Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 11 minutami:

V tej sezoni naj bi bli rifti ane? Ne pa še Loot v2?


Ne. Bodo challenge rifti iz d3. Ne vem, ce si jih kdaj delal, ce nisi igral sezon. To so fiksni premade rifti na tedenski bazi, katerih bistvo je leaderboard. Pridejo kasneje tekom sezone. Imenuje se Gauntlet.

 

Loot 2.0 bo sele naslednjo sezono.

Povezava do prispevka

delam holy grail na diablo dvojki. vcasih dolgo cajta ne igram pa tud tko si je tezko zapomnit kaj vse si ze nasel in se mi je dogajalo da nisem pobral itema, ker sem si mislil eh, itak ga ze mam. al sem pa pobral item, ga idjal in sel v seznam preverjat in sem ga ze nasel. skratka grozno

 

sem si danes skodiral en overlay s seznamom manjkajocih zadev. zaenkrat mi se ne pasejo vsi itemi gor na seznam ker je predolg in si moram neke tabe narest al neki ampak zaenkrat bo okej

 

1KzjCCR.jpg

Povezava do prispevka

d2 loot filtrov mas kolk hoces za singleplayer. 

 

ta app se sploh ne dotika igrice, samo overlay je (ki spusca skozi miskine klike) kjer kaze iteme. 

 

zdaj sem dodal se search za iteme. iteme sem vnesel v app in naredil logiko da lahk oznacis kere si ze nasel.

 

manjka mi samo se gui za to oznacevanje in bo uporabno.

Povezava do prispevka

manualno mores zabelezit ko najdes. in zdej morm vedno it alt tabat v browser da zabelezim. ko bom pa mel to bom pa kar "v igrici" zabelezil. plus tega da mi to kaze kerih itemov se nimam da jih ne pozabim pobrat.

 

delal sem tudi programcic ki bere save file in zazna ko pride item v tvoj inventar. tam je bil problem ker sem too stupid za rust in sparsat binary save file. pa se vedno moras dat item v inventory. ce bi hotel drope gledat moras brati memory od spila al pa narediti mod ki se nalouda not v spil. 

Povezava do prispevka

Vmesnik za robotka tweakat je za kozlat zanič in nerazumljiv. Quest "Drums of the Vault"  je zbugan in ga sploh nisem mogel nadaljevat ker je peč al whatever neinteraktivna. 10 logofov in restartov kot je bilo priporočeno za fix ni pomagalo in itak se mi je spalo. Druid mi že v osnovi ni videt kot fun classa tako da zna bit da bom tole res kar skipal lol.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...