tudi obrobno vlogo v prvi ekipi, predvsem Abde in Jutgla. Slednji je prišel kot odpadnik Espanyola, zdaj se bo pa zaslužilo 5-6m z njim, Abde bo pa promoviran, če ne dobimo top wingerja. Tudi Fabio Blanco ali Ilias bi lahko dobila kakšno minuto v prvi ekipi, če bodo spet poškodbe.  

 

Ampak igralce, ki bodo sprejeli tako vlogo je treba najti. Npr. nekdo, ki že redno igra v BL ali Ligue 1 bo želel imeti zagotovljeno mesto in minute, da ne omenjam, da bo tudi precej dražji. Tako da s tega vidika se predvsem splača iskati po manjših španskih klubih, kjer imajo igralci realno dosegljive odkupne klavzule. In tudi v to smer smo že gledali, predvsem na položaju RB (Arnau Martinez, Trilli). In če se ob Azpiju pripelje še enega od te dvojice bom sam povsem zadovoljen.

 

Sicer pa pripeljati še 2-3 igralce na začetku 20. let direkt za prvo ekipo, ki ne bodo dovolj redno igrali, da bi se razvijali nima veliko smisla, če že imamo v ekipi Pedrija, Gavija in Fatija, za katere folk pogosto pozablja, da so mlajši od 20. let. Koliko top ekip ima tri tako mlade igralce za starterje (če so vsi zdravi)? In potem še Ferran, Araujo, Garcia, ..., ki so nekoliko starejši, a še tudi daleč od izdelanih igralcev.

 

Ekipa rabi določeno uravnoteženost in mislim, da je to cilj tega prestopnega roka, čeprav na prvi pogled ne zgleda tako. Ampak Christensen, Kessie in Raphinha (če pride) so vsi v rangu 24-27 let, ki nam jih primanjkuje. In veterani, s katerimi se povezuje (z izjemo Alonsa, v katerega dvomim, kot sem rekel) bi po mojem še dejansko kaj prispevali ekipi za razliko od kapetanov. Lewa definitivno, Azpi po mojem tudi še za sezono ali dve v La Ligi, ki je manj fizična liga od EPL (in kot sem že omenil prinese tudi svoj karakter), Koulibaly, če pride prav tako bi bil ogromna nadgradnja tako glede na Piqueja kot tudi mlajše CB kot Lenglet in Garcia.

 

Ja, osebno bi raje videl, da bi se pripeljalo še top CB talenta ala Kounde (a zanj pač ni veliko šans) ali pa koga v srednjem starostnem rangu, npr. Gaya/Galan pred Alonsom bi bil že velik plus (pa ne samo zaradi razlike v letih, ampak ker sta omenjena imo boljša igralca). Ali pa recimo kak "nov Raki", igralec, ki je že dokazan na La liga nivoju in se ga da dobiti relativno poceni. Soler mogoče (beri spodaj), čeprav dvomim, da bomo pripeljali še kakšnega vezista ob prihodu Kessieja, ki je tudi podoben tip okrepitve (ne seveda tudi profil igralca) pač s to razliko, da se bo moral še privaditi na ligo, kar lahko traja ali pa se v najslabšem primeru tudi nikoli ne zgodi. 

 

Druga stvar, katere sem se sicer že zgoraj malo dotaknil je, da imamo v klubu tudi nekaj mulcev, na katere se imo lahko računa. Juvenil A je prvič po 12. letih osvojil dvojno špansko krono. Imajo nekaj zanimivih talentov, nekateri od njih bodo verjetno opravili predsezono s prvo ekipo, naslednje leto pa se probali uveljaviti v Barci B, ki bo imo tudi doživela kar nekaj sprememb. Npr. že omenjeni Ilias ter Diego Almeida, Chadi Riad, Alex Valle, Aleix Garrido, Marc Casado, Txus Alba in Estanis Pedrola ter verjetno trenutno ob Lamine Yamalu (ki pa bo drug mesec šele dopolnil 15. let in bo nanj še treba počakat nekaj let) najbolj vroč igralec cantere Victor Barbera. 

