Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 16 minutami:

@ke_kit in @Vučko3

 

Daj povejta al moram full šparat surovine za upgrejd orožja al jih kar nabereš? Ne bi se rad zajebal in našel kul orožja pa ne bi mel surovin, ker sem jih porabil na nekem lame. 

 

Pizda mi manjka poise :( Moram se navadit. Heavy attack mi sploh ne uspeva zaenkrat. 

Razen čisto zadnjih upgrejdov (full moons), boš lahko ostale kupoval neomejeno.

Jaz sem na koncu lahko fully upgrejdal 4 navadnih in 4 boss orožij, če se ne motim.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 40 minutami:

Jaz se zdaj jebem z zadnjim šefom. Prva faza je ok ( lepo parry, napad, parry napad ) , v drugi fazi me ne pusti dihat.... Ehh...Kakšni nasveti?

 

Parry, parry, parry. Lahko tudi slamaš LB. Meni je parkrat to usralo in je bil gotov. Sem ga pa delal v ng, kjer je baje občutno težji.

Povezava do prispevka

Ma jaz zastopim tips v Elden ringu recimo, al puzzle games. Ampak LoP je igra kjer dobesedno hodis naravnost in se tepes. Vse ostale mehanike so razlozene v nulo. 

 

Drugace z veseljem pomagam, ampak folk niti ni zacel spilat, ampak daj mi tips. Bog ne daj, da kdo od takih proba monster hunterja. Takoj zakljuci v Zaraf agregatnem stanju z lastno temo.

Povezava do prispevka

Sem si sestavil naginato...ali vsaj nekaj malo podobno temu ... in pa salamander blade+rapier hilt...oboje se novj crank za A scaling...ko mali otrok, ki najde novo igračko :D

 

Že tole fajn poka, komaj pa čakam da najdem kaj kar bo še bolje za dex varianto. Čeprav tale pogruntavščina z sestavljanjem orožja je prav super.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...