Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 10 minutami:

Mam za šenkat, naj se oglasi kdor kaj rabi:

 

- Trang oul armor (necro set)

- Griswold armor (paladin)

- Cow king hat

- Mavina gloves in belt

- lidless wall shield 

- tal mask

- infernostride unique boots

Trang armor, če se imaš.  Ti lahko menjam za tal orb ali ik orožje...če rabiš.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
drevored reče pred 15 urami:

pa enkrat k si normalno gearan ne rabis vec goldwrapov, war hatov, viperskinov etc

in pol igras igras in nobenga dropa in ti valda zamori.

Lol ves ta gear jaz še uporabljam... Vse kar sem dobil je Occu in trash roll viper. Pa runo Cham ki je useless peace of shit... 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 16 urami:

 

Od vseh buildov k sem jih sporbal z asorco je ta meni daleč najljubši in ni enemija/cone, ki je ne bi mogel poharat.

 

D2 je pač tolko starejša igra in preigrana do onemoglosti. Je pa res, da itemizacija in liki imajo svoj poseben čar, D3 mu ne seže do kolen, žal, čeprav D3 za svoje čase mi je zelo dogajal, ampak ga ne bi šel še enkrat igrat danes. 

 

Mogoče bi bil čas, da si nardiš nov lik, meni sede malo menjat iz endgame grinda na kak nov lik/build, ravno da razbije rutino. Pač se vidi, da igramo le tole en mesec vsak dan in bi bil čudež, če ti ne bi zadojadilo po tolkem času.

 

Pa sej jaz imam summonmancerja lvl 87, Sorso lvl 86 in Hammerdina lvl 67 tko da itak da ne igram skos eno in isto. Zdej sem farmal ključe to pa itak countess in summonerja nima smisla z drugimi ko z sorso delat.

 

Btw a imamo kakega smiterja na PSN ker imam končno 3x3 set? :) Countess je pa bitch. Najvišja runa ki jo je dala med farmanjem ključev je bla pomoje hel lol... Včer mi je pa padu Vex od random moba ko sem levelal hammerdina na NM baal runih na poti do lvl 70.

 

MP na konzoli so še vedno totalne SMETI. Sem probal delat te ballrune in nismo bli nikol več ko 3je v grupi in ko končaš te stalno rejoina nazaj v isto igro če je ne zapustijo vsi... Pol te vmes seveda še lockne ven in moraš narest eno igro z offline likom da lahko spet narediš online igro... Faaaaaak... 

Povezava do prispevka

Jah poceni so sam niso tolko, kot si sam reku jih treba nardit ene par in hizro zmanjkajo

 

Sem jih nardil ze 4 in niti en ni bil nad 30.. tako da mi jih je zmanjkalo.. zmanjkalo mije tudi hell run in vse pac

 

Zato sprasujem ce se splaca dat v unega ki ima nizek deffence in visoke resistence al raje sparam rune za kiri boljsi base in pol grem all in v unega

 

Dobro v glavnem uni z nizkim defence in visokim res all je ql.. to me je zanumalo, ce je nizek deffence deal breaker al ne

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

O fak šele zdej sem vidu da zdej ko mam Vex lahk naredim HOTO!!! :D  Drgač pa jaz imam tud ultra bedn ščit še vedno na hammerdinu in preden grem na hell bom definitivno rabil nekaj z več kot 22 allres ter 50defense lol. Sam kurc k mi ne pade nič od kravc zadnje čase...

 

 

@drevored čak ti si na PCju al PSN?

 

@bitsurugi dej zlevelaj enga smiterja k si zih bogat da nam boš delal uberje :P

 

 

 

Povezava do prispevka

gres noter v sanctuary full speed do sealov, pobijes seal bosse. en seal pustis (tistga k ne spawna monstrov). teleportiras po sanctuaryju, da aktiviras mobe in gres aktiviras zadnji seal, ki instantno ubije vse. teleportiras okrog in preveris kaj je dropalo.

seveda mi ni tocno jasno vse. naprimer kolko cajta so monstri "aktivirani", ce jih ne aktiviras ne dobis dropov. ne vem tudi, ce se uposteva tvoj mf pri tem.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

O fak šele zdej sem vidu da zdej ko mam Vex lahk naredim HOTO!!! :D  Drgač pa jaz imam tud ultra bedn ščit še vedno na hammerdinu in preden grem na hell bom definitivno rabil nekaj z več kot 22 allres ter 50defense lol. Sam kurc k mi ne pade nič od kravc zadnje čase...

 

 

@drevored čak ti si na PCju al PSN?

 

@bitsurugi dej zlevelaj enga smiterja k si zih bogat da nam boš delal uberje :P

 

 

 

 

Delam na temu :D 

 

Seal pop run ti nardi kill z 0 MF @drevored fyi

 

Sem trenutno na ps5, delam hell rune, če kdo kaj rabi... public multiplayer je trenutno na konzolah utopija, ampak za malo kavčat in igrat je ok...

 

Prej padel poison jewel/faucet, roll 4/5. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 25 minutami:

Prej padel poison jewel/faucet, roll 4/5. 

hehe  jaz sem dobil doslej samo enega  pa še ta je bil 3/3 lol... za crknit no... :cry:

 

  

bitsurugi reče pred 25 minutami:

Delam na temu :D 

Kok še rabiš da bo nared da vem če počakam in bom raje tebi dal kako runo al pa 1x3 za plačilo? :)

 

drevored reče pred 29 minutami:

gres noter v sanctuary full speed do sealov, pobijes seal bosse. en seal pustis (tistga k ne spawna monstrov). teleportiras po sanctuaryju, da aktiviras mobe in gres aktiviras zadnji seal, ki instantno ubije vse. teleportiras okrog in preveris kaj je dropalo.

seveda mi ni tocno jasno vse. naprimer kolko cajta so monstri "aktivirani", ce jih ne aktiviras ne dobis dropov. ne vem tudi, ce se uposteva tvoj mf pri tem.

hmm to dejansko ni slabo za bliz sorso lol, itak je to še večja šansa da runa pade pol verjetno bom probal takoj ko pridem domov :beer:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

  

bitsurugi reče pred 3 minutami:

 

Zdaj gre v Hell, tak da kmalu. Ne rabim nič plačila, to bo džabe servis, kdor ima ključe bo dobil nazaj unid torch. 

 

 

Wohoo če rabiš pomoč (TPje itd) za hit čez hel pridet povej! Večino stvari lahk nardim z sorso, edino za baala rabm pa summonmancerja pomoje ker žal nimam max resistov oz hmmm če naredim HOTO jih dejansko verjetno imam :D

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...