 

Bomo videli, če se bo drugo leto uspel uveljaviti v Barci B in bolj pomembno, če mu bo uspel preskok v prvo ekipo čez čas, je pa imo najboljša #9 v La Masii po Bojanu. Kar seveda ne pomeni veliko, glede na to, da je to pozicija, kjer smo verjetno zgodovinsko gledano proizvedli najmanj uveljavljenih igralcev. Tako da daleč od tega, da bi bil njegov uspeh zagotovljen, mislim pa, da ima kar lepe šanse. Samo naj mu podaljšajo pogodbo, preden ga izpostavijo svetu in dajo šanso v prvi ekipi. 

 

https://twitter.com/Nyctophile1_/status/1506294691352006662

 

https://footballtalentscout.net/2022/06/05/victor-barbera

 

Tako da Lewa pride za 2-3 leta, v tem času vidimo, kako se bo mulc razvil, drugače se 2024 pač kupi Endricka ali kdorkoli bo takrat najbolj vroč brazilski talent (vseh nam Real tudi ne more speljati). Ali pa Mbappe ali Haaland 2025 kot zvezdici za otvoritev prenovljenega Nou Campa ;) 

 

 

Razumem, da v urejenem klubu ne morejo igrati izključno U23 igralci, razumem da so igralci v najboljših letih predragi ampak zame ni rešitev polniti luknje z 35 letnimi igralci, sploh glede na to koliko (in predvsem z kakšnim vplivom) jih je že v klubu. Če dam čisto enostavne primerjave. OK ni denarja za Dembelea/Raphinho in imaš na izbiro ali boš vlačil v klub Di Mario ali pa tvegal z kakim mladim talentom za male pare ala Torre. Jaz veliko raje vidim drugi scenarij čeprav se zavedam, da je mala verjetnost da bo ta talent postal top igralec. Ampak pri Di Mariji pa 100% veš, da v njem ni prihodnost. Konec koncev imaš v klubu Trinicaa, Colllada, tudi Ferran lahko igra tam. Ja ni bajno, ne bo lovorik ampak tudi z Di Mario jih ne bo. Morda pa kdo od teh mladih preseneti kot je to storil Pedri/Gavi/Ansu/Araujo in dobiš pomembnega igralca za čase ko bodo lovorike dosegljive. No na Di Mario sem alergičen že 10+ let, redko kateri igralec me tako živcira. :D

 

Isto v napadu z Lewo. Ja, je klasa in garantira gole za 2 sezoni ampak a je res treba cel majhen budžet v tej situaciji dati za 2 sezoni 35+ letnika? Razumel bi, če bi bil klub v situaciji, da mu malo manjka do lovorik in bi bil lahko on tehtnica med lovorikami ali ne ampak v tej situaciji bo na koncu sezone popolnoma isti kurac ali v napadu igra Auba, Fati, Ferran, Depay ali Lewa. 2.mesto v ligi in sramoten izpad v LP je 99% scenarij naslednje sezone pa če bo prišel Lewa ali ne. Raje teh 40 milijonov porabiti za kako drugo pozicijo glede na to, da je špica solidno pokrita ali pa pripeljati koga ala Julian Alvarez za isti denar. Lahko zgrešiš, lahko pa dobiš startno 9ko za naslednjih 10 let. Z Lewo veš da prihodnosti ni...

 

No in ista zgodba je z Alonsom in Azpijem. Zakaj ne bi pripeljali Arnaua Martineza in ga dali v igro, backup pa Roberto in Alves, če že moreta biti tam. Zakaj ne more priti namesto Alonsa Gaya/Galan/Gomez? Ne govorim o galaktikih, govorim o poceni igralcih, ki bi bili tudi v tej situaciji mogoče dosegljivi, če se ne bi ves denar zmetalo za 35+ letnike. 

 

Ponavljajo napake Bartomeua, gradi se samo kratkoročno, da bi mogoče z temi veterani dobili kakšno lovoriko naslednjo sezono, saj Xavi in Laporta dobro vesta, da bodo stolčki postali vroči po še eni sezoni brez lovorik in hočeta z temi veterani priti do instant uspeha, da obdržita položaja. Ampak to je dolgoročno škodljivo za klub, ki že leta in leta mora pomladiti ekipo pa od tega ni nič. Čim se znebimo enega starčka, privlečejo v klub drugega. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 urami:

 

Bomo videli, po mojem se bo Piquejeva minutaža konkretno zmanjšala, tudi če bo zdrav.

