Skoči na vsebino

Fargo


Gogy

Priporočeni prispevki

Sezona 1 - legendarna, noro smešna, carski karakterji, hudi zapleti in razpleti, kar se mene tiče čista desetka in peak television, upam priporočiti vsakemu ki ima TV doma

 

Sezona 2 - tudi ful jaka, vse skupaj sicer en nivo pod S01, ampak še vedno carska, super liki, pogledaš ko šus

 

Sezona 3 - nekje na podobnem nivoju kot S02, mogoče malenkost nižje, ma še vedno zelo gledljivo in nikakor ne v sramoto svojemu imenu

 

Sezona 4 - kaj za kurca ste pa klele delal? Kva je to zaeno brezvezno, dolgočasno in popolnoma spolitizirano sranje? Iz respecta do serije probal pogledati do konca, ma v enem trenutku preprosto ni šlo več.

 

 

Tko da upam da avtorji uspejo skočiti nazaj na nivo kvalitete S02 in S03... S01 pa itak ni več šans, da kdaj dosežejo.

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

Serija je antologija, vse povezave so minimalne in razen če gledaš vsako sezono 14x in si zapomnis vsakega lika, niti ne vidis 90% povezav.

So pa vse povezave totalno nepomembne.

 

Jah, ok, sicer res da sem prejšnje 4 sezone pogledal res praktično eno za drugo in liki padejo v uč takoj... Bo treba prevrtet na brzino mal za nazaj.  Se pa strinjam, povezave so bile nepomembne, zgolj da se uvrsti dogajanje v nek časovni kontekst...

Povezava do prispevka

Sem pogledal prvo epizodo nove sezone. Tko bom rekel, Fargo je spet Fargo. Kako to vem? Ker bi čisto vse like v tej epizodi žive zažgal. Minnesota nice in full effect.

 

Je pa res, da se mi zdi, da je malo preveč Fargo. Preveč podobno prvi in drugi sezoni. Brez problema lahko vlečeš vzporednice med liki.

Upam, da bo 5. sezona imela svojo zgodbo.

 

To je to, zaenkrat pa je kul za gledat.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Galko reče Dne, 16. 11. 2023 at 22:39:

Sezona 1 - legendarna, noro smešna, carski karakterji, hudi zapleti in razpleti, kar se mene tiče čista desetka in peak television, upam priporočiti vsakemu ki ima TV doma

 

Sezona 2 - tudi ful jaka, vse skupaj sicer en nivo pod S01, ampak še vedno carska, super liki, pogledaš ko šus

 

Sezona 3 - nekje na podobnem nivoju kot S02, mogoče malenkost nižje, ma še vedno zelo gledljivo in nikakor ne v sramoto svojemu imenu

 

Sezona 4 - kaj za kurca ste pa klele delal? Kva je to zaeno brezvezno, dolgočasno in popolnoma spolitizirano sranje? Iz respecta do serije probal pogledati do konca, ma v enem trenutku preprosto ni šlo več.

 

 

Tko da upam da avtorji uspejo skočiti nazaj na nivo kvalitete S02 in S03... S01 pa itak ni več šans, da kdaj dosežejo.

 

plusek za post, čeprav je popolnoma odveč zraven vlačiti spolitizirano ali pa kak woke, pač res ni bla dobra.

 

Also a sem edini, ki so mu serije (z izjemo S04) dosti boljše od filma?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 urami:

 

plusek za post, čeprav je popolnoma odveč zraven vlačiti spolitizirano ali pa kak woke, pač res ni bla dobra.

 

Also a sem edini, ki so mu serije (z izjemo S04) dosti boljše od filma?

Nope, sem podobnega mnenja. Zato je meni druga sezona bolj zanimiva kot prva. Ker me prva prevec spominja na film. 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Včeraj pogledal peti del, danes jih moram še 3. Padel not in resnično se je serija vrnila na nivo prve; vsaj zaenkrat. Padel že prvi ovogodišnji citat leta. :lol:

 

parafraziram... Se pogovarjata v seriji miljarderka tašča in šerif/mafija boss glede 'božjih zakonitosti' in kako naj bi desc bil bog in batina vsega.

In mu lady dragon odvali ,, So, you want absolute freedom with zero responsibility?'' In ko model vehementno prikima, kao, now you get it, mu pička hladno odvali ,,So, you wanna be a baby?'' :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...