Skoči na vsebino

[multi] Lies of P


Denis

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 8 minutami:

 

Mam že nekaj časa filing, da si čist padel ven z iger in izgubil filing. Dejansko te večkrat pohecam z dlls, ker sem skoraj prepričan, da je ravno to krivo za izgubo tvojega interesa. Nekoč si full igral in debatiral o igrah, delal speedrune težkih iger... od kar si ga začel biksat s PC-jem in temi nastavitvami...pa praktično ne igraš več. Ne igraš iger samih, ampak se igraš z nastavitvami, ko dosežeš kar lahko max izstisneš pa te niti sama igra več ne zanima in jo pobrišeš. Zato jaz vedno pravim, da me boli kurac tudi, če mi igra na hipe šteka in mi je dosti bolj pomembno, če me igra potegne. Takrat me tudi štekanje, slabša grafika, glitchi... ne morejo odvrniti od igranja.

 

Moje mnenje :D

 

lp

Ne sej imas prav, sej vem.. sam ni zaradi pcja.. pc me motivira za igrat, da vsaj peobam grafiko :)))

 

Ne da se mi vec

 

Vcasih sem bil no life, mogoce malo depresija, mogoce malo zasvojen z igrami, zdaj ga malo bolj lajfam imam malo vec obveznosti.. sam ni niti to fora, lahko bi skenslal vse in bi igral, ce bi hotel... 

 

Ne vem, ne da se mi vec, ne vem kako bi razlozil.. pomoje je vec razlogov. Malo zaradi druzbe, malo ker sem se postaral in nimam vec motivacije po dokazovanju v tej smeri oz zdaj me motivirajo, zanjmajo bolj druge stvari.. mogoce nisem vec tolilo zasvojen in ce mi igra ni res dobra, ko pomislim, da bi ful igral kot prej me primejo krcevine

 

Ne vem ne jemljem vec tolko resno teh igric.. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ne sej imas prav, sej vem.. sam ni zaradi pcja.. pc me motivira za igrat, da vsaj peobam grafiko :)))

 

Ne da se mi vec

 

Vcasih sem bil no life, mogoce malo depresija, mogoce malo zasvojen z igrami, zdaj ga malo bolj lajfam imam malo vec obveznosti.. sam ni niti to fora, lahko bi skenslal vse in bi igral, ce bi hotel... 

 

Ne vem, ne da se mi vec, ne vem kako bi razlozil.. pomoje je vec razlogov. Malo zaradi druzbe, malo ker sem se postaral in nimam vec motivacije po dokazovanju v tej smeri oz zdaj me motivirajo, zanjmajo bolj druge stvari.. mogoce nisem vec tolilo zasvojen in ce mi igra ni res dobra, ko pomislim, da bi ful igral kot prej me primejo krcevine

 

Ne vem ne jemljem vec tolko resno teh igric.. 

 

Čist fer razlaga... Se pa je seveda videlo tudi tu konkretno, da nekaj ne štima glede gejmiga :D Pridejo taka obdobja, jaz sem jih tudi že imel in vem, da jih bom še kdaj.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

Boss fighte dosti bolj hvali v LOTF. V Lies of P baje izpadejo precej krat bolj nefer, ne zaradi skilla igralca... ampak mehanike. To mi malo smrdi glede LoP in sem večkrat zasledil pri komentatorjih.

Ja, to je mene tudi mal zmotilo. Po drugi strani pa glih zdaj gledal zensko ki je z eno roko premagala vse bosse. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Imas prav. 

 

Nisem  ker me je prvi boss tako jebal, da se mi ni dalo izgubljat zivce pol naprej z drugim. Ne povlece me toliko, da se mi bi zdelo vredno zivcirat.

 

To je taka igra za jo igrat, ko je susa in pol mogoce pades not.

 

Pa ni mi vsec to okolje neke lutke, ceprav lahko si predstavljas, da so roboti kao AI... sam.. ne vem glej slab sem postal :(

 

Je pa vse ze 100x videno, nic novega. Tudi, ce je izvedba dobra. Ze vem kaj me caka, linearno jebanje in zivciranje

 

Samo pizda ce je Denis naredil NG plus 4 more bit ql... pa se nek BERSERK armor sem vidu  da lahko dobis!!!!

 

 

 

Odkar si Xombie si ratal mal soft pa brez zamere :P 

 

 

Btw a so dodge kej popravl napram demu al je še vedno isti neuporaben drek? 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 urami:

Boss fighte dosti bolj hvali v LOTF. V Lies of P baje izpadejo precej krat bolj nefer, ne zaradi skilla igralca... ampak mehanike. To mi malo smrdi glede LoP in sem večkrat zasledil pri komentatorjih.

tko nekak sem imel feeling v demu

 

samo zadnjega bossa v demu nisem premagal in preprosto se mi ni dal, ker mehanično mi to ne sede

 

je pa gledat druge ljudi, ki obvladajo, kar zabavno, tako da pomoje bom kr en walkthrough pogledal pa bo to to

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Odkar si Xombie si ratal mal soft pa brez zamere :P 

 

 

Btw a so dodge kej popravl napram demu al je še vedno isti neuporaben drek? 

Baje je mal boljsi, ampak še vedno drek. Bolj je parry igra, problem tega pa je, bossi prehitri, P je pa rahlo neodziven. Nimam pojma, ampak dost ljudi tako misli.

Povezava do prispevka

Ma parry mehanike tudi jaz nisem postekal, pa Bitsu je razlagal, kak je parry pri Monster Hunterju, in tega jaz skos uporabljam. Tko, da ni glih skill issue, kokr je to, da nimas pojma kak napad prihaja. Tak obcutek sem imel v demu.

Pa zdi se mi, ko odigras napad, je lik malo dlje neodziven, kot pri ostalih igrah, in takrat dobis po pizdi. Sicer pa, nimam kaj pametovat, sam demo sem preigral.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 55 minutami:

Ta igra je napram Soulsom kot je Nutoka napram Nutelli. 

 

Hoferjeva lešnik krema je dejansko enak okus kot nutela in tud nič kaj cenejša ni.  Ampak ja štekam kaj hočeš rečt in v tem špilu ki se na videz tako svinjsko zgleduje po Bloodbornu je slab nadzor v demu men naredil še slabši vtis kot bi sicer... In ker sem v preteklosti kupil day1 že celga fuka soulslike iger in bil potem razočaran se tega enostavno ne grem več, čeprav je overall tale igra zagotovo boljša od večine teh iger. Grem rajš po dolgem času zalaufat Sekiro - nazadnje igral 2021.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...