 

Glede drugega pa - rabi se več izkušenj. ;) 

 

In tokrat se ne povsem hecam kot običajno, ko to omenjamo. Mulcev, ki so sicer že veliko igrali za svoja leta, a jih je še vedno treba razvijati, imamo že dovolj. Če bi se jim dodalo še kakšnega, bi ta bodisi moral biti res že top igralec na svoji poziciji (ali zelo blizu temu) kot npr. Haaland. Mladi igralci, pri katerih bolj plačuješ njihov potencial kot to, kar so dejansko že pokazali v karieri so večinoma dragi in marsikdo od njih potem tudi flopne, česar smo se že naučili. Ampak včasih smo si 30-40m investicije v takšne igralce gladko lahko privoščili, zdaj si jih ne moremo več, prav tako po post-Neymar inflaciji zdaj podobni talenti prej stanejo 60 ali 80m. 

 

Če se najde koga poceni potem vsekakor podpiram, da se takšnega igralca pripelje in to smo že naredili s Torre-jem, ki nima zagotovljenih minut in bo verjetno skakal med prvo ekipo ter Barco B. In tudi tam smo v zadnjem letu in pol nabrali nekaj talentov, ki so ali še bodo igrali tudi obrobno vlogo v prvi ekipi, predvsem Abde in Jutgla. Slednji je prišel kot odpadnik Espanyola, zdaj se bo pa zaslužilo 5-6m z njim, Abde bo pa promoviran, če ne dobimo top wingerja. Tudi Fabio Blanco ali Ilias bi lahko dobila kakšno minuto v prvi ekipi, če bodo spet poškodbe.  

 

Ampak igralce, ki bodo sprejeli tako vlogo je treba najti. Npr. nekdo, ki že redno igra v BL ali Ligue 1 bo želel imeti zagotovljeno mesto in minute, da ne omenjam, da bo tudi precej dražji. Tako da s tega vidika se predvsem splača iskati po manjših španskih klubih, kjer imajo igralci realno dosegljive odkupne klavzule. In tudi v to smer smo že gledali, predvsem na položaju RB (Arnau Martinez, Trilli). In če se ob Azpiju pripelje še enega od te dvojice bom sam povsem zadovoljen.

 

Sicer pa pripeljati še 2-3 igralce na začetku 20. let direkt za prvo ekipo, ki ne bodo dovolj redno igrali, da bi se razvijali nima veliko smisla, če že imamo v ekipi Pedrija, Gavija in Fatija, za katere folk pogosto pozablja, da so mlajši od 20. let. Koliko top ekip ima tri tako mlade igralce za starterje (če so vsi zdravi)? In potem še Ferran, Araujo, Garcia, ..., ki so nekoliko starejši, a še tudi daleč od izdelanih igralcev.

 

Ekipa rabi določeno uravnoteženost in mislim, da je to cilj tega prestopnega roka, čeprav na prvi pogled ne zgleda tako. Ampak Christensen, Kessie in Raphinha (če pride) so vsi v rangu 24-27 let, ki nam jih primanjkuje. In veterani, s katerimi se povezuje (z izjemo Alonsa, v katerega dvomim, kot sem rekel) bi po mojem še dejansko kaj prispevali ekipi za razliko od kapetanov. Lewa definitivno, Azpi po mojem tudi še za sezono ali dve v La Ligi, ki je manj fizična liga od EPL (in kot sem že omenil prinese tudi svoj karakter), Koulibaly, če pride prav tako bi bil ogromna nadgradnja tako glede na Piqueja kot tudi mlajše CB kot Lenglet in Garcia.

