Skoči na vsebino

Ahsoka


Undead

Priporočeni prispevki

Prvi del mi je res bil meh. Lik Ahsoke je čisto drugačen kot v crtiču. Tam je bila feisty, odločna, tukaj pa je neka medla teta.

Pa trenutno najbolj pomemben politčni artefakt (zemljevid again!) lahko neka padawanka kar domov odpelje, ker je kao genij, pa ga bo skrekala btw. 

Sem bil kar presenečen, ko sem zagledal Filonijevo ime v creditsih. Sicer mi je njegovo delo hit ali miss, ampak vseno sem pričakoval več. Bom pa gledal naprej.

Pa paše gledat Titus Pullota, kjerkoli igra model, pusti vtis.

Povezava do prispevka
Undead reče pred 10 urami:

Andor mi je pa taka smet, da ga nisem mogel pogledat preko 2. dela.

 

Zakaj ti je pa bedna? Meni je Andor nekaj najboljšega iz Star Wars vesolja.

 

Ahsoka mi ni baš neki, ampak je okej za gledat.
Casting, z izjemo Titus Pullota, mi je izjemno slab. Glavna igralka daje čisto drugačen vajb kot risankasta Ahsoka, sploh ne paše in jaz je ne vidim kot Ahsoko, ampak bolj kot neki random lik.

Republikanci so naivkoti brez nobene hiearhije in odgovornosti, vsak dela kar se mu zdi prav, brez nobenih posledic. Generalka vzame na ilegalno deadly misijo kar sinčka, ni panike :D. Vajenka vzame velepomembno kroglo/zemljevid, in gre kar domov sredi ničega brez nobenega varovanja, ker pač rabi mir da se koncentrira! 

 

V fabriki križark so radniki lojalni imperiju zaradi pohlepa :rolleyes:, tudi zgrešeni stavek. Že v filmih se poudarja kako neefektivna in koruptivna je Republika. Konfederacija se je odcepila, ker je Republika bila totalno nesposbna in bolj sama sebi namen. Namesto da predstaviš sivino, kar je Andor naredil, kjer so good guyi hkrati tudi bad guyi, ker pač večino časa v življenju se izbira med večim in manjšim zlom. In meja med slednjima je včasih zelo medla. Konec koncev, to je tudi pahnilo Anakina na temno stran.

 

Andor je dodal novo dimenzijo Star Warsu. Iz pravljice do gritty realnosti. Če bi v tem stilu peljali Star Wars še naprej, bi verjetno obudili brand.

Povezava do prispevka

Ahsoka je atm dost ok serija - ni pa nek presežek. Definitivno boljše od Obi-Smeće Kenobi trasha, ampak par stopničk pod Andorjem.

Disney nelogičnosti je cel kup, ampak ajde, zamižiš na 2 oči pa gre.

 

Tbh me še najbolj moti Ahsoka. Sem kar dost fan na njen lik, samo se mi zdi da Rosario Dawson špila Ahsoko tako kot si Rosario Dawson predstavlja Ahsoko, kar pa glih ni blo, ne. OG Ahsoka je petarda, Disney Ahsoka je pa nek Qui-Gon wannabe boring filozof z energijo crknjenega konja, kar je dost contrary karakterizaciji, ki jo je mela v vseh medijih do zdej. Ne paše ji.

 

Ma pa serija Darth Bangs kjutiko, zarad česar jo je avtomatično lažje gledat :wub:

uredilo bitje Skunky Lee
Povezava do prispevka
Skunky Lee reče pred 1 uro:

Ahsoka je atm dost ok serija - ni pa nek presežek. Definitivno boljše od Obi-Smeće Kenobi trasha, ampak par stopničk pod Andorjem.

Disney nelogičnosti je cel kup, ampak ajde, zamižiš na 2 oči pa gre.

 

Tbh me še najbolj moti Ahsoka. Sem kar dost fan na njen lik, samo se mi zdi da Rosario Dawson špila Ahsoko tako kot si Rosario Dawson predstavlja Ahsoko, kar pa glih ni blo, ne. OG Ahsoka je petarda, Disney Ahsoka je pa nek Qui-Gon wannabe boring filozof z energijo crknjenega konja, kar je dost contrary karakterizaciji, ki jo je mela v vseh medijih do zdej. Ne paše ji.

 

Ma pa serija Darth Bangs kjutiko, zarad česar jo je avtomatično lažje gledat :wub:

Se 100% strinjam s tabo! Največji minus mi je Dowson, ker enostavno ne zna igrat Ahsoke. Kot si povedal, v risanki je Ahsoka energičen, kompleksen lik, tukaj pa kar nekaj, totalno brez energije....

