Skoči na vsebino

P: Nvidia Geforce GTX 1070 G1


Lepi Šime

Priporočeni prispevki

Na bolhi se prodajajo med 125 in 150€, na FB marketplace je ena najcenejša 100€ in gredo tudi tam do 150€.

 

Meni se zdi cena glede na ponudbo drugje ok. Če se bo našel kupec ali ne, bo že pokazal čas, se mi pa zdi da, noben ki odprodaja opremo ravno ne sanja o tem kako bo #1 najcenejši ponudnik v slo.

 

Če je pa tako ustrelil mimo, mogoče lahko kdo predlaga bolj realno ceno?

 

PS5 Lover reče pred 2 urama:

1070 se dobi že pod stotko, če znaš barantat.

 

LP

 

Isto se jo lahko proda za 150+ če znaš prodajat, I guess :whistle:

uredilo bitje kooleraba
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
G-Man reče pred 9 urami:

 

seveda nisi. 

tisto kar si tam napisal, torej 120, je samo za lepo videt. 
Ker cena ni zadnja, pridem to jutre iskat za 25e. 

kje lahko pickuppam?

jst bi takim kot si ti ugodil, in poslal en random naslov za prevzem na katerega bi se samo ti prikazal, jaz bi se pa smejal na kavču, tvojo številko pa blokiral. 

uredilo bitje Chris
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chris reče pred 2 urama:

jst bi takim kot si ti ugodil, in poslal en random naslov za prevzem na katerega bi se samo ti prikazal, jaz bi se pa smejal na kavču, tvojo številko pa blokiral. 


dost me boli kurac kaj bi ti naredu in kaj ne, če napiše neko ceno, naj za to ceno mož stoji. 

Če ga je sram, ko drugi izpostavijo da je "nategunska" cena, da mora potem zagovarjat s "se lahko še kej zmenemo" je kretensko. 
Zakaj bi se sploh mogu ukvarjat z zbijanjem cene? Naj napiše ceno za katero je izdelek pripravljen oddati in je mir. In kdor je pripravljen tok plačat, bo prišel in zadevo odnesu. 

Komur je pa predrago pa naj spizdi. Ni brez razloga komentiranje omogočeno pod oglas temami. 

Ravno zaradi tega, da lahko drug folk opozori nekoga, pred nakupom. Če tega ni, potem je boljš da gre s tem na slo-tech al pa bolho. Tam se nateguje po dolgem in počez.
 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Aktivist Vanč reče pred 18 minutami:

Sitnica je jugo izvora in nima absolutno nobene veze s Tolarjem. Je obstajal že ogromno časa preden je Tolar sploh v jajcih bil.

 

Sem ti povedal. In Srbi od nekdaj pravijo drobižu "sitno" ipd. Sitnica je malenkost... srbo/hrvaškega izvora beseda, ki nima nobene veze s slovenščino, kaj šele s Tolarjem.

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

 

Sem ti povedal. In Srbi od nekdaj pravijo drobižu "sitno" ipd. Sitnica je malenkost... srbo/hrvaškega izvora beseda, ki nima nobene veze s slovenščino, kaj šele s Tolarjem.

To da je malenkost je jasno. 

 

Ampak kar sem sam sklepal je, da so Jokerjevci posvojili to besedo v smislu da dobijo SIT iz tega, če razumeš? Ne bi bilo prvič, da se tako naredi. 

 

cena sitnica nima drugače nobenega smisla

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...