 

Ja, osebno bi raje videl, da bi se pripeljalo še top CB talenta ala Kounde (a zanj pač ni veliko šans) ali pa koga v srednjem starostnem rangu, npr. Gaya/Galan pred Alonsom bi bil že velik plus (pa ne samo zaradi razlike v letih, ampak ker sta omenjena imo boljša igralca). Ali pa recimo kak "nov Raki", igralec, ki je že dokazan na La liga nivoju in se ga da dobiti relativno poceni. Soler mogoče (beri spodaj), čeprav dvomim, da bomo pripeljali še kakšnega vezista ob prihodu Kessieja, ki je tudi podoben tip okrepitve (ne seveda tudi profil igralca) pač s to razliko, da se bo moral še privaditi na ligo, kar lahko traja ali pa se v najslabšem primeru tudi nikoli ne zgodi. 

 

Druga stvar, katere sem se sicer že zgoraj malo dotaknil je, da imamo v klubu tudi nekaj mulcev, na katere se imo lahko računa. Juvenil A je prvič po 12. letih osvojil dvojno špansko krono. Imajo nekaj zanimivih talentov, nekateri od njih bodo verjetno opravili predsezono s prvo ekipo, naslednje leto pa se probali uveljaviti v Barci B, ki bo imo tudi doživela kar nekaj sprememb. Npr. že omenjeni Ilias ter Diego Almeida, Chadi Riad, Alex Valle, Aleix Garrido, Marc Casado, Txus Alba in Estanis Pedrola ter verjetno trenutno ob Lamine Yamalu (ki pa bo drug mesec šele dopolnil 15. let in bo nanj še treba počakat nekaj let) najbolj vroč igralec cantere Victor Barbera. 

 

Bomo videli, če se bo drugo leto uspel uveljaviti v Barci B in bolj pomembno, če mu bo uspel preskok v prvo ekipo čez čas, je pa imo najboljša #9 v La Masii po Bojanu. Kar seveda ne pomeni veliko, glede na to, da je to pozicija, kjer smo verjetno zgodovinsko gledano proizvedli najmanj uveljavljenih igralcev. Tako da daleč od tega, da bi bil njegov uspeh zagotovljen, mislim pa, da ima kar lepe šanse. Samo naj mu podaljšajo pogodbo, preden ga izpostavijo svetu in dajo šanso v prvi ekipi. 

 

https://twitter.com/Nyctophile1_/status/1506294691352006662

 

https://footballtalentscout.net/2022/06/05/victor-barbera

 

Tako da Lewa pride za 2-3 leta, v tem času vidimo, kako se bo mulc razvil, drugače se 2024 pač kupi Endricka ali kdorkoli bo takrat najbolj vroč brazilski talent (vseh nam Real tudi ne more speljati). Ali pa Mbappe ali Haaland 2025 kot zvezdici za otvoritev prenovljenega Nou Campa ;) 

 

 

 

 

Ravno prej sem bral, da za 2023 Perez že planira "napad" na Bellinghama. Pa Real naj bi se z Atleti boril tudi za Lovra Majerja (novi Modrić), ki je imel odlično sezono v Rennesu.

 

Pa BTW, ko sem Atlete omenjal, naj bi bili blizu nakupa Solerja za 15m. Za takšno ceno se ga ne bi branil, sploh če se Frenkieja proda. Ampak nam so ga seveda ponujali za 40m. :lol: No, če pa imajo netopirji že res razprodajo, naj vsaj probajo dobiti Gaya-ja za 10-15m.

 

 

Drugače pa res vsaka čast Tebasu, kako mu je uspelo uničiti ligo. Klubi, ki so podpisali CVC so se odrekli svoji dolgoročni prihodnosti pa morajo zdaj Valencia, Espanyol in še kdo vseeno prodajati svoje top igralce močno pod ceno, da so lahko skladni z njegovim jebenim salary capom. :worship:

Še pred Gayo in Galanom bi mel Soso oz Rauma, ja vem sanje 😅😁

Povezava do prispevka
Karim reče pred 11 urami:

Za Nkukuja naj se Perez stegne. 

 

je že javno povedal, da bi šel zelo rad nazaj domov (PSG).

 

Demogorgon reče pred 6 urami:

Majer je kar zanimiva opcija.

 

če drži, kar je najnovejši rumor (Campos naj bi za trenerja postavil Galtierja, s katerim sta super sodelovala v Lillu), potem pravijo, da je Majer v PSG done deal. :hmm:

Povezava do prispevka

@reder Saj kot sem že večkrat rekel nakup veteranov ne izključuje možnosti, da se istočasno pripelje tudi mlajše igralce. Oz. na pozicijah, kjer mulce že imamo jih lahko veterani razbremenijo.

