Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bna reče pred 2 minutama:

megana ko zalaufaš ga fukne na 1300rpm in ga tam drži cca 20 sekund in odpre loputo, verjetno da se katalizator čimhitreje segreje, in ko obrati padejo na 1000rpm, in se loputa zapre pač speljem

20 sekund je ogrevanje avta na mestu?

 

evo 32 sekund da obrati padejo in se loputa zapre

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
Avril Lavigne reče pred 2 minutama:

A jih mas v predalu al na rokah k vozs?

ne boš verjel, ko je hladno jih dam na roke, nismo vsi taki holcarji kot si ti, čeprav sem se te dobro ogledal in imaš precej nežne rokice, glede ma imiđ tough guy

zakaj te muči če počakam 30sekund preden speljem?  meni je vseeno kako ti ravnaš s svojimi avti, zakaj tebi ni vseeno kako jaz z mojimi? težak ego in mi hočeš vsiliti svoj prav?

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
Morski reče pred 4 urami:

se spomnim novega audi a4 35tdi (vsaj mislim da je bil dizeln) zunanji sline v času med obema zaprtjema 2020. Ze faceliftan model z digitalnimi števci, športnimi zici, boljše ozvočenje, adaptivni tempomat. Za 32k eur v neki hudi akciji na zalogi. Nov avto. Res uber huda šansa je bil tisti avto. 

150-160km, preslab motor za tisto maso. a limuzina al karavan?

Povezava do prispevka

pr men vliva benz na katalizator kr ene 3 min, pac bistveno vec ko pol minute, ce se odpeljwm neha, samo ce ni segret pri prvem semaforju, ga da v nulo pa spet vliva gor benz ko cakam na zeleni... marsikdo to ven zmapira ker je itak sam zaradi ekologije... 

Povezava do prispevka
doz reče pred 52 minutami:

ne boš verjel, ko je hladno jih dam na roke, nismo vsi taki holcarji kot si ti, čeprav sem se te dobro ogledal in imaš precej nežne rokice, glede ma imiđ tough guy

 

 

pod to robato zunanjostjo se skriva prijazen fant, ki nikoli nebi zapeljal nasprotno v krožnega.

 

za razliko od nekaterih...

Povezava do prispevka

Ne bi rekel 😄 avril ima še dosti hujši ego kot jaz, ko bo na kakšnem meetu ga bom ogovoril in malo zdražil da bo pokazal svoj pravi obraz, da nam pokaže kako ne reagiraš če te nekdo malce izzove 😄 bom posnel itak je na javnih krajih...

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 1 uro:

ne boš verjel, ko je hladno jih dam na roke, nismo vsi taki holcarji kot si ti, čeprav sem se te dobro ogledal in imaš precej nežne rokice, glede ma imiđ tough guy

zakaj te muči če počakam 30sekund preden speljem?  meni je vseeno kako ti ravnaš s svojimi avti, zakaj tebi ni vseeno kako jaz z mojimi? težak ego in mi hočeš vsiliti svoj prav?

Nc ti ne vsiljujem, samo hotel sem povedat, da po nepotrebnem kompliciras. Za mogoce 1% boljse razmere za motor porabis 90% vec casa. 
 

Nimam pojma o kaksnem imidzu tough guya govoris. Mau creepy, da si me na skrivaj ogledujes, ampak whatever floats your boat. 

Povezava do prispevka
doz reče pred 8 urami:

Idiot, kolikokrat sem napisal da itak.da sem zajebal, ampak razlog pa je da sem imel 4km faking kapsa na riti brez lučk, ki me je izživciral do konca, lahko se zmeniva kje pa ti razložim v glavo, če ne znaš brati.

 

Ma ne vem. Nekaj si moral narediti, da ti je sledil še od trgovine. Ali imaš šuškavo trenerko ali pa pač ve, da so posebni primeri v "športnih" avtomobilih in se dajo sprovocirati. Saj smo meni tudi bili za ritjo dostikrat pa jih nisem jebal.

Povezava do prispevka
doz reče pred 51 minutami:

Ne bi rekel 😄 avril ima še dosti hujši ego kot jaz, ko bo na kakšnem meetu ga bom ogovoril in malo zdražil da bo pokazal svoj pravi obraz, da nam pokaže kako ne reagiraš če te nekdo malce izzove 😄 bom posnel itak je na javnih krajih...

 

Lahko ena NFS dirka po BTCju. Vem, da se boš krožnih napačno lotil ti anglež sir Doc. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...