Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 16 minutami:

da fuq

 

slovenčki čist zmešani

 

 

edit: hahaha, grem na uradno mazda stran in ne morem niti v konfiguratorju naredit mazde 6 :avadodo:

kir del "skenslali so" ni bil jasen? :D

 

ne moreš je naročit ergo ni je u konfiguratorju.

sej tko je z večino limuzin/karavanov, pač treba te SUVe posiljevat in to je to.

Povezava do prispevka

Ja ne morm verjet a ne. Ker grem na avstrijsko stran, ga majo normalno v ponudbi. Pač bolano. O.k., pač razumem, da jih nimaš na zalogi, ker ti ne grejo al neki. Ampak da ga enostavno ne morš sploh naročit? Wat is dat :D

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Zanimanja ni, ker je že star avto in noben pri nas tega ne kupuje, ker je vidno zastarel. Glede na to da je bla Octavia med najbolj prodajanimi avti v Evropi lani, pa tudi v Sloveniji, povpraševanje po karavanih več kot očitno je, ni pa zanimanja za stare modele, al pa precenjene. 

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 8 urami:

Zanimanja ni, ker je že star avto in noben pri nas tega ne kupuje, ker je vidno zastarel. Glede na to da je bla Octavia med najbolj prodajanimi avti v Evropi lani, pa tudi v Sloveniji, povpraševanje po karavanih več kot očitno je, ni pa zanimanja za stare modele, al pa precenjene. 

Mazda 6 je top shit. Dokler je še nek star model je samo dobro. Vsaka naslednja generacija avtov (ali česarkoli) je sam bolj šit. 

Povezava do prispevka
Morski reče pred 20 urami:

Bmw in porsche fukneta na konfigurator takoj ob predstavitvi modela.

 

tiesto reče pred 19 urami:

Skoda tut rabi dva tri mesce, da se pojavijo na konfiguratorju.

To je odvisno od uvoznika oz. države. Na Češkem in Nemčiji je bila Octavia v konfiguratorju takoj, pri nas pa pride pol leta kasneje. 

Povezava do prispevka

res smo ološ država

 

evo že prvi problemi Jeep-a, pa še niti 1k km nima.

 

Na random se vžiga blind spot in na avtocesti je to nevarno, ker ti potem avto ne pusti kar tako menjati voznega pasu.

 

pa vrata od prtljažnika se kdaj avtomatsko odprejo, kdaj ne, bom še to rekel.

 

Oh, sedaj ko je dež, teče voda po stranskem steklu, ravno tam kjer je ogledalo, tako da ne vidiš pou kurca nič (v kombinaciji z zgornjem je GG WP) in to sam na voznikovi strani.

 

Poročam, kaj porečejo na servisu.

  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 2 urama:

res smo ološ država

 

evo že prvi problemi Jeep-a, pa še niti 1k km nima.

 

Na random se vžiga blind spot in na avtocesti je to nevarno, ker ti potem avto ne pusti kar tako menjati voznega pasu.

 

pa vrata od prtljažnika se kdaj avtomatsko odprejo, kdaj ne, bom še to rekel.

 

Oh, sedaj ko je dež, teče voda po stranskem steklu, ravno tam kjer je ogledalo, tako da ne vidiš pou kurca nič (v kombinaciji z zgornjem je GG WP) in to sam na voznikovi strani.

 

Poročam, kaj porečejo na servisu.

 

Ker model jeepa?

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 19 minutami:

Sam sem bil proti nakupu,

 

sam kaj nej, sej sta dovolj stara

 

pizdarija ta Forthing mi je lep, tudi kvaliteta zgleda na mestu, komi čakam da Kitajci zjebejo Evropski trg

Ne upaj, ker bodo tudi tvoj standard zjebali, če se to zgodi

Povezava do prispevka

Kaj pa je standard?

 

A tole je Evropski standard? 

 

https://siol.net/avtomoto/testi/se-prvak-razreda-hibridni-clio-za-28-tisocakov-foto-630508?fbclid=IwAR3tYWZ1GwWK3PyDBoe3e-WOJaRHEt_VlnWfJ5VXOCiu7GDVtIzvzdXhJoc_aem_AbwQnHwDEnMQPo7mLNNplMsAbl1CZEoys43rTNZ4d-ysmNFRCUiPam9VSksObP35Ltc

 

28k za Cliota s porabo 5.5?

 

Nej se ze zbudijo te firme ali pa naj pac crknejo.

 

Ce Kitajc dela boljse pac dela boljse. 

 

Kot potrosnika me boli kurac, hvalabogu moja sluzba tudi ni pogojena z avtomobilsko industrijo.

Povezava do prispevka

Kako pa?

 

Kitajc mi sesa bajto, je ni evropske firme ki bi sestavila tako dobrega robotka

 

ko to pisem si s kitajsko sonicno zobno scetko umivam zobe

 

voda mi tece s kitajskih crnih spin

 

sry sam meni se je standard zaradi kitajcev zvisal in ne znizal.

 

No da ne smetimo te teme, evropski avto gore dole (to je itak placano) je jeep kar smec.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...