 

Aja, menda je drese za to sezono še zrihtal Bartomeu. A so ti še vedno všeč? :D 

 

 

Laporta: "On Thursday, if the socios vote in favor, we will launch certain economic agreements. That means that we will have a positive net worth, a normal debt ratio and we can strengthen the club to be a competitive team."

 

Laporta: "Barça are strong. The club have enormous strength to be able to attract financial deals and investors, but always maintaining our ownership model. If the members allow us to activate these 2 economic deals, we will be calm."

 

Laporta: "We will explain the 2 economic deals. We have to end the year with a positive balance."

 

No, bomo videli, kaj in koliko bodo razložili do naslednjega tedna in če bodo res kaj bolj transparentni, kot pa so bili dosedaj.

 

"Laporta has always made clear the transparency of its management, and it has made it clear several times, but there are also occasions when the partner has too little information to cast a vote, as is the case now with the partial sale of BLM and television rights, since it is not known what action power the new owners would have.

 

It also happened with Spotify's sponsorship deal. For confidentiality reasons, the club was unable to disclose all the details of the contract with the Swedish streaming music company. And the lack of information on the 1.5 billion funding for Espai Barca triggered open informative sessions for all members, in addition to a referendum."
 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 11 urami:

@reder Saj kot sem že večkrat rekel nakup veteranov ne izključuje možnosti, da se istočasno pripelje tudi mlajše igralce. Oz. na pozicijah, kjer mulce že imamo jih lahko veterani razbremenijo.

 

Aja, menda je drese za to sezono še zrihtal Bartomeu. A so ti še vedno všeč? :D 

 

 

Saj mi niso toliko všeč kolikor so mi lanski ogabni pa sem vesel normalizacije.  No pa spominjajo na tiste izpred 20+ let, ki so moji prvi spomini klubskega fuzbala. :D

 

Jah glej, če ima klub recimo 50 mil za porabit to poletje potem bo šla večina tega denarja za Lewo, s katerim denarjem bi potem pripeljali te mlade talente? Mogoče koga, ki je praktično zastonj, tiste ki stanejo 5-10 mil pa ne. 

 

Sicer naj bi včeraj dobili ponudbo za Lengleta s strani Porta ampak gre verjetno za drobiž tako pri odškodnini kot pri plači. 

 

 

 

Sam bi ga v vsakem primeru obdržal in mu končno dal šanso ampak za to itak ni šans pod Xavijem. Če bi z njegovim denarjem res dobili Silvo in Lewo potem ok, saj je dejstvo, da je Bernardo precej bolj primeren za pozicijo kamor Xavi sili FDJ-ja. Če bodo pa z tem denarjem nabavili samo nova 35+ let trupla pa nimam besed...

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Sam sem vedno govoril, da verjamem, da Xavi lahko uspe pod pogojem, da odjebe svoje BFF-je/kapetane ampak očitno ne bo tako in mi ga zaradi tega ni nič žal saj mislim, da bomo naslednje poletje že gledali novega trenerja in mogoče celo predsednika, saj uspeha z temi propalicami ne bo. Sam pao, sam se ubio...

 

Pa tudi sam sistem igre je neka cenena kopija Pepovega Citya, kjer praktično ni centralnih veznih ampak jih tišči na 10ko, krila na aut linijo, beke pa nekam v vezo. Ja, to lahko deluje če imaš kader kot ga je selekcioniral Pep, v Barci so pa profili igralcev na teh pozicijah popolnoma drugačni in potem pljuvajo FDJ-ja, ker ne igra dobro kot 10ka.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Če ti nisi slišal zanj še ne pomeni, da je anonimen igralec. :D

 

 

Dvomim, da je kaj resnice na teh špekulacijah o Bernardu Silvi. Tudi če prodamo De Jonga težko, da bi si ga lahko privoščili. Sicer City navadno ne zadržuje igralcev, ki hočejo oditi, a pod 60-70m ga tudi ne bodo spustili. In ta denar (če ga lahko zapravimo) bi raje investiral v obrambo. 

