Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

VonGriffin reče pred 1 uro:

 

tole je Prius le da kot suv varijanta

 

bainit reče pred 34 minutami:

pomoje bolj yaris, glej tisto malo zadnje stransko okno

not je verjetno utesnjen ko jugo

 

 

 

Ne dejansko je pogon od Priusa, samo oblika je pač, kar je, stvar okusa.

 

Nisem pa vedel, da pri nas prodajajo C-HR tudi v priključni hibrid varianti.

 

Corolla Cross se mi zdi dosti bolj uporabna, ni pa PHEV in je še bolj grda. Ne vem, en kup kompromisov je pri tej Toyoti, če hočeš kaj izbrati.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Ne vem, če je kdo opazil, ampak tej Corolli Cross Hibrid štrli cev od motorja do avspuha tako na oko ene 10cm pod avtom. Prav moteče videt, ko voziš za kakšno. Jaz se po neki malo slabši cesti sigurno ne bi upal peljat.

 

 

IMG_20240303_195346.jpg

toyota-corolla-cross-atmos-awd-hybrid-28.jpg

 

Cross in to...

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 15 urami:

ne morem imeti vec nizkega avta ker me hrbet jebe, rav4 pa mi je prevec bikast. 38k je plugin. Tam  20k za placat ker mi bodo vzeli trenutno toyoto tako da ni to neka cena.

Cimbolj kompakten, babji avto

 

  

 

 

dobro so se to pošalili z best looking :D

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 17 urami:

Ne vem, če je kdo opazil, ampak tej Corolli Cross Hibrid štrli cev od motorja do avspuha tako na oko ene 10cm pod avtom. Prav moteče videt, ko voziš za kakšno. Jaz se po neki malo slabši cesti sigurno ne bi upal peljat.

 

 

IMG_20240303_195346.jpg

toyota-corolla-cross-atmos-awd-hybrid-28.jpg

 

Cross in to...

 

Sem opazil ja in se mse zamilil, da se zataknem za eno korenino v gozdu :D

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 21 urami:

ne morem imeti vec nizkega avta ker me hrbet jebe, rav4 pa mi je prevec bikast. 38k je plugin. Tam  20k za placat ker mi bodo vzeli trenutno toyoto tako da ni to neka cena.

Cimbolj kompakten, babji avto

 

  

 

Mene tudi jebe hrbet. Imam zdej Alhambro ki je narejena na podobno foro kot SUV čeprav je enoprostorc (višji avto itd), in se mi ne zdi da je karkol boljš za hrbet. Kvečjemu pač ko greš ven greš dol in ko greš v avto greš gor, na koncu je isto. S tem da ko greš ven se lahko potegneš za volan če sediš nizko... Pomoje je to sam nek marketing bullshit proizvajalcev, da lahko računajo več za SUV-e ki pa nima praktične vrednosti. Point je pa seveda da rabiš dobre zice

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...