Povezava do prispevka
Dog reče Dne, 7. 9. 2023 at 8:14:

 

Zakaj ti je pa bedna? Meni je Andor nekaj najboljšega iz Star Wars vesolja.

 

Ahsoka mi ni baš neki, ampak je okej za gledat.
Casting, z izjemo Titus Pullota, mi je izjemno slab. Glavna igralka daje čisto drugačen vajb kot risankasta Ahsoka, sploh ne paše in jaz je ne vidim kot Ahsoko, ampak bolj kot neki random lik.

Republikanci so naivkoti brez nobene hiearhije in odgovornosti, vsak dela kar se mu zdi prav, brez nobenih posledic. Generalka vzame na ilegalno deadly misijo kar sinčka, ni panike :D. Vajenka vzame velepomembno kroglo/zemljevid, in gre kar domov sredi ničega brez nobenega varovanja, ker pač rabi mir da se koncentrira! 

 

V fabriki križark so radniki lojalni imperiju zaradi pohlepa :rolleyes:, tudi zgrešeni stavek. Že v filmih se poudarja kako neefektivna in koruptivna je Republika. Konfederacija se je odcepila, ker je Republika bila totalno nesposbna in bolj sama sebi namen. Namesto da predstaviš sivino, kar je Andor naredil, kjer so good guyi hkrati tudi bad guyi, ker pač večino časa v življenju se izbira med večim in manjšim zlom. In meja med slednjima je včasih zelo medla. Konec koncev, to je tudi pahnilo Anakina na temno stran.

 

Andor je dodal novo dimenzijo Star Warsu. Iz pravljice do gritty realnosti. Če bi v tem stilu peljali Star Wars še naprej, bi verjetno obudili brand.

Pogledal zdaj do konca, prav mučil sem se do konca, dobesedno živi dolgčas je. Če bi spravili v 6 epizod vse pa bi blo mnogo boljše, ker se nič ne dogaja in ga umetno vlečejo čez 12 epizod. Z drugimi besedami, ta šov je overrated. Pa sem res hardcore SW fan, od OT do knjig, tudi prequeli mi niso tako slabi kot eni pravite, preigral sem stare špile kot x wing vs tie fighter, KOTOR 1 in sploh 2 mi je bil top, isto Clone Wars risanka, Rebelsi, Mandalorian(sicver 3. sezona ni na nivoju 1 in 2. sezone samo še vedno ni tako slaba), book of Boba Fett so zajebal, ker so 2 epizodi dali Mandalorianu namesto Bobi,  prehitro so fentali Cad Banea, ki mi je v risanki top lik, pa Ahsoka mi je kar kul, je res, da je bolj stoična pa ni agilna kot v risanki, sam tud v seriji je že mal starejša, v rebelsih je ravno okoli 20 let stara, se pravi je tukaj v seriji čez 40. Rogue one mi je bil ful dober film, ki je povezal obe triologiji skupaj, Solo je bil zanimiv heist movie v SW okolju, niti slučajno tako slab, Sequeli od Jar jar Abramsa pa no ja TFA je še nekak bil  dober, potem je pa debil Johnson pršu pa uničil vse kar je mogel potem je pa JJ Abrams probal rešit kar se še da od svojega predhodnika. Ker to, da so Luka zjebali pa Carie pa Forda so zajebali, dobro, da so vsaj Ray Stevensona izkoristili, kot se za gre preden je umrl (RIP). Luka nekak so redemali v Mandalorianu, kjer smo res videli, kaj je sposoben resni Jedi, Andor pa meh, nimam besed kako bi sploh na pozitiven način opisal to serijo. 

Povezava do prispevka

Kako smo si različni :D 

 

TFA je remake, ki postavi neka vprašanja, za katere Abrams itak nima odgovora.

Johnson naredi clean slate in še najboljši del nove trilogije.

Abrams nima nobene originalne ideje in pripelje nazaj Palpatina, pa še izvedba je v kurcu.

 

Mandalorian ima kul prvo sezono, solidno drugo, bedno tretjo.

Bobba fett - tudi če ne bi bilo

Obi wan - skippable at best

Andor - best Star Wars product since....ever :D

Ahsoka - sem biased, ker je to v bistvu 5.sezona Rebels, which I liked :D in mi je zaenkrat serije v redu.

 

Ampak vse skupaj vodi v prihodnost, kjer imamo največje sranje od sranje, ki se imenuje....Rise of Skywalker.

Povezava do prispevka

Fajn da nam dogajajo različne stvari :D.

