Skoči na vsebino

P: Stadler Form vlažilnik zraka Oskar


Istvan

Priporočeni prispevki

Kupljen januarja letos na Mimovrste, uporabljen dobesedno samo 1x, potem je stal zapakiran.. deluje seveda brezhibno, zraven komplet vse kar je bilo v škatli skup z original embalažo. Priložim tudi račun, je še skoraj leto in pol v garanciji. 
Cena: 80 60 eur (nov je 130 na mimovrste).

20230607_205622.jpgimage.thumb.jpeg.b87c68a8fe5c79340729c97d5ac36d87.jpeg

20230607_205557.jpg

20230607_205550.jpg

uredilo bitje Istvan
Povezava do prispevka

Čisto mimogrede bi endorsal produkt ker je res fajn. Malo je tečen ker pri vklapljanju in izklapljanju parkrat klikne z releji ampak ni nič motečega. Ko vrti ventilator je na nizki hitrosti dobesedno neslišen.
Bi pa bodočega lastnika opozoril da mora kupit novo ionsko kocko (preprečuje nabiranje bakterij v vodi) in nove evaporatorje. Vse to pri novemu dobiš zraven tko da si vračunajte v ceno, pomoje je malo visoka za rabljeno napravo brez omenjenih consume-ablov.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 22 minutami:

Čisto mimogrede bi endorsal produkt ker je res fajn. Malo je tečen ker pri vklapljanju in izklapljanju parkrat klikne z releji ampak ni nič motečega. Ko vrti ventilator je na nizki hitrosti dobesedno neslišen.
Bi pa bodočega lastnika opozoril da mora kupit novo ionsko kocko (preprečuje nabiranje bakterij v vodi) in nove evaporatorje. Vse to pri novemu dobiš zraven tko da si vračunajte v ceno, pomoje je malo visoka za rabljeno napravo brez omenjenih consume-ablov.

Good point, nisem pomislil na to, ampak zadeva je dejansko bila rabljena, tak da verjetno najboljš zamenjat. Itak je to potrošni material. Sem znižal ceno zgoraj za 20 eur. 

Povezava do prispevka

Še en mega fan Stadlerjev filtrov zraka. Jaz imam sicer Rogerja (več kot pol manjši model od tega beasta), ker moram paziti na stil in bi se še kdaj rad ljubil z žensko, ampak ja, te naprave zares delujejo in tale cena je wery nice deal. 

 

Če ima kdo občutljiva pljuča zaradi astme, je alergičen na prah ali mačjo dlako itd itd... tale zadeva reši problem ko šus. Očitno znajo švicarji delati še nekaj drugega poleg kemikalij, sira, čokolade in čizanja judov.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Istvan reče Dne, 22. 8. 2023 at 10:17:

Kupljen januarja letos na Mimovrste, uporabljen dobesedno samo 1x, potem je stal zapakiran.. deluje seveda brezhibno, zraven komplet vse kar je bilo v škatli skup z original embalažo. Priložim tudi račun, je še skoraj leto in pol v garanciji. 
Cena: 80 60 eur (nov je 130 na mimovrste).

 

 

 

A si prodal to ?

 

Ker jaz moram tudi mojega prodati ,enak model, rabljen 2 meseca :)

Povezava do prispevka

Mnja, pa efekt, da moraš še dokupit potrošni materieal... pa si že blizu cene novega.
Jaz sem drgač ta mali nabavil za v sobo čistilec zraka (neki takega kot je enkrat galko reklamiral) in sem tudi zadovoljen oz. je ona, splohse pozna, ko se začne sezona peloda.
Vlažilec bi tud enkrat mogoče vzel :nicjasno:

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Galko reče Dne, 28. 8. 2023 at 23:52:

Še en mega fan Stadlerjev filtrov zraka. Jaz imam sicer Rogerja (več kot pol manjši model od tega beasta), ker moram paziti na stil in bi se še kdaj rad ljubil z žensko, ampak ja, te naprave zares delujejo in tale cena je wery nice deal. 

 

Če ima kdo občutljiva pljuča zaradi astme, je alergičen na prah ali mačjo dlako itd itd... tale zadeva reši problem ko šus. Očitno znajo švicarji delati še nekaj drugega poleg kemikalij, sira, čokolade in čizanja judov.

 

Dobr si me nasral, sem mislu da je res mini in da je temu primerna tudi cena. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...