Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Res neverjetno kako je igra fun times do cca levela 80 potem rata slog. Ko sem pa lvl 85 me pa vse mine, ker dobesedno vsake 5 minut pregleduješ loot za mizerno šanso da je nekaj upgrade. Jebem jim kvantiteto in bloat v 3pm. Pomoje bom čez par dni raje šel nov lik če bom sploh še igral to sezono.

Povezava do prispevka

Sej neki so dali v to smer: imaš te bosse.

 

75 Varshan in Gregor, 85 Beast of Ice in Zyr, 100 Duriel, 100+ Lilith. 100+++ bodoči abatoir of Zyr, ki pride čez en mesec cca.

 

Kar se loota tiče je tudi nek mikro korak v pravo smer, saj višji lvl kot si, več boš dobival ilvl drope proti 925, enako velja za NMDje, višje kot pucaš bolj kakovosten bo loot.

 

Je pa bloat enormen, sploh za necrota: minion dmg, minion hp, chance to slow on hit, chance to heal on hit, chance to restore primary on hit, dmg to injured, dmg to moja mama, dmg to moj ata.... grozen bloat, zlasti pa je težava v temu, da je vsaj 80% affixov dejansko neuporabnih do amena. Težko boš naredil kak build, tudi nišni s temi debilnimi statsi. Že korak nazaj od D3 je to, da imaš celo možnost dobit str, dex, will na int liku.. argument češ, saj ti npr. dex daje mali korak za %CC je slab, namreč itak imaš affix all stats, ki bo vedno boljši, še boljši bo itak primary stat tvojega lika.

 

Pa glede na to, da je sedaj dobesedno isti kurac kak %dmg imaš v affixu, ker je VSE additive... potemtakem je povsem trivialno imet 50 različnih dmg to XY statov (crit dmg, crit dmg with bone, vuln dmg, lightning dmg, cracling energy dmg, mamica moja dmg ipd.) Grozno neuporaben bloat affixov.

 

Ampak ok, rekli so da za to rabijo čas, zato bomo vidli kako bo to v S3 oz. najbrž šele v S4.

S3 bo vsaj dal velik QoL change, da bodo affixi upgrejdani v codexu, tako da boš lahko vsaj imel alta, ker zdaj ni šans, da imaš plac v stashu za 3. lik... že pri 2 moraš bit dokaj natančen, da imaš dovolj placa.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
shure reče pred 16 urami:

Tile dropi mi prav ubijajo voljo do življenja, totalno preveč vsega. Poiskal sem nekaj solidnih ancestralov in zdaj praktično ne gledam več. A bo tole zadostovalo do Tal ringa?

IMG_1593.thumb.jpeg.5cece3cbc6a94bd3b50b663c0f899b3d.jpeg
 

Imam 6 "paketkov" za Varshana, mi kdo pomaga jutri zvečer naredit?

 

Rerolaj res gen v energy cost reduction 

Povezava do prispevka
shure reče pred 18 urami:

Tile dropi mi prav ubijajo voljo do življenja, totalno preveč vsega. Poiskal sem nekaj solidnih ancestralov in zdaj praktično ne gledam več. A bo tole zadostovalo do Tal ringa?

IMG_1593.thumb.jpeg.5cece3cbc6a94bd3b50b663c0f899b3d.jpeg
 

Imam 6 "paketkov" za Varshana, mi kdo pomaga jutri zvečer naredit?


Lahk mene zvecnes, ce bom online komot pomagam.

Povezava do prispevka

Stormclaw druid je insane, to mora bit broken. Nobenga jebanja z resourci, samo drzim X ki sprozi basic ki sprozi se en basic pa gres kot topel noz skozi maslo, mam filing kot da igram z bazuko. Par defencov in petrify. Pa to je z nekje 30% pravih statsov na opremi. 
 

Ce kdo razmislja o se enem liku to sezono priporocam, je pa unique a must, pade nekje med 15-20 poskusi v povprecju

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 urami:

mmm... mi je zdaj 2x padla crone palčka. Bom kr prisiljen probat ta build.

 


Sporoci kako ti bo. Meni je gameplay ubistvu bolj boring kot pulverize, speed je pa insane

 

Sem pa js dobu kr slab roll tko da bom se eno nafarmal

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Tko na hitro.

Prej sem imel tornado volka, ki je bil veliko boljši v gužvi kjer je precej pomagal tisti Drakula power, ampak je bil 1v1 švoh.
Pri stormclawu je ravno obratno. Ne, da bi zdaj bil kak problem, ko me zalije greznica Satanov, ampak je tornado s tem opravil hitreje. Je pa res, da mi za ta build falijo še čevlji, kikla in igranje z rolli.

Pa grind za tisto črno flaško, ki ti odpre danđn v fractured peaks ni vreden pol pizde mrzle vode. S tem, da mi ni vsak NMD dal te flaše. Pa še šef je bedn.
Duriel je bil pa ql. Sploh, ker te pred vhodom čakajo lvl100 playerji, ki fehtajo surovine k đanksi na avtobusni postaji
Mats? mmmmats? UavMats?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...