 

Mandalorian mi je dolgočasen za popizdet. Nič se ne dogaja, razen fajtov s tedenskimi pošastmi. Nehal gledat. Mi je pa Luke scena bila res "yay!!!", obliž za rano po TLJ.

Andor mi je bil fenomenalen, ker expanda celoten univerzum in ga naredi manj pravljičnega in bolj oprijemljivega. Pa liki so mi bili dobro spisani in pa SIVI. Na nek način me spominja na Rome, pač akcija+politika.

S Bobom Fettom se nisem niti matral.

The Clone Wars crtič mi je bil kar kul. Nekatere epizode so fenomenalne!, čeprav presledki med njimi so pa čisti filler (pač Filoni). Je pa risanka dvignila prequele na višji nivo.

Rebelse pa nisem gledal, razen clipe na youtubi. Tisto kar sem videl, mi je bilo kul, ampak ne vem če se mi da prebijati čez filler epizode.

Obi-wan je bil zelo trapast.

Rogue one je bil proper.

Han Solo okej za pogledat, ampak nič več.

 

S prequeli sem vstopil v Star Wars, tako da meni bodo vedno ljubi, čeprav I in II sta objektivno slaba filma. Imajo pa dušo, za razliko od Disney kozlarije. III je čisto proper film na OG Star Wars nivoju.

 

Disney je čisto zabluzil, milenijska generacija režiserjev pa scenaristev pa itak nima za burek, ker turijo v filme/serije politiko in aktualne bedastoče, namesto da bi se ubadali z univerzalnimi temami.

 

Povezava do prispevka

Peta epizoda definicija wall to wall fan service filer epizode

 

and I love it

 

bolj flashy lightsaber fight koreografija v stilu prequelov je bila tudi osvežujoča... pullo je že zakon lik, sam vs ta disney sequel zweihender swing style in zdaj ashoka kendo fight scene so malo meh... 

Povezava do prispevka

Cela serija je zelo dobra, iz dela v del boljša. In v vsakem delu toliko velikonočnih jajc na serijo Clone Wars in Rebels. Recimo prva bitha Ahsoke z Anakinom na Geonosisu, captain Rex, obleganje Mandalore-a, Anakinova koreografija iz clone wars, uno phaseanje anakina v vaderja v megli...  Čisti top. 

Povezava do prispevka
Skunky Lee reče Dne, 7. 9. 2023 at 12:42:

Tbh me še najbolj moti Ahsoka. Sem kar dost fan na njen lik, samo se mi zdi da Rosario Dawson špila Ahsoko tako kot si Rosario Dawson predstavlja Ahsoko, kar pa glih ni blo, ne. OG Ahsoka je petarda, Disney Ahsoka je pa nek Qui-Gon wannabe boring filozof z energijo crknjenega konja, kar je dost contrary karakterizaciji, ki jo je mela v vseh medijih do zdej. Ne paše ji.

A to jo vsi primerjate z Ahsoko iz Clone wars? Al iz Rebels?

 

Ker primerjava med teenagerjem in skoraj-50-letnico res ne more bit na mestu :D

 

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 5 urami:

A to jo vsi primerjate z Ahsoko iz Clone wars? Al iz Rebels?

 

Ker primerjava med teenagerjem in skoraj-50-letnico res ne more bit na mestu :D

 

Ahsoka v filmu Clone wars je bla stara 14 let, Anakin pa 19.  Na koncu Clone wars je Ahsoka imela 17 let, anakin pa 22. V Rebelsih je tako na začetku serije stara 33, na koncu serije pa 37, v Mandalorianu pa svoji seriji 48 let. Tko da ja, je mal razlike. Niso vsi jediji  ko Yoda, da bi skakali ko žaba okoli pri 900 letih.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 urami:

Iz mandaloriana do jedija tko da se ostrizes. Ne rabs met force itd. Ze to da je zenska vrti lightsaber plus prezivi da so jo preluknjali kot ementalca

 

Nisi gledal Rebels serije, kaj?

 

Undead reče pred 1 uro:

Ahsoka v filmu Clone wars je bla stara 14 let, Anakin pa 19.  Na koncu Clone wars je Ahsoka imela 17 let, anakin pa 22. V Rebelsih je tako na začetku serije stara 33, na koncu serije pa 37, v Mandalorianu pa svoji seriji 48 let. Tko da ja, je mal razlike. Niso vsi jediji  ko Yoda, da bi skakali ko žaba okoli pri 900 letih.

Sej to glih pravim, verjetn je v 40ih letih mal spremenila razmisljanje in mahanj sile in ni vec impulziven pamz, kakor je bil anakin na zacetku.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...