 

In da ne boste jokali, kako se samo za starce zanimamo. :D Ni ravno Pedri, a vseeno zelo velik talent. Sicer ob Torreju verjetno nekoliko nepotreben nakup, a če se ga lahko dobi pod podobnimi pogoji kot Pedrija in Pabla bi bili neumni, če ga ne bi podpisali.

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Karim reče pred 2 urama:

Gattuso pa uradno v Valencii, nevem zakaj imam obcutek, da bo to ponovitev Nevilea. 

 

ronaldinho reče pred 2 urama:

Sem ravno mislil vprašat, koliko časa mu date. Po mojem ne bo dočakal novega leta. :D

 

ne pozabit, da je Fiorentino zapustil manj kot mesec dni po imenovanju,- in to zato, ker so mu hoteli pripeljat igralce, ki jih ni hotel.

 

poleg tega, da mu bodo prodali vse najboljše igralce, pa je v Valencii glavni Mendes. le kaj bi šlo lahko narobe. :D

Povezava do prispevka

Me res zanima kako se bo odvila letošnja La Liga. Tale SP bo pošteno štrene namešal. BoH ve kaj vse si bodo še pol namislili. IMO zna bit to neka Liga ala tista, ko je COVID Fsekal. 

 

Kako bo to zgledalo, če je res, da bo Liga normalno dalje laufala? Kaj s Castillo bomo igrali? WTF?

Povezava do prispevka

Jap, za pomirit navijače bodo sedaj kakšne 2-3 tedne govorice o temu, da bo denar od FDJ omogočil Lewo, Koulibalya in Bernarda Silvo, par tednov kasneje pa novice, da Bernarda zlobni Pep ne spusti in ostali zahtevajo preveč kljub temu, da je Laporta naredil vse mogoče in jim ne preostane drugega kot Di Maria in Soler ali kaj podobnega. 

Povezava do prispevka

Če bi Soler prišel ne bi imel nič proti, a menda smo se mu odpovedali in dokler bomo čarali z drugimi nakupi bo verjetno sam že zdavnaj podpisal z Atleti. Potem bo pa kak paničen nakup. :D 

 

No, vsaj Gavi bo kmalu podaljšal. 

 

also, Real menda ne bo kupoval napadalca.

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Za enega vem, ne da pogledam TM. :D Cesc. 

 

Je pa res še kar nekaj dobrih kandidatov - Moutinho, Fernandinho, Lucas Leiva, Biglia, pa tudi nekoliko mlajši mladeniči kot Mata, Junuzović in Tomas Pina. :D 

 

Najbolj žalostno je, da najbrž večina od njih ne bi bila slabša od nepogrešljivega kapetana, bi pa igrali bistveno manj, ker pač niso imeli te sreče, da bi se rodili v Kataloniji. 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Glede Cesca, Mate in Moutinha se jaz ne bi preveč hecal, popolnoma nič ne bi bil presenečen, če res kdo od njih pride. 

 

Di Maria-Lewa-Mata

Cesc-Busi-Pedri

Alba Pique Araujo Alves

MATS

 

:wub:

 

Malo se bojim tudi enega napadalca, ki mu je letos potekla pogodba, je Xavijev BFF, hoče ostati v Španiji in želi enoletno pogodbo dokler ne gre v Miami...

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Namesto Pedrija naj še kar Xavi sam obuje kopačke pa Puyol naj se vrne iz penzije namesto Arauja in nam trojček ne uide. :mafija:

 

 

aja, Collado bo očitno tudi like a new signing. Saj meni je všečen igralec, a po drugi strani se mi zdi, da ima Trincao večji potencial in bi raje dal šanso njemu. Slednji je pa očitno blizu Sportinga. Kluba se še pogajata, ali bo šlo za direkt prodajo ali posojo z možnostjo/obveznim odkupom. Imo bi bila navadna posoja še najboljša, ker pričakujem, da bo pod vodstvom Amorima, ki je že bil njegov trener v Bragi močno napredoval in se lahko drugo leto bodisi vrne in dobi še eno šanso ali pa si bo vsaj dvignil ceno in se ga proda za več, kot pa se ga bi dalo trenutno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...