Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gladiator reče pred 12 minutami:

image.png.692365feb45298f7fb756c0bf369b6ed.png

 

Mislim, da bodo na konzolah lahko bolj normalno igrali naslednji teden, ko bodo tudsi tam vzpostavili vrste.

Jaz sem v vrsti 260. 

Zate je čakanje 40 minut na igro bolj normalno igranje? Cmon man, to je navaden bullshit in nadaljevanje tragikomedije. Na redditu je nekdo bil 666. v vrsti. Ne me jebat, da je to normalno. Kako smo lahko prišli iz serverjev offline 2-5 ur na dan do čakalnih vrst in onemogočenega igranja za konzole cel dan? Kot pravim, bi refund pa bodo prej prašiči leteli.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Drugi dan zapored ne morem igrat, s tem da tud prej 3 dni ni delal brezhibno. Res se ne spomnim podobnega primera 25+ letih igranja. 

 

Tiber reče pred 1 uro:

Meni pa dela. Sem ene parkrat stisnil na online v spilu in je po enem petem poskusu me konektalo in zdaj pustim pac laufat cel dan, pa ko mi je malo igram :D

To sem jaz tud včeraj probal 30+ in ne pridem not... Za Blizzard pa ta vikend težave sploh ne obstajajo več. 

Povezava do prispevka

Serverji so globalni, ker imajo cross save.

 

Problem je, da so sedaj naštimani na queue, ko je overload. PC je imel client patch, konzole dobijo šele drug teden. Drugače povedano, skoraj nemogoče da bi šli na konzolah not, ko bodo visoki queueji, ker pač client še nima naštimano, da ti omogoči queue. Torej vsakič ko dobiš tisti error, pomeni, da si spet na začetku queue, ko boš stisnil online, torej boš šel gor, ko bo vrsta manjša od časa, da ti javi error. 

 

Good luck.

 

Drugače če dosti igrate močno priporočam doubble dip PC/PS5, ker lahko trejdaš, igraš multi, po drugi strani pa tudi paše it s PCja na kavč/TV igrat na PS5 vsake tolko, vsaj meni. 35 eur ni spet nek dnar, po drugi strani razumem nejevoljo, ko si rečeš, kurac, še tistih prvih 35 eur si ne zaslužijo, kaj šele, da bi 2x plačal...

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

Serverji so globalni, ker imajo cross save.

 

Problem je, da so sedaj naštimani na queue, ko je overload. PC je imel client patch, konzole dobijo šele drug teden. Drugače povedano, skoraj nemogoče da bi šli na konzolah not, ko bodo visoki queueji, ker pač client še nima naštimano, da ti omogoči queue. Torej vsakič ko dobiš tisti error, pomeni, da si spet na začetku queue, ko boš stisnil online, torej boš šel gor, ko bo vrsta manjša od časa, da ti javi error. 

 

Good luck.

 

Drugače če dosti igrate močno priporočam doubble dip PC/PS5, ker lahko trejdaš, igraš multi, po drugi strani pa tudi paše it s PCja na kavč/TV igrat na PS5 vsake tolko, vsaj meni. 35 eur ni spet nek dnar, po drugi strani razumem nejevoljo, ko si rečeš, kurac, še tistih prvih 35 eur si ne zaslužijo, kaj šele, da bi 2x plačal...

A si ti fuknjen da bi jim dal še dodatnih 40€ za tole sranje? Dejansko bi moral vsi zahtevat refund  ker edin to bi jih mrbit malenkost prestrašilo, ne pa da jih nagradimo z še več denarja lol. 

Povezava do prispevka

Jap.. dobr cancer je tole.. najprej cakat pol ure+ da ti pride not, potem pa me najpogostoje ze mine igrat. Ce se mi slucajno pa se vedno da igrat, pa mi v roku 5 minut random crasha spil in se lahko sam spet v cakalno vrsto postavim... 

 

Hotel sem Smiterja zlvlat, ker mam ze vecino opreme in da bi zacel torche farmat, sam kaj ce mi crashne sred organ farmanja in ostanem brez vsega. Ko jih jebe...

uredilo bitje MesarMate
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...